Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 10 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Mądra JOLA w POLSCE arrow Skąd się wzięła Hanna Trojanowska?
Tuesday 23 July 2019 01:05:43.27.
migawki

W młodzieżowych mistrzostwach … Europy - biegł Murzyn, Hassan, jako reprezentant kraiku azjatyckiego. Pewnie również wiek ma sfałszowany, ale to można by poznać po zębach, jak u konia.

                  21.07.19 Poznań, Zamość – comiesięczne Msze Święte za Ojczyznę i Pokutne Marsze Różańcowe

21.07.19 Białystok – Pokutny Marsz Różańcowy „Marsz w obronie rodziny”

 
W Y S Z U K I W A R K A
Skąd się wzięła Hanna Trojanowska? Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
16.03.2011.

Skąd się wzięła Hanna Trojanowska?

cytuję za GazWyb’em: http://wyborcza.biz/biznes/1,101562,6600649,Hanna_Trojanowska_zostanie_pelnomocnikiem_rzadu_ds_.html

[piszemy o wiceministrze d/s energetyki jądrowej]

…Rząd uznał, że potrzebny jest specjalny rządowy pełnomocnik, który będzie koordynował działania. Jednak nadzorujący energetykę minister gospodarki Waldemar Pawlak oraz premier bardzo długo nie mogli się porozumieć w sprawie osoby. Pawlak forsował prof. Krzysztofa Żmijewskiego, znanego eksperta energetycznego, który jednak wcześniej nie ukrywał swego sceptycyzmu w sprawie energetyki atomowej i proponował raczej skupienie się na energii odnawialnej. Z jego poglądami zgadzał się także sam Pawlak. Przez cztery miesiące trwał klincz, w końcu jednak Tusk postawił na swoim.

[na moje pytanie, jakie publikacje z dziedziny energetyki jądrowej napisała ta pani, na razie nie dostałem odpowiedzi z jej biura. MD]

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.