Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 50 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Smoleńsk 2011 arrow Sztuczna mgła smoleńska w Szwecji
Monday 17 February 2020 14:35:50.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Sztuczna mgła smoleńska w Szwecji Drukuj Email
Wpisał: Krzysztof Cierpisz   
15.03.2011.

Sztuczna mgła smoleńska w Szwecji

Krzysztof Cierpisz Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej. Cześć V-

 Posted by Włodek Kuliński - Wirtualna Polonia w dniu 2011-03-15 Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej, 10 kwietnia 2010

 Dowody oszukańczej inscenizacji - ręcznego ułożenia -podrzuconych fragmentów wraku samolotu TU-154M. Uwagi pośrednie. (ciąg dalszy; „Samolot bliźniak” oraz „Katastrofa, której nie było”)

Cześć piąta- Sztuczna mgła smoleńska w Szwecji.

(kontynuacja; Oszustwo Katastrofy Smoleńskiej 100821)

Http: //zamach.eu/100821%20Oszustwo%20katastrofy%20smolenskiej/Oszustwo.htm

R.0.0 

„…Prokurator generalny podkreślił jednocześnie, że mgła w okolicach Smoleńska w dniu katastrofy była naturalna. -Informowaliśmy o tym kilkakrotnie, jakoś niespecjalnie się to przebiło do opinii publicznej – zaznaczył. Jego zdaniem „możliwość wytworzenia sztucznej mgły sprowadza się do science fiction„. zew, PAP.

Tyle cytatu.

W dniu 26 października 2010 roku, na autostradzie E4 w Szwecji, w okolicy miasta Helsingborg doszło do masowej kolizji samochodów.

Powodem katastrofy była sztuczna mgła wytworzona przez szwedzką armię. W pobliżu autostrady znajdował się mały poligon straży pożarnej i tam szwedzkie wojsko ćwiczyło się w warunkach całkowitego braku widoczności – sztuczna mgła została wytworzona w tym celu. Nie przewidziano jedynie, że nieoczekiwany wiatr przesunie mgłę ( dym) na autostradę i dojdzie do wypadków.

Przybyły na miejsce katastrofy strażak wyjaśnił reporterom, że widzialność w tamtej mgle wynosiła 3 metry ( trzy metry).

 Poniżej podajemy linki do szwedzkiej TV, można to sobie obejrzeć i ew. zładować do celów archiwalnych, bo po pewnym okresie linki takie są usuwane.

 Podajemy też jeden link na YT- Zamach.eu.

http://svtplay.se/v/2210388/dimma_var_rok

http://svt.se/2.33782/1.2209131/dimman_tatnar_kring_seriekrock?page1851310=2

Zamach.eu:

http://www.youtube.com/watch?v=zebXXGVMm2s&feature=mfu_in_order&list=UL

Powyżej – na początku – cytowana uwaga, daje klasyczne już świadectwo przestępczej arogancji osobników okupujących newralgiczne stanowiska w Państwie. Oczywista konieczność sprawdzenia wszystkich okoliczności w sprawie masowego zabójstwa członków delegacji do Katynia zbywana jest obraźliwą i prostacką nonszalancją, zwerbalizowaną kołtuńskim bełkotem  - „science fiction” – gazeciarskiego półinteligenta.

Zachowanie Seremeta kwalifikuje się do daleko idących reperkusji – z pociągnięciem do odpowiedzialności karnej włącznie. W normalnym państwie europejskim osobnik taki, o ile bezczelność tak byłaby w ogóle możliwa, poniósłby daleko idące konsekwencje.  W Polsce, postępowanie takie uchodzi płazem, a nawet jest słabo zauważalne. Biedna Polska.

 Christus Rex

(-)Krzysztof Cierpisz, Lund 20110315

Zdjęcia o podwyższonej jakości Można ładować z : http://zamach.eu/

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.