Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 155 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Ostrzeżenie w sprawie szczepionki: Oszustwo szczepionkowe z roku 1976. "Epidemia świńskiej grypy".
Thursday 21 October 2021 11:18:44.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Ostrzeżenie w sprawie szczepionki: Oszustwo szczepionkowe z roku 1976. "Epidemia świńskiej grypy". Drukuj Email
Wpisał: Robert F. Kennedy, Jr.   
13.06.2021.

Ostrzeżenie w sprawie szczepionki: Oszustwo szczepionkowe z roku 1976.

«Epidemia świńskiej grypy»

===================

Szczepionki te spowodowały niszczące efekty uboczne u ponad 4000 ofiar.

Date: 12 giugno 2021Author: Uczta Baltazara

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/12/ostrzezenie-w-sprawie-szczepionki-epidemia-swinskiej-grypy-z-roku-1976/

VIDEO: «60 Minutes» – «Świńska grypa 1976 – Ostrzeżenie w sprawie szczepionki»

Robert F. Kennedy, Jr.           1 kwiecień 2020 

Pomyślałem, że niektórzy z was powinni zobaczyć, czym kiedyś zajmowali się dziennikarze, zanim Pharma wykupiła mass media. Google podpisał niedawno umowę na 700 milionów dolarów z GlaxoSmithKline, drugim co do wielkości producentem szczepionek na świecie. Google posiada własne firmy produkujące szczepionki, które pracują nad stworzeniem uniwersalnej szczepionki przeciwko grypie oraz nad innymi uodpornieniami.

Nikczemne kupowanie i sprzedawanie amerykańskich dziennikarzy to już przeszłość; Pharma jest dziś właścicielem wszystkich i nie sprzedaje ich.

VIDEO: Szczepionka przeciw świńskiej grypie – CBS «60 Minutes» – Transkrypcja:

Propaganda rządowa powodująca strach przed świńską grypą przyczyną wielu zgonów

Poniżej znajduje się pełna transkrypcja audycji z roku 1979 programu informacyjnego CBS “60 Minutes” na temat rządowej propagandy wokół świńskiej grypy z roku 1976. Program został wyemitowany w niedzielę, 4 listopada 1979 roku.

Tylko jedna osoba została zabita przez rzeczywistą grypę, podczas gdy setki zgłosiło roszczenia będące skutkiem śmierci swoich bliskich z powodu masowej kampanii szczepionkowej, która została przeprowadzona.

Epidemia świńskiej grypy w 1976 roku spowodowała, że 40 milionów ludzi zostało zaszczepione. Mało znanym faktem jest to, że szczepionki te spowodowały niszczące efekty uboczne u ponad 4000 ofiar. Przerażające doniesienia na temat owego wydarzenia są podobne do dzisiejszych.

Obejrzyj to wideo, pobierz je, pokaż je swoim przyjaciołom i rodzinie. My zapłaciliśmy za te szczepionki z naszych podatków. Musimy pociągnąć ich do odpowiedzialności.

Świńska grypa – rok 1976

MIKE WALLACE: Nadchodzi sezon grypowy. Którym rodzajem grypy będziemy się martwić w tym roku i jakie szczepionki każą nam przyjmować? – Pamiętacie strach przed świńską grypą z roku 1976? – To był rok, w którym rząd USA powiedział nam wszystkim, że świńska grypa może okazać się zabójcą rozprzestrzeniającym się na cały kraj, więc Waszyngton zadecydował, że każdy mężczyzna, kobieta i dziecko w USA powinni zostać zaszczepieni, tak aby zapobiec ogólnokrajowej epidemii, pandemii.

Cóż, 46 milionów z nas posłusznie przyjęło szczepionkę, a teraz 4000 Amerykanów domaga się od Wuja Sama odszkodowania w wysokości trzech i pół miliarda dolarów z powodu tego, co się stało, kiedy przyjęli tę szczepionkę. Zdecydowanie największa liczba roszczeń – dwie trzecie z nich dotyczy szkód neurologicznych, a nawet śmierci wywołanych przez szczepionkę przeciw grypie.

Opowieść rozpoczynamy od roku 1976, kiedy zagrożenie wirusem świńskiej grypy wydawało się bardzo realne.

PREZYDENT GERALD FORD: Wirus ten był przyczyną pandemii w latach 1918 i 1919, która spowodowała ponad pół miliona zgonów w Stanach Zjednoczonych, a także 20 milionów zgonów na całym świecie.

WALLACE: Tak więc rządowa maszyna reklamowa USA została podkręcona do działania, by nakłonić całą Amerykę do ochrony przed groźbą świńskiej grypy. (Fragment reklamy telewizyjnej namawiającej wszystkich do zaszczepienia się na świńską grypę.) Jedną z tych, którzy podwinęli rękaw była Judy Roberts. Była całkowicie zdrową, aktywną kobietą, kiedy w listopadzie 1976 roku poddała się szczepieniu. Dwa tygodnie później, jak mówi, zaczęła odczuwać drętwienie nóg.

JUDY ROBERTS: I żartowałam z tego w tamtym czasie. Powiedziałam, że jeśli tak dalej pójdzie, to do piątku zdrętwieją mi kolana. W następnym tygodniu byłam już całkowicie sparaliżowana.

WALLACE: Tak całkowicie sparaliżowana, że musieli ją operować, żeby była w stanie oddychać. Przez 6 miesięcy Judy Roberts była sparaliżowana czterokończynowo. Diagnoza: Choroba neurologiczna zwana “Zespołem Guillain-Barre” – w skrócie GBS. Te choroby neurologiczne są mało zbadane. Wpływają na ludzi w różny sposób.

Jak widać na tych domowych filmach zrobionych przez przyjaciółkę, paraliż Judy Roberts przez ponad rok ograniczał ją do wózka inwalidzkiego. Ale ta choroba może nawet zabić. W rzeczy samej, obecnie toczy się 300 spraw sądowych z powództwa rodzin ofiar GBS, które zmarły w wyniku szczepienia przeciw świńskiej grypie. U innych ofiar GBS, paraliżujące skutki zmniejszają się i znikają. Ale dla Judy Roberts, powrót do zdrowia był bolesny i częściowy.

Zauważyłem, że twój uśmiech, Judy, jest trochę skrępowany.

ROBERTS: Tak, jest skrępowany.

WALLACE: Czy różni się od tego, czym był kiedyś?

ROBERTS: Bardzo się różni, mam znacznie zmniejszoną ruchomość warg. I nie mogę pić przez słomkę po prawej stronie. Nie mogę zdmuchiwać świeczek urodzinowych. Nie gwiżdżę już, za co mój mąż jest mi wdzięczny.

WALLACE: Może trochę trudno będzie ci odpowiedzieć na to pytanie, ale czy odzyskałaś już tyle, ile zamierzasz odzyskać?

ROBERTS: Tak. O to chodzi.

WALLACE: Więc teraz będziesz mieć spadek w postaci aparatów na nogach do końca życia?

ROBERTS: Tak. Słabość w moich rękach zostanie i aparat na nogach zostanie.

WALLACE: Więc Judy Roberts i jej mąż złożyli pozew przeciwko rządowi USA. Żądają 12 milionów dolarów, ale nie spodziewają się, że dostaną aż tyle. Judy, dlaczego zaszczepiłaś się na grypę?

ROBERTS: Nigdy nie przyjmowałam żadnych innych szczepionek przeciw grypie, ale wydawało mi się, że to będzie wielka epidemia, i że jedynym sposobem, aby zapobiec wielkiej epidemii naprawdę śmiertelnej odmiany grypy jest zaszczepienie wszystkich.

WALLACE: Gdzie ta tak zwana “śmiertelna odmiana grypy”… gdzie po raz pierwszy wybuchła w roku 1976? – Zaczęło się tutaj, w Fort Dix w New Jersey, w styczniu owego roku, kiedy kilku rekrutów zaczęło skarżyć się na dolegliwości ze strony układu oddechowego, coś w rodzaju zwykłego przeziębienia. Lekarz wojskowy wysłał próbki posiewów z ich gardeł do laboratorium zdrowia publicznego w New Jersey, aby dowiedzieć się, jaki rodzaj bakcyla grasuje w tamtej okolicy. Jedna z tych próbek pochodziła od szeregowego Davida Lewisa, który wstał z łóżka, by wziąć udział w szybkim marszu. Szeregowy Lewis zasłabł podczas owego marszu, a jego sierżant ocucił go poprzez reanimację metodą usta-usta. Ale sierżant nie rozchorował się. Kilka dni później szeregowy Lewis zmarł.

ROBERTS: Jeśli ta choroba jest tak potencjalnie śmiertelna, że zabije młodego, zdrowego człowieka, to nauczyciel w średnim wieku nie ma żadnej szansy.

WALLACE: Laboratorium z New Jersey zidentyfikowało większość kultur z gardeł tych żołnierzy jako normalny rodzaj wirusa grypy krążącej tamtego roku, ale nie potrafili stwierdzić, jaki rodzaj wirusa znajdował się w kulturze pochodzącej od zmarłego żołnierza i od czterech innych, którzy rozchorowali się. Wysłali więc owe kultury do Federalnego Centrum Kontroli Chorób w Atlancie (Georgia), w celu przeprowadzenia dalszych badań. Kilka dni później otrzymali werdykt: świńska grypa. Ale ta szeroko nagłośniona epidemia świńskiej grypy w Fort Dix dotyczyła wyłącznie szeregowego Lewisa, który zmarł, i tych czterech innych żołnierzy, którzy całkowicie wyzdrowieli bez zaszczepienia się przeciwko świńskiej grypie.

ROBERTS: Gdybym wtedy wiedziała, że chłopak leżał w łóżku, wstał, wyszedł na forsowny marsz, a potem zasłabł i umarł, nigdy nie zaszczepiłabym się.

https://en.wikipedia.org/wiki/David_Sencer

DR DAVID SENCER: Uzasadnienie dla naszego zalecenia nie opierało się na śmierci pojedynczej osoby, ale na tym, że kiedy widzimy zmianę w charakterystyce wirusa grypy, jest to ogromny problem zdrowia publicznego w kraju.

WALLACE: Dr David Sencer, ówczesny szef CDS – Centrum Kontroli Chorób w Atlancie – pracuje obecnie w sektorze prywatnym. To on opracował program świńskiej grypy i forsował go.

WALLACE: Zaczął pan podawać Amerykanom szczepionki przeciw grypie w październiku 1976 roku?

DR SENCER: 1 października.

WALLACE: Ile przypadków świńskiej grypy odnotowano do owego dnia na całym świecie?

DR SENCER: Zgłoszono kilka, ale żaden nie został potwierdzony. Były przypadki w Australii, które zostały zgłoszone przez prasę, przez media informacyjne. Były przypadki w –

WALLACE: Żaden nie został potwierdzony? Czy kiedykolwiek odkryliście jakieś inne ogniska świńskiej grypy na świecie?

DR SENCER: Nie

WALLACE: A więc, prawie wszyscy mieli zostać zaszczepieni w placówce państwowej służby zdrowia, gdzie mogło nie być lekarza, dlatego to CDC musiało wymyślić jakiś rodzaj oficjalnego formularza zgody dającego społeczeństwu wszystkie informacje, których potrzebowało na temat szczepionki przeciw świńskiej grypie. Formularz ten stwierdzał, że szczepionka przeciwko świńskiej grypie została przetestowana. Nie było tam jednak napisane, że po zakończeniu wspomnianych testów naukowcy opracowali inną szczepionkę i że to właśnie ona została podana większości z 46 milionów osób, które zostały zaszczepione. Szczepionka ta nosiła nazwę “X-53a”. Czy X-53a była kiedykolwiek testowana klinicznie?

DR SENCER: Nie jestem w stanie tego stwierdzić. Musiałbym…

WALLACE: Nie była przetestowana.

DR SENCER: Nie wiem.

WALLACE: Cóż, sądziłem, że był pan odpowiedzialny za program

DR SENCER: Musiałbym sprawdzić zapisy. Nie zaglądałem do nich od jakiegoś czasu.

WALLACE: Informacja na formularzu zgody miała również ostrzec ludzi przed ryzykiem poważnych powikłań mogących wystąpić po szczepieniu. Ale czy tak było?

ROBERTS: Nie, nigdy nie słyszałam o jakichkolwiek reakcjach innych niż bolące ramię, gorączka, tego rodzaju rzeczy.

WALLACE: Mąż Judy Roberts, Gene, również poddał się szczepieniu.

GENE ROBERTS: Tak, spojrzałem na ten dokument, podpisałem go. Nic tam nie było napisane, że ryzykuję atak serca, albo że mogę rozchorowac się na Guillain Barre, chorobę o której nigdy nie słyszałem.

WALLACE: Jakie byłyby twoje odczucia, gdybyś wiedziała o tym, że ludzie z rządu, z Center for Disease Control rzeczywiście o tym wiedzieli?

JUDY ROBERTS: Powinni byli nam powiedzieć o tym.

WALLACE: Czy ktoś kiedykolwiek przyszedł do pana i powiedział: “Wiecie koledzy, istnieje możliwość pojawienia się szkód neurologicznych, jeśli zastosujecie program masowej immunizacji?”

DR SENCER: Nie.

WALLACE: Nikt nigdy tego nie zrobił?

Dr SENCER: Nie.

WALLACE: Czy zna pan Michaela Hattwicka?

Dr SENCER: Tak, uh-hmm.

WALLACE: Dr Michael Hattwick kierował zespołem nadzorującym program świńskiej grypy w CDC. Jego zadaniem było dowiedzieć się, jakie możliwe komplikacje mogą wyniknąć z przyjęcia szczepionki i zgłosić swoje ustalenia osobom odpowiedzialnym. Czy wiedział pan wcześniej, doktorze Hattwick, że pojawiły się doniesienia o zaburzeniach neurologicznych, chorobach neurologicznych, najwyraźniej związane z podaniem szczepionki przeciw grypie?

DR MICHAEL HATTWICK: Oczywiscie.

WALLACE: Naprawdę?

DR HATIWICK: Tak.

WALLACE: Skąd pan wiedział o tym?

DR HATTWICK: Z przeglądu literatury.

WALLACE: Więc powiedział pan swoim przełożonym – ludziom odpowiedzialnym za program uodparniania przeciwko świńskiej grypie – o możliwości wystąpienia zaburzeń neurologicznych?

DR HATTWICK: Jak najbardziej.

WALLACE: Co pan odpowie, jeśli poinformuję pana, że pańscy przełożeni twierdzą, że nigdy nie powiedział im pan o możliwości wystąpienia powikłań neurologicznych?

DR HATTWICK: To nonsens. Nie mogę uwierzyć, że mogliby powiedzieć, że nie wiedzieli, że istnieją choroby neurologiczne związane ze szczepieniami przeciwko grypie. To po prostu nie jest prawdą. Wiedzieliśmy o tym.

DR SENCER: Powiedziałem, że dr Hattwick nigdy nie poinformował mnie o swoich opiniach na ten temat.

WALLACE: Więc kłamie?

DR SENCER: Myślę, że powinien pan przyjąć takie założenie.

WALLACE: To dlaczego ten oto raport pańskiej agencji, z lipca 1976 roku, wymienia powikłania neurologiczne mogą wystapić?

DR SENCER: Myślę, że społeczność naukowa była zgodna co do tego, że dowody wiążące zaburzenia neurologiczne z immunizacją przeciwko grypie były takie, że nie uważano owego związku za prawdziwy.

WALLACE: Nie uważał pan, że konieczne jest przekazanie Amerykanom tej informacji.

DR SENCER: Myślę, że przez lata staraliśmy się informować Amerykanów tak wyczerpująco, jak to tylko możliwe.

WALLACE: W ramach informowania Amerykanów o zagrożeniu świńską grypą, CDC doktora Sencera pomogło także stworzyć reklamę, która miała skłonić społeczeństwo do zaszczepienia się. Pozwolę sobie przeczytać fragment jednego z memów pańskiej agencji, planującej kampanię nakłaniającą Amerykanów do przyjęcia szczepionki. “Szczepionka przeciw świńskiej grypie została przyjęta przez wiele ważnych osób” – tak to zostało napisane. “Przykład: Prezydent Ford, Henry Kissinger, Elton John, Muhammad Ah, Mary Tyler Moore, Rudolf Nureyev, Walter Cronkite, Ralph Nader, Edward Kennedy”  – itd. Prawda?

DR SENCER: Nie znam treści owego dokumentu, ale wiem, że spośród tej grupy, co najmniej prezydent Ford zaszczepił się.

WALLACE: Czy rozmawiał pan z tymi ludźmi wcześniej, żeby dowiedzieć się, czy planują zaszczepienie się?

DR SENCER: Nie rozmawiałem, nie.

WALLACE: A ktoś inny rozmawiał?

DR SENCER: Nie wiem.

WALLACE: Czy uzyskał pan zgodę na wykorzystanie ich nazwisk w swojej kampanii?

DR SENCER: Nie wiem.

WALLACE: Mary, czy zaszczepiła się pani przeciwko świńskiej grypie?

MARY TYLER MOORE: Nie, nie zrobiłam tego.

WALLACE: Czy dała im pani pozwolenie na użycie pani nazwiska, oznajmując, że to zrobiła lub zamierza to zrobić?

MOORE: Absolutnie nie. Nigdy tego nie zrobiłam.

WALLACE: Czy skonsultowała pani własnego lekarza w sprawie szczepionki przeciw świńskiej grypie?

MOORE: Tak, i w tamtym czasie lekarz uważał, że to może być dobry pomysł. Ale nie zgodziłam się na to, bo obawiałam się symptomów, które czasami towarzyszą tego rodzaju szczepieniu.

WALLACE: Więc nie zrobiła pani tego?

MOORE: Nie, nie zrobiłam tego.

WALLACE: Czy od tamtej pory rozmawiała pani ze swoim lekarzem?

MOORE: Tak.

WALLACE: I co ?

MOORE: Ucieszył się, że się nie zaszczepiłam.

WALLACE: Pan tu rządzi. Ktoś tu rządzi.

DR SENCER: Istnieją…

WALLACE: To jest Pańska strategia reklamowa, której kopię mam tutaj.

DR SENCER: Przez kogo jest podpisana?

WALLACE: Ta kopia jest niepodpisana. Ale przyzna pan, że to pańskie “dziecko”, że tak powiem?

DR SENCER: To mogło pochodzić z Departamentu Zdrowia, Edukacji i Opieki Społecznej. Mogło być z CDC. Nie wiem. Z przyjemnością wezmę za to odpowiedzialność.

WALLACE: Minęły już trzy lata odkąd zachorowałaś na GBS, prawda?

ROBERTS: Tak.

WALLACE: Czy rząd federalny, według twojej oceny, postąpił z tobą uczciwie w sprawie odszkodowania?

ROBERTS: Nie, nie wydaje mi się. Wydaje się, że to się ciągnie i ciągnie, i naprawdę nie widać końca w tym momencie.

https://en.wikipedia.org/wiki/Joseph_A._Califano_Jr.

JOSEPH CALIFANO: W odniesieniu do przypadków Guillain Barre…

WALLACE: Były sekretarz HEW Joseph Caifano, był zaniepokojony, że nie widać było końca sprawy w zasięgu wzroku. Więc półtora roku temu, zaproponował, że Wujek Sam ukróci biurokrację wobec poszkodowanych cierpiących na GBS i wypłaci szybko.

CALIFANO: Nie powinniśmy stawiać przed nimi niemożliwych lub zbyt trudnych kryteriów dowodzenia, że zostali poszkodowani. Nawet jeśli zapłacimy kilka tysięcy dolarów osobom, które na to nie zasłużyły, myślę, że sprawiedliwość wymaga, abyśmy niezwłocznie zapłacili tym ludziom, którym się to należy.

WALLACE: Kto podejmuje decyzję, by być tak surowym w kwestii rozliczeń?

CALIFANO: Cóż, zakładam, że Departament Sprawiedliwości.

WALLACE: Griffin Bell, zanim odszedł?

CALIFANO: Departament Sprawiedliwości zgodził się z moim stanowiskiem. Zostało ono uzgodnione słowo w słowo z prawnikami z Departamentu Sprawiedliwości przez moich prawników z HEW.

CALIFANO: To oświadczenie mówiło, że powinniśmy płacić odszkodowania za chorobę Guillaina Barre’a bez względu na to, czy rząd federalny dopuścił się zaniedbania, jeśli jest ona wynikiem szczepienia przeciw świńskiej grypie.

GENE ROBERTS: Myślę, że rząd wie, że to nie jest prawdą.

JUDY ROBERTS: Jeśli to się przeciąga wystarczająco długo, ludzie po prostu się poddadzą, odpuszczą sprawę.

GENE ROBERTS: Jestem trochę bardziej nieugięty w moich opiniach niż moja żona, ponieważ poprosiłem – powiedziałem Judy, żeby zaszczepiła się. Ona nie miała zamiaru szczepić się i nigdy nie szczepiła się. I jestem zły na mój rząd, bo oni wiedzieli o tym, ale nie urzeczywistnili tego, bo gdyby to ujawnili, ludzie by tego nie zaakceptowali. I mogą mówić jutro, że będzie epidemia i ludzie mogą padać jak muchy obok mnie; ja nie zgodzę się na kolejną szczepionkę, którą mój rząd każe mi przyjąć.

WALLACE: W międzyczasie, Judy Roberts i około 4,000 osób podobnych do niej wciąż czeka na swój dzień w sądzie. (tłumaczenie pół- automatyczne)

Zmieniony ( 13.06.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.