Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 27 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Bzdety za PiS-u arrow Rząd szykuje "szczepionkowy totolotek" z milionowymi nagrodami
Tuesday 28 September 2021 01:03:20.40.
migawki
O płynność informacji: Gdy widzisz mą stronę zablokowaną [pusto,wolno], dzwoń natychmiast 501 044 516 [zapisz ten numer]
==============

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rząd szykuje "szczepionkowy totolotek" z milionowymi nagrodami Drukuj Email
Wpisał: Marcin Kozera   
24.05.2021.

 

 

Rząd szykuje "szczepionkowy totolotek" z milionowymi nagrodami

Marcin Kozera https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/rzad-szykuje-szczepionkowy-totolotek-z-milionowymi-nagrodami

W związku z tym, że aż 21 milionów Polaków z 34,9 miliona osób powyżej 16 roku życia, które były uprawnione do szczepień, nie zdecydowało się eksperymentować na własnym ciele, polski rząd, który mamił już „emocjonalnymi” kampaniami oraz uśmiechami celebrytów, chce pójść wzorem amerykańskiego stanu Ohio.

Zaproponuje bowiem organizowaną razem z Totalizatorem Sportowym loterię dla tych, którzy się zaszczepili i tych, których perspektywa wysokiej wygranej, może jeszcze do zachęcić do szprycowania.

Loteria będzie składała się z kilku finansowych pułapów wygranych. Będą odbywały się losowania tygodniowe, miesięczne oraz ostatnie - finałowe.

Do wygrania będzie milion złotych, ufundowane z pieniędzy podatników.

Ponadto gminy, w których poziom wyszczepienia wyniesie co najmniej 75 procent, dostaną kilkaset tysięcy złotych. Spośród nich, te z najlepszymi w skali kraju wynikami, otrzymają dodatkowo milionowe wsparcie na wybrany przez siebie cel.

Rząd PiS już wkrótce przedstawi dokładny plan zachęt, który zostanie oczywiście przedstawiony w mediach, jako ogromny bonus dla wszystkich posłusznych obywateli.

Jesteśmy więc świadkami ostatniego etapu „pozytywnej perswazji”. Jeśli bowiem nawet loteria nie da oczekiwanej frekwencji szczepień na COVID-19, to zostaną zapewne użyte łamiące konstytucje środki przymusu, do których poszczególne kraje świata, w tym Polska, są już zachęcane przez globalistów z Davos.

Zmieniony ( 24.05.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.