Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 146 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Ruch OPORU przeciw zniewoleniu arrow No green pass !!! Mordobicie w parlamencie Italii.
Sunday 26 September 2021 10:51:46.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
No green pass !!! Mordobicie w parlamencie Italii. Drukuj Email
Wpisał: parlament Włoch   
30.07.2021.

No green pass !!! Mordobicie w parlamencie Italii.

Przerwana sesja parlamentu Włoch po gigantycznej awanturze o „paszporty szczepionkowe”. Doszło do rękoczynów.

Totalitarny  pomysł przepadł!

[WIDEO w oryginale md]

https://nczas.com/2021/07/30/przerwana-sesja-parlamentu-wloch-po-gigantycznej-awanturze-o-paszporty-szczepionkowe-doszlo-do-rekoczynow-wideo/

Pomysł wprowadzenia tzw. „zielonej przepustki”, czyli inaczej paszportów szczepionkowych, doprowadził do tego, że posiedzenie izby zostało zawieszone. Dyskusja była na tyle gorąca, że doszło do incydentów, a obrady dla uspokojenia nastrojów przełożono.

La Repubblica”, pisze, że dekret o rozszerzeniu zakresu „Zielonej Przepustki” wywołał bunt i chaos. Około 20 członków centroprawicowej partii „Fratelli d’Italia”, stanowczo sprzeciwiających się szczepionkowym „paszportom”, nie kryło swojego oburzenia i przeszło do czynów.

Wiceprzewodniczący Izby Deputowanych Fabio Rampelli bezskutecznie próbował prowadzić obrady, ale wobec demonstracji deputowanych na środku sali, był zmuszony do zawieszenia posiedzenia jeszcze przed przegłosowaniem dekretu.

Deputowani ganiali się po parlamencie, wyrywali dokumenty i okładali papierami. Niektórzy pokazali przy tym wcale niezłą kondycję… Posłowie Braci Włochów urządzili „kartonadę” z plakatami – „No Green Pass”. Lewicowa Partia Demokratyczna (PD) nazwała opór kolegów „haniebnym zachowaniem”. PD jest promotorem takiego rozwiązania w walce z koronawirusem.

Ostatecznie po przerwie obrady wznowiono i głosowanie się odbyło. 51 głosów było „za”, 288 przeciw, a jeden deputowany się wstrzymał. Paszporty na razie nie przeszły…

Zmieniony ( 30.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.