Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 96 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Wyszczerzona Morda Bestii - lato 21 arrow Mengelowskie eksperymenty na ciężarnych Polkach
Sunday 26 September 2021 12:45:39.40.
migawki

Niewolnik VAT-euszek o „karach” do UE: Mamy tu twarde stanowisko i stać nas na poniesienie finansowych kosztów tych absurdalnych i niesprawiedliwych względem obywateli Polski żądań.

W mediach m
ichałki. Czy to cisza przed burzą, czy też jesteśmy w oku cyklonu? Widać sens pojęcia Ogłuszające Milczenie.
================
Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

 ===============

 
W Y S Z U K I W A R K A
Mengelowskie eksperymenty na ciężarnych Polkach Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
01.08.2021.

Mengelowskie eksperymenty na ciężarnych Polkach

Prof. Maria Majewska <nonnocere3@gmail.com>

Szpital ginekologiczno-położniczy w Poznaniu właśnie rozpoczyna zbrodnicze eksperymenty z pseudoszczepionkami covid na polskich kobietach ciężarnych, ich płodach i dzieciach.

Ze światowych statystyk wiemy jak bardzo toksyczne i zabójcze są te preparaty.   Do bazy Vigiaccess zgłoszono po nich 1559 spontanicznych poronień i 140 obumarłych płodów. To znaczy poronień było prawdopodobnie ponad 150 000, a martwych płodów – ok 14 000.  

Jest oburzające, że szpitale i przychodnie, które mają się opiekować ciężarnymi i noworodkami, namawiają młode matki do zabiegów, które prawie na pewno okaleczą lub zabiją ich dzieci.  Nie różni się to od „naukowych” zbrodni dokonywanych na ciężarnych w Auschwitz przez dra Mengele i jego wspólników.   

Nawołujemy osoby zamieszkałe w Poznaniu lub okolicach do protestów przeciw tym zbrodniom na naszym narodzie i do uświadamiania młodych kobiet odnośnie wielkich zagrożeń dla nich samych i ich dzieci ze strony tych genocydalnych preparatów. 

----

Cyt.

" W związku z licznymi doniesieniami ze świata naukowego, dowodzącymi bezpieczeństwa szczepień przeciwko wirusowi SARS-CoV-2 populacji szczególnie narażonych na ciężki przebieg choroby COVID-19, pragniemy wyjść naprzeciw potrzebom dotyczącym zabezpieczenia kobiet ciężarnych i karmiących piersią w tym kontekście. W tym celu stworzyliśmy możliwość zaszczepienia się kobiet w ciąży oraz w czasie laktacji podczas Pikniku na Polnej, odbywającego się na terenie naszego Szpitala w dn. 1. sierpnia 2021 roku, w godzinach od 9.00 do 15.00. 

Zapraszamy wszystkie zainteresowane do zapoznania się z dostępnymi danymi naukowymi, które stanowią podstawę do wdrożenia działań profilaktycznych w tej grupie kobiet. 

Jeżeli zaszczepieniem się tego dnia będzie zainteresowany mąż/partner oraz chcielibyście Państwo zaszczepić Wasze dzieci w wieku ≥12 lat, również będzie to możliwe. Zapraszamy do skorzystania z możliwości zadbania o zdrowie swoje i swoich najbliższych! "

Zmieniony ( 01.08.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.