Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 122 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Uśmiechnięta twarzyczka BESTII, która morduje arrow Christian Eriksen "odstrzelony" 12 dni wcześniej Pfizerem?
Monday 20 September 2021 23:30:50.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Christian Eriksen "odstrzelony" 12 dni wcześniej Pfizerem? Drukuj Email
Wpisał: lekarz Inter Mediolan Piero Volpi   
14.06.2021.

Christian Eriksen "odstrzelony" 12 dni wcześniej Pfizer’em?

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/06/13/christian-eriksen-odstrzelony-12-dni-temu-pfizerem/

Date: 13 giugno 2021Author: Uczta Baltazara

W tweecie z 13 czerwca 2021 roku, radny regionu Lazio i były członek M5S Davide Barillari powiązał zatrzymanie akcji serca duńskiego piłkarza Christiana Eriksena ze szczepionką Covid19 (Eriksen miał być zaszczepiony 12 dni temu).

Davide Barillari napisał:

“Christian Eriksen, zawodnik Interu Mediolan (zaszczepiony) podczas meczu Dania Finlandia, pada na ziemię z powodu zatrzymania akcji serca. Zastosowano masaż serca. Obecnie jest hospitalizowany. Padają jak muchy. #NoCorrelation #OnlyCoincidences #Vaccines #R2020.”

https://www.open.online/2021/06/13/eriksen-arresto-cardiaco-vaccino-anti-covid-bufala/

Wiadomości tej z oburzeniem zaprzeczają tak władze klubu sportowego Inter Mediolan, jak i tzw. “fact checkers». Barillari został zmuszony do wykasowania tweeta, ale wielu uważnych obserwatorów piłkarstwa odgrzebało wywiad, jaki Gazzetta dell Sport przeprowadziła z lekarzem odpowiedzialnym za sprawy zdrowotne klubu – Piero Volpim, w dniu 18 maja 2021.

Volpi, mówiąc o zawodnikach stwierdził:

“Wielkie słowa uznania należą się właśnie im. Stali się oni ekspertami w tej dziedzinie, konfrontowałem się z nimi na temat pandemii i stwierdziłem, że są bardzo dobrze przygotowani. Powiem więcej: nie ma na świecie kategorii, która przeszła tak dokładne badania jak piłka nożna, nawet z nami lekarzami tak nie bylo. Dobrze by było nie stracić tego skarbu: to, co zostało zrobione, może być materiałem naukowym do analizowania w przyszłości, a także wzorem do naśladowania. Podczas zbliżających się mistrzostw zawodnicy będą nadal monitorowani. A przed ich rozpoczęciem, wszyscy zostaną zaszczepieni.”

18 maj 2021: Inter, lekarz Volpi: “Kilka kontuzji i 5000 wymazów, tak narodziło się ”Scudetto”. Najtrudniejsze dni były w marcu, teraz wszyscy zostaną zaszczepieni”.

https://www.calciomercato.com/news/inter-il-medico-volpi-pochi-infortuni-e-5000-tamponi-cosi-nasce–19029

Zmieniony ( 14.06.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.