Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Walka o media 19 + arrow TVP świętuje Dzień Wolności Prasy. "Warto Rozmawiać" znikło z anteny.
Tuesday 21 September 2021 04:25:39.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
TVP świętuje Dzień Wolności Prasy. "Warto Rozmawiać" znikło z anteny. Drukuj Email
Wpisał: krewniak Lewisa Bernsteina Namiera   
20.04.2021.

 

 TVP świętuje Dzień Wolności Prasy.

"Warto Rozmawiać" znikło z anteny.

https://nczas.com/2021/04/20/tak-tvp-swietuje-dzien-wolnosci-prasy-warto-rozmawiac-znika-z-anteny/

W mediach społecznościowych programu „Warto Rozmawiać” poinformowano, że TVP postanowiła tymczasowo zdjąć program – będzie on emitowany w innym terminie. Informację podano akurat w Międzynarodowy Dzień Wolności Prasy.

„Szanowni Państwo, na 5 minut przed emisją dzisiejszego programu otrzymaliśmy informację, że zostanie on nagrany i wyemitowany w innym terminie. O nowej porze emisji powiadomimy niezwłocznie po uzyskaniu informacji w tej kwestii” – czytamy na Twitterze „Warto Rozmawiać”.

Pojawiły się komentarze twierdzące, że jest to „kara” za wyemitowanie programu, w którym goście wypowiadali się krytycznie na temat działań rządu i lockdownu.

W trakcie programu wymieniano różne szkodliwe skutki antykoronawirusowej polityki rządu.

Ciekawe, że informacja pojawiła się właśnie 20 kwietnia. Z inicjatywy Reporterów bez Granic, w 1991 roku ogłoszono 20 kwietnia Międzynarodowym Dniem Wolnej Prasy.

Jak widać – TVP wybrało świetny sposób na uczczenie tego dnia.

 

Zmieniony ( 20.04.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.