Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Ruch Obywatelskiego Nieposłuszeństwa arrow Publiczny różaniec pod oknami Niedzielskiego. O zaprzestanie stosow. szczepionek skażonych aborcją.
Tuesday 21 September 2021 04:37:04.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Publiczny różaniec pod oknami Niedzielskiego. O zaprzestanie stosow. szczepionek skażonych aborcją. Drukuj Email
Wpisał: Fundacja Życie i Rodzina.   
07.09.2021.


Publiczny różaniec pod oknami Niedzielskiego. O zaprzestanie stosowania "szczepionek skażonych aborcją"

https://nczas.com/2021/09/07/publiczny-rozaniec-pod-ministerstwem-zdrowia-o-zaprzestanie-stosowania-szczepionek-skazonych-aborcja/


Przed gmachem ministerstwa zdrowia w Warszawie odbędzie się publiczny różaniec. Ludzie będą modlić się o zaprzestanie stosowania „szczepionek skażonych aborcją”.

Publiczny różaniec organizuje Fundacja Życie i Rodzina.

 

Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę,

11 września w godzinach 16-17.

Obecnie przeprowadzana jest operacja wymuszania i szantażu, aby zaszczepić na Covid-19 jak najwięcej Polaków. Pomimo deklaracji, że szczepienie to nie jest obligatoryjne, faktycznie pod różnymi postaciami wprowadzany jest jego przymus, a osoby odmawiające poddania się szczepieniu (także z uwagi na konflikt sumienia) są dyskryminowane” – czytamy w komunikacie.

Jak wskazują organizatorzy, publiczny różaniec odmawiany będzie w trzech głównych intencjach:

  • zaprzestanie stosowania szczepionek mających jakikolwiek związek ze zbrodnią aborcji,

  • zaprzestanie przymuszania do szczepień preparatami powstałymi na liniach komórkowych z zamordowanych dzieci,

  • opamiętanie i nawrócenie dla czerpiących zyski polityczne i biznesowe z rozprowadzania produktów farmaceutycznych skażonych aborcją.

O tym, że technologia produkcji szczepionek na bazie mRNA budzi poważny sprzeciw moralny Kościoła, zespół ekspertów z Konferencji Episkopatu Polski ds. Bioetycznych alarmował już w kwietniu br.

Temat ten jednak nie był kontynuowanych przez hierarchów Kościoła, a co więcej – w większości włączyli się oni w nachalną promocję szczepień przeciw COVID-19. Fundacja Życie i Rodzina otwarcie pyta, dlaczego związek preparatów tych z mordowaniem nienarodzonych dzieci ukrywa się przed opinią publiczną?

„Aby otrzymać linię komórkową do wykorzystania w przemyśle szczepionkowym trzeba zabić więcej niż 1 dziecko (kilkudziesięcioro lub nawet więcej, zanim eksperyment się uda). Aborcja dla przemysłu szczepionkowego nie jest wykonywana w sposób przypadkowy. Takie zabójstwo jest przygotowane szczególnie starannie i z premedytacją, aby w odpowiedni sposób pobrać tkanki” – wskazuje fundacja.

„Aby uzyskać dobrej jakości świeżą i zdatną do dalszej obróbki tkankę, pobrania dokonuje się w trakcie procedury aborcji, gdy dziecko jeszcze żyje. W taki sposób pobiera się np. nerki lub fragment siatkówki z oka dziecka. Nie dostaje ono żadnych środków znieczulających, gdyż ich użycie spowodowałoby spadek jakości tkanki. Przemysł nie zatrzymuje się na aborcjach sprzed 50-60 lat. Ostatnia aborcja (o której wiemy) dla przemysłu szczepionkowego miała miejsce w 2015 roku w Chinach. W ten sposób powstała linia komórkowa Walvax-2 określana jako obiecująca do produkcji szczepionek w przyszłości” – czytamy.

Fundacja Życie i Rodzina podkreśla, że każda aborcja jest zbrodnią, a wykorzystanie komórek z aborcji do produkcji szczepionek nie usprawiedliwia morderstwa na dziecku.

„Ludzie sumienia mają prawo do sprzeciwu wobec zbrodni i niekorzystania z jej owoców. Dlatego przychodzimy pod Ministerstwo Zdrowia, aby modlić się o opamiętanie dla osób czerpiących zyski z owoców tamtych aborcji oraz o wycofanie z użycia wszelkich szczepionek mających jakikolwiek związek z aborcją” – apelują organizatorzy publicznego różańca.

„Obserwując lawinę niepożądanych odczynów poszczepiennych, w tym wiele zgonów, stwierdzamy, że idea budowania szczęśliwego świata w oparciu o produkt korzystający ze zbrodni aborcji jest karkołomna” – podsumowuje Fundacja Życie i Rodzina.Zmieniony ( 07.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.