Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ruch OPORU przeciw zniewoleniu arrow Szwecja - przemilczany, bo niewygodny przykład podejścia do "pandemii".
Sunday 26 September 2021 12:32:56.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szwecja - przemilczany, bo niewygodny przykład podejścia do "pandemii". Drukuj Email
Wpisał: BIBUŁA   
30.07.2021.

 

 

Szwecja – przemilczany, bo niewygodny przykład podejścia do "pandemii".

https://www.bibula.com/?p=126790

W czasie gdy setki tysięcy ludzi protestuje we Francji i innych krajach europejskich po wprowadzeniu kolejnych restrykcji „w walce z koronawirusem”, włącznie z narzuceniem apartheidu szczepionkowego, media zupełnie pomijają obecną sytuację w Szwecji.

Pomimo kreowanych przez media apokaliptycznych wizji po tym jak Szwecja poszła łagodniejszą drogą, nie stosując ścisłych lockdownów, obowiązkowych masek, przyłbic i innych bezsensowych „środków zaradczych”, kraj nie zamknął się, przyjmuje chętnie turystów, szkoły są cały czas otwarte niemal bez ograniczeń, a urzędnicy ministerstwa zdrowia nie tylko nie wprowadzili obowiązku noszenia kagańców, ale wprost nie zalecali stosowania „maseczek”.

Media kreując tzw. pandemię i siejąc strach rozpisywały się, że Szwecja idzie „złą drogą”, np. brytyjski The Guardian nazwał szwedzką drogę „katastrofą”, a CBS, jako „przykład, którego nie należy naśladować w walce z Covid-19”.

Tymczasem wyśmiewane i przedstawiane przez propagandzistów (zwanych dziennikarzami) własne podejście władz szwedzkich do kryzysu, pokazuje, że Szwecja radzi sobie najlepiej z krajów europejskich.

W Polsce patologiczni przywódcy i psychopatyczni „eksperci medyczni” straszą wizjami kolejnych „mutacji”, „żniwami śmierci” i koniecznych lockdownów, a w Szwecji dzienny wskaźnik śmiertelności „na koronawirusa”, cały czas wynosi zero.


Zmieniony ( 30.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.