Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow horbany, guty, simony i podobne "ćwiary" arrow Przegrany biolog Gut, dla medialnej sławy zszedł do poziomu "Reductio ad Hitlerum" ! Frustracja ?
Tuesday 28 September 2021 01:02:08.40.
migawki
O płynność informacji: Gdy widzisz mą stronę zablokowaną [pusto,wolno], dzwoń natychmiast 501 044 516 [zapisz ten numer]
==============

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Przegrany biolog Gut, dla medialnej sławy zszedł do poziomu "Reductio ad Hitlerum" ! Frustracja ? Drukuj Email
Wpisał: Matka Kurka   
23.05.2021.

Przegrany biolog Gut, dla medialnej sławy zszedł do poziomu Reductio ad Hitlerum!

Matka Kurka https://www.kontrowersje.net/przegrany-naukowiec-gut-dla-medialnej-slawy-zszedl-do-poziomu-reductio-ad-hitlerum/


Gdyby się ktoś pokusił o policzenie wszystkich wywiadów, jakich udzielił, nie lekarz, nie farmaceuta, ale biolog Włodzimierz Gut na temat leczenia i profilaktyki w czasie „pandemii”, to wyszłoby tego więcej niż 140 000 zgonów będących wynikiem między innymi Guta działalności.

Gdyby ktoś się pokusił o policzenie ile Gut przeprowadził badań naukowych związanych z SARS-CoV-2, to straciłby pół sekundy życia na wypowiedzenie jednego krótkiego słowa – zero!

Gdyby się ktoś pokusił o policzenie wszystkich publicystycznych tez Guta wygłoszonych w mediach i dotyczących „pandemii”, to musiałby poświęcić najmniej tydzień, aby przebić się przez nietoperze, łuskowce, maseczki, które nic nie dają, wirus, który jest wynikiem wojny pomiędzy USA i Chinami i zwykłą grypę rozdmuchaną przez media do wymiarów pandemii.

Podsumowując wizerunek Włodzimierza Guta, można jednym zdaniem stwierdzić, że jest to paplający bez sensu biolog, nie mający żadnych kompetencji z zakresu medycyny i farmacji, który z niezrozumiałych względów uchodzi za eksperta od leczenia i profilaktyki. Jak wiadomo ignoranci zabierający głos w sprawach dla nich nieznanych muszą nadrabiać szokującym przekazem, inaczej konkurencja ich zagłuszy. Ponieważ Gut jest 70–letnim starcem, to wzorem „artystek” nie pokaże majtek, ani nie wda się w romans z inną gwiazdą ekranu. Pozostaje opowiadać coraz większe brednie, które będą cytowane w mediach. Nie było tygodnia, żeby Gut nie wywołał jakiejś sensacji, część z nich wymieniłem wyżej o reszcie z szacunku dla własnej i Czytelnika inteligencji pisał nie będę,

Zrobię wyjątek jedynie dla ostatniego wywiadu. Powszechnie wiadomo, że „szczepienia” idą jak po grudzie, poniżej 50% Polaków się „zaszczepiło” lub wyraziło taką wolę. Odpowiedzią władzy i jej opłacanego zaplecza propagandowego miała być kampania informacyjna, która przeistoczyła się w kampanię poniżania i szczucia ludzi. Gut postanowił przebić wszystkich propagandystów władzy i sięgnął po Reductio ad Hitlerum.

W ostatnim wywiadzie biolog Gut posługuje się wprost językiem członków NSDAP i porównuje niezaszczepionych do pasożytów, których się powinno wyrzucać z pracy, taj jak się wyrzuca śmierdzących pasażerów z autobusu. Wszystkie te słowa padły z ust Guta, niczego tu nie zmieniałem i nie dodałem od siebie, źródła nie podaję, bo nie chcę przyczyniać się do zysków „mediów”, które jednym przecinkiem nie zaprotestowały przeciw takiej „narracji”. [sprawdziłem, tak bredził ten „profesor”. MD]

Dla oddania skali skandalu z udziałem Guta sięgnąłbym po słynne „to nie ludzie, to ideologia”, co stało się przedmiotem medialnej nagonki przez wiele miesięcy, ale wiadomo, że to głęboka naiwność. Gut nie przeżyłby jednego dnia, gdyby te wszystkie słowa skierował przeciw „osobom niebinarnym”, Żydom, czy „Afroamerykanom”, o pozostałych podludziach, jak Polacy, katolicy i niezaszczepieni Gut może powiedzieć wszystko i z tej szerokiej drogi do sławy korzysta.

Rzecz jasna nie odezwała się też żadna fundacja broniąca praw człowieka i zapisów konstytucji, nie wspominając o Rzeczniku Praw Człowieka. Pewnych ludzi można zaszczuwać bezkarnie i każdy celebryta wie doskonale kogo trzeba i kogo w żadnym wypadku nie należy poniżać.

Jest w tym wszystkim jedna pocieszająca informacja, presja na niezaszczepionych przybrała formę Reductio ad Hitlerum inaczej Argumentum ad Hitlerum, co zawsze oznacza porażkę argumentującego. Jeśli naukowiec staje się propagandowym Gruppenfuhrerem i posługuje się językiem stygmatyzującym ludzi, to jako naukowiec przegrał wszystko, a przy tym się dokumentnie skompromitował. Nie ma bardziej dobitnego i upokarzającego finału dowolnej dyskusji, niż sięganie do Reductio ad Hitlerum, zawsze i wszędzie jest to objaw bezsilności. Gut wypowiada tak haniebne i głupie słowa z dwóch powodów, pierwszym jest parcie na szkło, drugim skrajna frustracja, jak u każdego „półboga”, któremu się wydaje, że ratuje świat i ludzkość tylko ludzkość do geniuszu „półboga” nie dorosła.

Najnowszy wywiad Guta to, nomen omen, syndrom bunkra Hitlera, zostało już tylko kilku, którzy w tym bunkrze siedzą i bez cienia wiary przekonują samych siebie. Bolesna porażka zwolenników nie przebadanych suplementów diety bezpodstawnie nazywanych szczepionkami.

Zmieniony ( 24.05.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.