Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 16 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow horbany, guty, simony i podobne "ćwiary" arrow Dr Sutkowski twierdzi, że trzeba uciszyć tych, którzy głoszą prawdę o szczepionkach
Tuesday 21 September 2021 04:02:24.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Dr Sutkowski twierdzi, że trzeba uciszyć tych, którzy głoszą prawdę o szczepionkach Drukuj Email
Wpisał: dr Sutkowski   
01.08.2021.

Dr Sutkowski twierdzi, że trzeba uciszyć tych, którzy głoszą prawdę o szczepionkach

Autor: inzynier magister https://zmianynaziemi.pl/bezcenzury/dr-sutkowski-twierdzi-ze-trzeba-uciszyc-tych-ktorzy-glosza-prawde-o-szczepionkach


Polska to niezwykłe państwo ! Od kilkudziesięciu lat jesteśmy rozrywani pomiędzy tzw. "wschodem", a "zachodem". Byliśmy maltretowani przez Niemców, potem bolszewików, następnie sowietów, by po roku 1989 dostać się pod wpływy patologicznej cywilizacji "Europy zachodniej".

Ta asymilacja do moralnie upadłej zachodniej zbiorowości mocno nasilała się po roku 2004, by od czasu wybuchu plan-demi stać się coraz bardziej brutalną. W roku 2021 jesteśmy świadkami coraz wyraźniejszych kroków by utworzyć jedno (niemieckie) europejskie państwo totalitarne, sposobem staje się kovid-19, a dokładniej tzw. "szczepionki", które w opinii władz Stanów Zjednoczonych, a dokładniej Amerykańskiej Agencji Żywności i Leków, nie są żadnymi "szczepionkami", ale "Eksperymentalnym preparatem biologicznym" !

Niestety w Polsce, w mediach, i w kręgach rządowych, mamy pełno nieuków, albo osób które celowo zacierają prawdę o niebezpiecznych substancjach jakie chcą wstrzykiwać biednym ofiarom zbiorowej psychomanipulacji ! Jedną z takich medialnych postaci jest dr. Sutkowski, który wzywa rząd by każdy kto medialnie wypowiada prawdę o niebezpieczeństwie wstrzyknięcia groźnych nieprzebadanych preparatów, został uznany za przestępcę !

W Anglii, jeszcze do niedawna, ujawniano przynajmniej część prawdy o straszliwych skutkach globalnego doświadczenia jakie się prowadzi na ludziach, którzy przyjęli dawki genetycznych koktajli do swojego krwiobiegu. W kwietniu 2021 opublikowano takie oto dane:

"Rząd Wielkiej Brytanii zgłasza 847 zgonów, 12 urazów mózgu, 112 przypadków utraty wzroku po zastrzykach przeciwko Covid. W sumie wystąpiło 626 087 działań niepożądanych, 132 528 zgłoszono w przypadku firmy Pfizer i 492 105 w przypadku AstraZeneca. Suma ta jest o prawie 70 000 większa niż w raporcie z poprzedniego tygodnia.

LONDYN, Wielka Brytania, 16 kwietnia 2021 r. (LifeSiteNews) – Według oficjalnych danych po zastrzykach przeciwko COVID-19 nastąpiło 847 zgonów i ponad 626 000 skutków ubocznych, w tym ponad 11 000 zaburzeń psychicznych, 771 ataków padaczki i 12 urazów mózgu."

Niestety ktoś taki jak pan dr Sutkowski musi być osobą mocno odrealnioną, albo całkowicie owładniętą jakąś niezbadaną i nie rozpoznaną przez psychologię "pomrocznością jasną", że nie chce tych danych cytować w mediach, za to wystosował do rządu takie zalecenie:

"Niektórych w żaden sposób nie zachęcimy. Mówię o osobach, które absolutnie odbiegły od rzeczywistości związanej z pandemią, z koronawirusem, żyją w świecie nierealnym, alternatywnym. Takie osoby są wszędzie, na całym świecie, w każdej grupie wiekowej. W Polsce, jak sądzę, jest przede wszystkim duża grupa osób niezdecydowanych, zakręconych. Niemających wiedzy, pewnego doświadczenia covidowego. Niewierząca nam, lekarzom, niewierząca władzy, wszystko kontestująca, lekceważąca wszystko."

Jak widać na tym przykładzie, ktoś niewidoczny dla nas stara się przejąć całkowitą władzę a Polsce i zaprowadzić medyczny terror, który szybko przejdzie metamorfozę i zamieni się na zwykły polityczny i okultystyczny zamordyzm.

Dr Sutkowski nie zna dokładnych danych zgonów jakie się notuje w Polsce, ale i poszczepiennych powikłań, bo nikt takich nie zbiera. Jesteśmy jako państwo na poziomie krajów afrykańskich, gdzie koncerny robią z murzynami co chcą, dyktują lokalnym watażkom co mają robić, a te w podskokach to wykonują. Nie inaczej jest w naszym umęczonym kraju. Wydaje się, że medialne odrealnione osoby typu doktora Sutkowskiego, stoją na straży zachodnich ośrodków decyzyjnych i wytyczają nowe cele, które mają zostać zneutralizowane, by ostatecznie rozwiązać kwestę polską ! W niedzielę pierwszego sierpnia 2021 r. w kościołach został odczytany list episkopatu, który namawia wszystkich do przyjęcia tych nieprzebadanych i niebezpiecznych dla zdrowia preparatów, ksiądz stwierdził: "...że to dla naszego dobra" ! Sam to słyszałem na własne uszy !

Jak widać jesteśmy już w przededniu wielkiego zasymilowania Polaków. W związku z tym zapowiedziano, że na ulicach będą jeździły "mobilne zespoły szczepiące" ! "Minister Niedzielski mówił też o możliwych rozwiązaniach związanych z walką z koronawirusem. To np. brak obostrzeń dla firm, które wykażą, że mają zaszczepionych pracowników, powiązanie świadczenia 500 plus z zaszczepieniem, włączenie lekarzy rodzinnych w promocję szczepień, czy mobilne zespoły szczepiące."

Na szczęście jako chrześcijanie mamy do kogo się modlić o pomoc, a jest nim Jezus Chrystus, Jedyny Zbawiciel ludzkości. Prośmy Go o miłosierdzie, byśmy przetrwali kolejny już zabór, tym razem okultystyczno medyczny, totalitarnego państwa europejskiego.

Zmieniony ( 01.08.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.