Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 129 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Uśmiechnięta twarzyczka BESTII, która morduje arrow Wstrząs związany z wycofaniem wymazów PCR przez amerykańskie CDC: Klęska służby zdrowia.
Sunday 26 September 2021 12:21:01.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wstrząs związany z wycofaniem wymazów PCR przez amerykańskie CDC: Klęska służby zdrowia. Drukuj Email
Wpisał: Prawnik Alessandro Fusillo   
30.07.2021.

Wstrząs związany z wycofaniem wymazów PCR przez amerykańskie CDC:

“Niemiarodajne” już wcześniej dla WHO i Szwecji.

Prawnik Fusillo: “Klęska włoskiej, publicznej służby zdrowia”

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/28/3023/

Wiadomość o wycofaniu autoryzacji testów PCR przez amerykańskie CDC całkowicie zmienia narrację dotyczącą Covida. Jeżeli testy są niewiarygodne i mylą zwykłą grypę z Covidem, oznacza to, że dziesiątki tysięcy pacjentów chorych na grypę było leczonych “Tachipiriną i czujnym wyczekiwaniem”, wskutek czego zmarli, ponieważ nie otrzymali leczenia normalnie stosowanego w przypadku zwykłej grypy.

Stanowi to spektakularną porażkę włoskiego systemu zdrowia publicznego i wymaga poszukiwania odpowiedzialności karnej za to zbrodnicze postępowanie”.

Prawnik Alessandro Fusillo, przewodniczący Ruchu Libertariańskiego, który wraz z biologiem Franco Trinca prowadził w ostatnich tygodniach batalię prawną o dopuszczenie skutecznych terapii przeciwko Covidowi, które zostały zignorowane przez Ministerstwo Zdrowia pomimo licznych apeli setek lekarzy (w szczególności stosowanie kortyzonu przy pierwszych objawach i witaminy D jako środka zapobiegawczego), nie używa wybiegów słownych .

Z tego powodu, adwokat wniósł skargę o popełnienie masakry przez państwo do kilku prokuratur we Włoszech (Rzym, Perugia, Rieti, Bergamo i Siracusa), skopiowaną przez około 500 osób popierających Fusillo i Trinca, które przekazały ją do innych sądów. (…)

Różne portale informacyjne i blogi w różnych krajach przyjęły tę “bombową” wiadomość z takim samym niepokojem, jak autor niniejszego artykułu: kilka we Włoszech (CityMilanoNews, ProtocollodelPopolo, 6violawordpress), dwa we Francji (Mondetaibaweb, Divulgation) i jeden w Polsce (Uczta Baltazara). Również dziennikarz Cesare Sacchetti odniósł się do informacji podanej przez Gospa News w poście na Facebooku, który niektórzy z naszych czytelników próbowali rozpowszechnić, ale został ocenzurowany przez sieć społecznościową. (…)

Całość artykułu pod linkiem: https://www.gospanews.net/2021/07/27/bufera-sul-ritiro-tamponi-pcr-del-cdc-usa-inaffidabili-gia-per-oms-e-svezia-avv-fusillo-fallimento-della-sanita-pubblica/

Zmieniony ( 30.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.