Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 121 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Uśmiechnięta twarzyczka BESTII, która morduje arrow Epidemia koronawirusa na flagowym okręcie Royal Navy. Cała załoga była zaszczepiona...
Sunday 26 September 2021 12:28:47.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Epidemia koronawirusa na flagowym okręcie Royal Navy. Cała załoga była zaszczepiona... Drukuj Email
Wpisał: Royal Navy HMS Queen Elizabeth   
31.07.2021.

 

 

Epidemia koronawirusa na flagowym okręcie Royal Navy. Cała załoga była zaszczepiona…

https://www.bibula.com/?p=126824

„Epidemia koronawirusa wybuchła w Grupie Uderzeniowej Lotniskowców (CSG), w skład której wchodzi okręt flagowy Royal Navy HMS Queen Elizabeth” – podał brytyjski Evening Standard w zeszłym tygodniu.

Potwierdzono, że na najnowszym brytyjskim okręcie wojennym, lotniskowcu HMS Queen Elizabeth, pomimo iż cała załoga jest „w pełni zaszczepiona”, wykryto 100 przypadków Covid-19.

W ramach rutynowych testów niewielka liczba członków załogi z Grupy Uderzeniowej Lotniskowców uzyskała pozytywny wynik testu na obecność Covid-19” – napisał Royal Navy w oświadczeniu. W komunikacie nie podano czy przetestowano całą załogę, czy tylko jej część. Nie podano również stanu zdrowia marynarzy.

Oprócz „epidemii koronawirusa” na pokładzie HMS Queen Elizabeth, Royal Navy bada również podejrzaną śmierć na pokładzie fregaty Typ 23, HMS Kent, która jest również częścią obecnej grupy zadaniowej Carrier Strike Group.

Oprac. www.bibula.com 2021-07-29
na podstawie NaturalNews

Zmieniony ( 31.07.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.