Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 141 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow U absolutnie wszystkich osób zaszczepionych mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia krwi.
Tuesday 19 October 2021 15:29:25.35.
W Y S Z U K I W A R K A
U absolutnie wszystkich osób zaszczepionych mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia krwi. Drukuj Email
Wpisał: Prof. Sucharit Bhakdi   
04.06.2021.

 

 

U absolutnie wszystkich osób zaszczepionych

szczepionkami z mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia

krwi.

Prof. Sucharit Bhakdi o szczepionkach

- 04.06.2021. https://zygumntbalas.neon24.pl/post/162153,prof-sucharit-bhakdi-o-szczepionkach-04-06-2021

27 maja w Hamburgu podczas sympozjum 'Jakie zagrożenia kryją w sobie szczepionki przeciw covidowi' światowej sławy epidemiolog prof. Sucharit Bhakdi przekazał szokujące dane.

Zgodnie z jego najnowszymi odkryciami u absolutnie wszystkich osób zaszczepionych szczepionkami z mRNA wystąpią zaburzenia krzepnięcia krwi. Idzie o proces, który może prowadzić do potencjalnie śmiertelnej zakrzepicy.
Prof. Sucharit Bhakdi poinformował o badaniach fachowca z branży medycznej. Ten zbadał krew osób przed i po szczepieniu mRNA. Wynik: krzepnięcie krwi zostało aktywowane u 1/3 zaszczepionych, czyli u 20 z 60 osób. Według Bhakdiego aktywacja krzepnięcia krwi zasadniczo oznacza zagrożenie krzepnięcia krwi w żyłach.
Należy zaprzestać szczepień - mówi profesor. - Są bardzo prawdopodobne śmiertelne skutki uboczne. Podawanie substancji, która aktywuje krzepnięcie krwi w organizmie jest wyjątkowo niebezpieczne. Proces ten musi zostać natychmiast zatrzymany - powiedział.
Obecnie inny specjalista z Bawarii potwierdził wyniki - mówi on o aktywacji krzepnięcia krwi u 100% zaszczepionych osób. W sumie grupa badawcza skupiona wokół Bhakdiego przeprowadza odpowiednie badania z udziałem 50 różnych lekarzy w różnych krajach. W tym celu opracowano precyzyjny projekt badania. Wyniki badania są właśnie weryfikowane i wkrótce zostaną opublikowane.
Odkrycia naukowców można zweryfikować u każdego lekarza rodzinnego. Prof. Bhakdi zachęca wszystkich zaszczepionych do wykonania badań krwi na tydzień przed i tydzień po szczepieniu. Ma to na celu określenie poziomu D-dimerów. Koszt analizy wynosi w sumie 20 euro. Profesor zakłada, że wszyscy, którzy do tej pory zostali zaszczepieni, będą mieli prawo do odszkodowania, jeśli podejrzenia okażą się prawdziwe.
Prof. Bhakdi ma jeszcze jedno jasne i niezmiernie ważne przesłanie:

OD NASZYCH DZIECI RĘCE PRECZ!  

Przetłumaczył: Zygmunt Białas

Wersja oryginalna: https://report24.news/prof-bhakdi-lebensgefaehrliche-verletzung-blutgerinnungsstoerung-bei-allen-geimpften


PS. Dowiedziałem się dzisiaj przypadkiem, że Polska znajduje się w ogonie Europy pod względem szczepień seniorów. Kiedyś mówił prof. Bhakdi o przymusowych szczepieniach (w asyście czterech policjantów) w domach opieki w Niemczech.

U nas odsetek ludzi starszych w domach seniorów jest znacznie mniejszy niż u zachodniego sąsiada, i stąd ten negatywny, w istocie pozytywny wynik. Tak więc wychodzi się dobrze z rodziną nie tylko na zdjęciach (ZB).

Zmieniony ( 04.06.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.