Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Premier Australii: "Zgony po szczepieniach to element walki z pandemią".
Sunday 26 September 2021 11:18:47.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Premier Australii: "Zgony po szczepieniach to element walki z pandemią". Drukuj Email
Wpisał: premier Australii Scott Morisson.   
30.07.2021.

 

 

Premier Australii: "Zgony po szczepieniach to element walki z pandemią".

Lip 26, 2021 https://wprawo.pl/premier-australii-zgony-po-szczepieniach-to-element-walki-z-pandemia-wideo/


Im więcej szczepień, tym więcej niepożądanych odczynów poszczepiennych (NOP), a także zgonów spowodowanych przyjęciem niewystarczająco przebadanego preparatu.

Dla rządzących naciskających w kwestii „wyszczepiania” ludzkości na Covid-19 to nie lada problem. Wytłumaczenie dla tego tragicznego stanu rzeczy znalazł premier Australii Scott Morisson.

Premier Australii stwierdził, że zgony po szczepieniach to element walki z pandemią, a zaszczepieni godzą się na ten zabieg, więc nie ma o co robić awantury. To byłoby na tyle w kwestii „szczepionki są całkowicie bezpieczne ” oraz „nikt nie umarł od szczepionki”wypowiedź Morissona, którą w języku angielskim publikujemy poniżej [w oryginale. MD], skomentowała Katarzyna Treter-Sierpińska, autorka książki „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba”.

Dopowiedzenie: Wygląda to tak. Zaszczepiłeś się i kopiesz w kalendarz – twoja wina, bo to ty sam wyraziłeś świadomą zgodę na szczepienie, na temat którego mogłeś zasięgnąć informacji z ulotki, a na dodatek, twoja śmierć jest po prostu częścią „zapobiegania pandemii”.

Rządzą nami psychopaci.

===================

[sam filmik z premierem – w oryginale. MD]

Zmieniony ( 30.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.