Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 130 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Jesień morderców [2021] arrow "Mengele! Kanalia! Polityczna prostytutka" - opinie o Kosiniak-Kamyszu.
Thursday 16 September 2021 22:50:23.40.
migawki

Sobota:  Publiczny Różaniec o zaprzestanie stosowania szczepionek skażonych aborcją. Pod Min. "Zdrowia".

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas zalać w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
"Mengele! Kanalia! Polityczna prostytutka" - opinie o Kosiniak-Kamyszu. Drukuj Email
Wpisał: Udręczeni Polacy   
12.09.2021.

 

 

"Mengele! Kanalia! Polityczna prostytutka"

- opinie o Kosiniak-Kamyszu.

Zwyzywany na ulicy. „To szczyt najwyższego chamstwa”

https://nczas.com/2021/09/12/mengele-kanalia-kosiniak-kamysz-zwyzywany-na-ulicy-to-szczyt-najwyzszego-chamstwa/Zachowanie osób, które zaatakowały mnie na ulicy w Karpaczu, to szczyt najwyższego chamstwa; porównanie do doktora Mengele jest największym linczem słownym, jaki można zgotować drugiemu człowiekowi – mówił oburzony szef PSL Władysław Kosiniak-Kamysz.

Szef ludowców dodał, że liczy na reakcję organów państwa w tej sprawie. Czyżby chciał karać ludzi za słowa?

===============

Prezes PSL został „zaatakowany”, jak twierdzi, „przez antyszczepionkowców” w Karpaczu, gdzie w minionym tygodniu przebywał na XXX Forum Ekonomicznym.

„Od razu ruszyli w jego kierunku. Zaczęli wyzywać go od kanalii oraz +politycznych prostytutek+ i zagrozili, że jak tylko +tknie ich dzieci szczepionkami+, to pożałuje. +Będzie na was zamach!+ – krzyczał jeden z agresorów” – czytamy w Fakcie.

Ale czy groźby karalne rzeczywiście padły, to wie tylko redaktor Faktu – zainteresowani politycy do tej pory nie potwierdzili tych słów.

W rozmowie z PAP Kosiniak-Kamysz podkreślił, że zachowanie atakujących go ludzi „to szczyt najwyższego chamstwa”.

„Bo porównanie lekarza polskiego, który w trakcie trzeciej fali wirusa idzie jako wolontariusz, żeby ratować zdrowie i życie ludzkie do doktora Mengele jest największym linczem słownym, jaki można drugiemu człowiekowi zgotować” – powiedział. „Jest to rzecz oczywiście skandaliczna, niedopuszczalna” – podkreślił Kosiniak-Kamysz.

Lider PSL zaznaczył, że liczy na reakcję organów państwa.

Ponieważ wiem, że to dotyka nie tylko mnie. Dotknęło to też pana ministra zdrowia Adama Niedzielskiego, dotyka to też innych lekarzy” – powiedział Kosiniak-Kamysz.

Zaznaczył, że takie zachowania nie zniechęcą go do promowania szczepień przeciw Covid-19. Zaznaczył, że robi wszystko, „żeby jak najwięcej Polaków przeżyło, żeby nie chorowali.

„Angażuję się w to od samego początku. Angażuję się jako lekarz, angażuję się jako polityk. I będą to robił. I takie działania mnie nie zniechęcą, nie wystraszą” – podkreślił szef PSL.

„My się nie wystraszymy. Będziemy robić swoje, będziemy głosić prawdę, będziemy walczyć o każde zdrowie i życie” – zapewnił. Dodał, że nie wie, czy sprawcy zajścia to osoby zmanipulowane. „Ale na pewno one manipulują prawdą” – podkreślił.

Zmieniony ( 12.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.