Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 126 gości
S T A R T arrow PUBLICYŚCI arrow Łażący Łazarz arrow Dziękuję, sprawdzanie wersji beta NE już zakończyłem
Thursday 29 October 2020 09:41:40.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Dziękuję, sprawdzanie wersji beta NE już zakończyłem Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
17.03.2011.

Dziękuję, sprawdzanie wersji beta już zakończyłem

Pół marca

            Na Nowy Ekran czekaliśmy, promowaliśmy go, doradzali, jak zrobić, by sprawy istotne, szczególnie dla Polski, były widoczne, by Prawda była na świeczniku, nie pod korcem.

            Wersja użytkowa NE (beta) pojawiła się 31 stycznia.

Pod względem poczytności oraz ilości osób piszących, wersja beta jest sukcesem. Szczególnie Kapitana, ŁŁ. Dużo blogerów, pełno notek czy artykułów, dużo czytelników… Ale czy tak oczekiwana łajba, jak czule ją nazwaliśmy, płynie we właściwym, oczekiwanym przez nas  kierunku?

            Na ten kierunek próbowaliśmy wpływać, tak poza Ekranem, jak i na samym NE. Mój wkład: Wyzwania dla NE: równocześnie dziennik, tygodnik, miesięcznik i „tołstyj żurnał”

Ten tytuł oddaje kłopoty i postulaty. Resztę można przeczytać klikając.

            Otóż nie doprosiliśmy się klarownego podziału na sprawy bieżące, dłużej żyjące w dyskusji - oraz poważne, typu miesięcznika. Jedynie w „INNE” pojawiło się Religia i wartości. To za mało.

Nie ma uściślenia tematyki ( „choinki tematyczne”, jak np. w Rzepie). Nawet nie ma mozliwości wejścia autora na druga linijkę - gdzie są News, Smoleńsk, Nowy ekran itp. Jeśli ktoś chce wyrazić opinię nt. pisułek Sterna - nie może. A w ulewie notek dany tekst ginie od razu, po godzinie - dwóch, spływa z bieżącą produkcją blogerów.  Przykład: Wybłagałem na pani Falzmannowej przekartkowanie „Poli laski”. Nawet przeczytała, napisała. Z bólami, ale tekst pojawił się na NE. Gdzie?? Nikt nie wie, nawet Autorka. Szukamy go i znajdujemy poprzez Google (!!) A powinien „wisieć” długo, by wszyscy, którzy są uwodzeni mętnością i głębią Sterna, mogli tę recenzję sobie poczytać. Jest tu:

http://izabela.nowyekran.pl/post/6359,laksacja-umyslowa-ejakulacja-slowna-gra-polslowek

Dwa pytania skierowane do Admina, jak jej tekstu szukać, jak ten tekst udostępnić, nie dały (dotąd) odpowiedzi. Wkleiłem więc też jako głos w dyskusji pod ostatnim, skandalicznie ilustrowanym rozdziale tego gniota.

            Uważam więc, że NE nie tym nas zawiódł, że jest jedynie w 50% zbudowany. To normalne. Gorzej, że wydaje się (by pozostać przy porównaniu z okrętem), że płynie w niepożądanym przez wielu kierunku. Czasem rozchwiewanie wartości, relatywizm. Po co pamiętniki nastoletniej prostytutki - narkomanki, pisane, jak ktoś ładnie dowiódł, przez podstarzałego dziennikarza z pisemka porno? Szkoda.

A notki pospolite - np. o cielęciu o dwóch głowach, czy kłamstwach premiera D. lub prof. Łukasza Turskiego, o zaletach dla Polski energetyki jądrowej (w czasie trwania katastrofy w Fukushima !!) - będę chyba wklejał. Ale to bieżączka.

 

Z poważnymi artykułami poczekam więc do wersji GAMMA, tak też zrobią, a właściwie  już zrobili, moi przyjaciele ideowi. Pa, pa!

Na razie na poważne tematy zapraszam do mnie, na www.Dakowski.pl . Tak na czytanie, jak też pisanie.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.