Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 119 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Uśmiechnięta twarzyczka BESTII, która morduje arrow Zdziwienie zawodowego pokerzysty...
Friday 22 October 2021 19:19:33.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Zdziwienie zawodowego pokerzysty... Drukuj Email
Wpisał: BIBUŁA   
18.07.2021.

 

 

Zdziwienie zawodowego pokerzysty…

https://www.bibula.com/?p=126548

Mike Matusow, profesjonalny pokerzysta, 4-krotny zwycięzca Mistrzostw Świata, napisał na swoim Tweeterze:

Całkowicie absurdalna sytuacja: wychodziłem w ciągu ostatnich 18 miesięcy z domu zaledwie 6 razy, jestem w pełni zaszczepiony i mam Covida!
Mam przyjaciół, którzy nie są nawet zaszczepieni, wychodzą z domu codziennie od początku tego przekrętu i nigdy nie zachorowali na Covid! Absurd!”

Pokerzysta otrzymał wiele interesujących wpisów, np:

Moja córka miała kowida, zaszczepiła się 2x i teraz ma znowu kowida”
Pracuję jako sprzedawca w sklepie, nie noszę od kilku miesięcy maski i nic nie podłapałem.”
Wygląda na to, że powinieneś częściej wychodzić z domu. Światło słoneczne i świeże powietrze to dobre rzeczy…”
Czy ktokowiek pomyślał, że prawdziwy wirus może tkwi właśnie w szczepionkach?…”

No cóż, szkoda ludzi, którzy ulegli propagandzie i zgodzili się na wstrzyknięcie sobie do organizmu preparatu o horrendalnych krótkofalowych skutkach ubocznych (tzw. niepożądane odczyny poszczepienne  – w Stanach Zjednoczonych oficjalnie 11 tysięcy zmarłych, a prawdopodobnie od 10 do 100 razy więcej…) i nieznanych a jeszcze groźniej zapowiadających się skutkach długofalowych.

No i później rodzi się agresja – wobec siebie, otoczenia, mediów, polityków. Ta agresja będzie rosła, lecz media w pewnym momencie wskażą tej zaszczepionej masie nowego i „prawdziwego wroga”, i zdesperowani ludzie rzucą się w nienawiści na żer.

Rzucą się na niezaszczepionych, bo to oni będą wskazywani jako „nosiciele nowej mutacji”, a w rzeczywistości wysoka śmiertelność wśród zaszczepionych będzie prawdziwym efektem „szczepionki”, rzucą się na te resztki Kościoła katolickiego (jak w Kanadzie, gdzie spłonęło w kilkanaście dni 45 katolickich kościołów, gdyż media wskazały ludziom coś na pożywkę…), rzucą się na wiernych, w końcu w tym szale rzucą się sami na siebie.

A grono „wybranych” będzie wskazywało nowych wrogów i cieszyło się z chaosu, agresji, ofiar.

Oprac. www.bibula.com 2021-07-17

Zmieniony ( 18.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.