Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 23 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mord[a] Bestii arrow Powódź w Niemczech: "Katastrofa chciana".
Tuesday 21 September 2021 03:35:02.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Powódź w Niemczech: "Katastrofa chciana". Drukuj Email
Wpisał: Uczta Baltazara   
30.07.2021.

Powódź w Niemczech: "Katastrofa chciana".

https://babylonianempire.wordpress.com/2021/07/29/powodz-w-niemczech-katastrofa-chciana/

Date: 29 luglio 2021Author: Uczta Baltazara

Klęska powodzi w Nadrenii była wydarzeniem medialnym par excellence. Były tam spektakularne zdjęcia zniszczonych miast, rozemocjonowani i energiczni politycy, rozdzierające serca indywidualne losy i bitwy na Twitterze. Ale przede wszystkim ostateczne żądanie, aby wyciągnąć wnioski z tej katastrofy: zwiększyć ochronę klimatu!

Media początkowo nie ostrzegły przed tą katastrofą, mimo że dostępne były bardziej niż oczywiste dane pochodzące od służb meteorologicznych. Następnie wykorzystały tę katastrofę, która nigdy nie przybrałaby takich rozmiarów, gdyby wykonywały swoją pracę. W rezultacie stworzyły dokładnie takie obrazy, jakie są potrzebne do dalszego ograniczania wolności w imię „ochrony klimatu”.

W ostatnich tygodniach i miesiącach kilku aktorów politycznych zażądało już, aby zmiany klimatyczne były zwalczane tymi samymi metodami ograniczania wolności, które zostały użyte do powstrzymania koronawirusa.

Ta klęska powodzi dostarczyła “doskonałego” pretekstu.

W przeciwieństwie do kwestii coraz to bardziej absurdalnych mutacji wirusowych, nie pojawiło się żadne ostrzeżenie przed tą prawdziwą katastrofą. Co więcej – pomoc była częściowo utrudniana, częściowo delegalizowana za niepoprawność polityczną, częściowo oczerniana, a czasami wręcz bezwzględnie odrzucana. Podsyca to straszliwe podejrzenie, że do owej katastrofy dopuszczono celowo, aby zbić na niej kapitał polityczny. (…)

Cały artykuł pod linkiem:

https://www.rubikon.news/artikel/die-wunschkatastropheZmieniony ( 30.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.