Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Niemcy arrow "Nowa Normalność" w Niemczech: Podział społeczny, medialna szczujnia względem nie zaszczepionych.
Monday 27 September 2021 23:51:10.40.
migawki
O płynność informacji: Gdy widzisz mą stronę zablokowaną [pusto,wolno], dzwoń natychmiast 501 044 516 [zapisz ten numer]
==============

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
"Nowa Normalność" w Niemczech: Podział społeczny, medialna szczujnia względem nie zaszczepionych. Drukuj Email
Wpisał: władze Biesdorf w Niemczech   
23.05.2021.

"Nowa Normalność" w Niemczech: Podział społeczny,

medialna szczujnia względem osób nie zaszczepionych.

Kamienie za 90 000 euro umieszczone na plaży, aby uniemożliwić Niemcom wypoczynek.

[piękne zdjęcia – w oryginale. MD]

http://globalne-archiwum.pl/nowa-normalnosc-w-niemczech-kamienie-za-90-000-euro-umieszczone-na-plazy-tak-aby-uniemozliwic-niemcom-wypoczynek/

Niemcy? Niech ratuje się każdy, kto może! Drodzy Czytelnicy w artykule: „Niemcy uciekają do Rosji, aby zaszczepić się preparatem Sputnik V, a następnie pozostać w Rosji na stałe.” Omawialiśmy kwestię tego jak wiele niemieckich rodzin ucieka przed terrorem sanitarnym z Niemiec, dziś chcemy pójść dalej w tym temacie i napisać, że z Niemiec uciekają także polskie rodziny, które także obawiają się o swoje życie, o swoje rodziny i powracają do ojczyzny.

================

To, co dzieje się w Niemczech, ten podział społeczny, ta medialna szczujnia względem osób nie zaszczepionych. Czy wiecie, że aby wejść do sklepu na zakupy trzeba być zaszczepionym, albo każdorazowo wykonywać test? Do czego to dochodzi? Jak można komuś wydać paszport szczepionkowy, jeżeli ta osoba nadal zaraża, jest nosicielem koronawirusa. To jest obłęd, co obecnie wyprawia się u naszego zachodniego sąsiada, stąd stwierdzenie: Niemcy? Niech ratuje się każdy, kto może! Jest bardziej aktualne niż kiedykolwiek.

Ale to nie wszystko, ponieważ teraz opiszemy wam absurd, po przeczytaniu, którego dosłownie padniecie i nie będziecie wiedzieć czy się śmiać czy płakać.

Otóż kamienie za 90 000 euro zostały umieszczone na plaży, aby uniemożliwić kąpiele mieszkańcom Biesdorfu w Niemczech. Powtórzymy to raz jeszcze, setki dużych kamieni leżą teraz w miejscach, w których do tej pory wielu urlopowiczów pluskała się latem i wypoczywała na świeżym powietrzu nad wodą.

Kąpiel w tym miejscu zawsze była czymś normalnym, czymś zwykłym w naszej okolicy.” Powiedziała zastępczyni przewodniczącej grupy parlamentarnej SPD Liane Ollech. Po czym dodała: „Gdy tylko wyjdą promienie słońca, łąki nad jeziorem są pełne, całe rodziny tutaj wypoczywają.” Dalej możemy się dowiedzieć, że bieżący środek zapobiegający spotkaniom nad wodą nie był z mieszkańcami w ogóle konsultowany. Zresztą, co tu konsultować? Przecież to szczyt paranoi.

I teraz powstaje pytanie o to, z kim walczą politycy niemieccy? Czy walczą z koronawirusem czy też z własnymi obywatelami? Ja uważam, że walczą z własnymi obywatelami. Zatem dziś kamienie za 90 000 euro na plaży, aby czasem ludzie nie chcieli na niej wypoczywać.

Natomiast, co wymyślą jutro? Głazy przed drzwiami wejściowymi w każdym domu i mieszkaniu, aby nikt nie opuszczał własnych czterech ścian? Ach te dobrowolne szczepionki! Ach, trzeba je wszystkie wepchnąć każdemu i to najlepiej po kilka razy. Oczywiście dobrowolnie!

Zmieniony ( 23.05.2021. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.