Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 25 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Obrona Narodowa arrow Niedziela, 19 września "Tato - bądź, prowadź, chroń!"
Tuesday 21 September 2021 04:40:17.40.
migawki

Niedawno Minister Pandemii zapowiadał czwartą falę - na przełom sierpnia i września. A według najnowszych wyliczeńma ona nas "zalać" w połowie listopada, gdy będą, jak co roku, słoty, przeziębienia,chrypki i grypki...

===============
 
W Y S Z U K I W A R K A
Niedziela, 19 września "Tato - bądź, prowadź, chroń!" Drukuj Email
Wpisał: Paweł Ozdoba | Centrum Życia i Rodziny   
15.09.2021.

Szanowni Państwo!


Zacznę od razu od konkretu: zapraszam Państwa w najbliższą niedzielę,

19 września, na godzinę 11.30 na Plac Zamkowy w Warszawie.


Podkreślam jeszcze raz godzinę – 11.30 – bo ta w toku przygotowań ulegała zmianie, a w Internecie mogą krążyć jeszcze nieaktualne informacje.

W niedzielę, 19 września „Tato – bądź, prowadź,

chroń!”

Paweł Ozdoba | Centrum Życia i Rodziny < kontakt@czir.org >

Szanowni Państwo!


Zacznę od razu od konkretu: zapraszam Państwa w najbliższą niedzielę, 19 września, na godzinę 11.30 na Plac Zamkowy w Warszawie.


W tym roku pójdziemy pod hasłem „Tato – bądź, prowadź, chroń!”, by podkreślić szczególne znaczenie i rolę mężczyzny – ojca – w kształtowaniu i ochronie najważniejszych dla nas wartości.


Ale nie tylko – o czym za chwilę napiszę...

 

 

Wesprzyj organizację Narodowego Marszu Życia i Rodziny

 

 


Marsz, podobnie jak w zeszłym roku, zakończy się w Bazylice Świętego Krzyża Mszą świętą o godz. 13.00, którą odprawi ks. Dominik Chmielewski.


Po niej wygłosi konferencję adresowaną specjalnie do mężczyzn. Proszę zobaczyć, w tym roku przygotował specjalne zaproszenie:

 

 

 

Do wzięcia udziału w Narodowym Marszu Życia i Rodziny zapraszają także m.in. pani kurator Barbara Nowak, aktorzy Dariusz Kowalski, Marcin Kwaśny, Jerzy Zelnik, dziennikarze Jan Pospieszalski, Krystian Kratiuk, Paweł Lisicki, a także prof. Jan Żaryn i olimpijka Zofia Klepacka.


Wszystkie zaproszenia mogą zobaczyć Państwo na naszym kanale YouTube.

Chcę pomóc w organizacji Narodowego Marszu Życia i Rodziny!

 

 


W tym roku bardzo zależy nam, by jak największa liczba osób wzięła udział w Marszu „centralnym”. Powodem jest informacja, która dotarła do mnie, gdy pisałem do Państwa tę wiadomość tzn. decyzja Parlamentu Europejskiego, który przyjął rezolucję „praw osób LGBTIQ”.


W dokumencie zaznaczono, że „małżeństwa” lub zarejestrowane związki partnerskie, które zostały zawarte na terenie jednego państwa członkowskiego powinny być uznawane również w innych krajach należących do wspólnoty. Ponadto jednopłciowi „małżonkowie” i partnerzy tej samej płci powinni być traktowani tak samo jak małżeństwa.


Europosłowie wzywali też do wszczęcia postępowania wobec „dyskryminujących społeczność LGBTIQ” Węgier i Polski, a niektórzy postulowali wywieranie na nas presji poprzez odbieranie pieniędzy!


Te skandaliczne ruchy wymagają od nas, Polaków, zdecydowanej odpowiedzi i stanowczego pokazania brukselskim decydentom, jak ważne są dla nas małżeństwo i rodzina!

Wspieram walkę z ideologicznymi atakami na rodzinę!

 

 


Jak wspomniałem, będziemy w tym roku apelować szczególnie do mężczyzn, do ojców, ale okoliczności postawiły przed nami nowe, dodatkowe wyzwania. Nie wahamy się ich podjąć!


W niedzielę wezwiemy nasze władze do zajęcia zdecydowanego stanowiska wobec unijnych decyzji uderzających w najbliższe nam wartości! Tym ważniejsza jest Państwa obecność: niech tysiące osób wypełniających główne ulice stolicy skłoni ich do podjęcia działań!


Więcej: niech taka informacja pójdzie w świat, do zachodnioeuropejskich mediów, niech dotrze do brukselskich gabinetów: że tysiące Polaków protestuje przeciw tej rezolucji!


Od początku roku apelujemy do polskiego rządu o podjęcie działań przeciw „Strategii na rzecz równości LGBTIQ na lata 2020-25”. Złożyliśmy na biurku Premiera Mateusza Morawieckiego ponad 20 000 podpisów w tej sprawie.


Przypomnijmy raz jeszcze, że nie powinno być dla jakiegokolwiek polityka ważniejszych spraw niż ochrona polskich rodzin, małżeństw, dzieci i domów!


Dlatego Państwa obecność i zaangażowanie w czasie tej kulturowej wojny są wręcz nieodzowne.


Bardzo zatem proszę o wsparcie organizacji Narodowego Marszu Życia i Rodziny oraz przyszłych działań przeciw decyzjom europosłów kwotą 30, 60, 100 lub nawet 200 zł lub dowolną inną, jeśli mają Państwo taką możliwość.

Wspieram działania Centrum Życia i Rodziny!

 

 


Jeszcze raz zapraszam i bardzo zachęcam do udziału w tegorocznym Narodowym Marszu Życia i Rodziny.


Zachęcam także, by informować o tym wydarzeniu bliskich i znajomych.


Niedziela, 19 września, godz. 11.30, Plac Zamkowy w Warszawie!


Liczę, że się spotkamy i serdecznie pozdrawiam

 

 


PS. Jeszcze jedna bardzo ważna informacja: we wtorek, 21.09 o 23:55 na antenie TVP2, w paśmie „Ludzkie historie” zostanie wyemitowany film „Miłość większa niż strach”, zrealizowany dzięki wsparciu Darczyńców Centrum Życia i Rodziny.

Przypomnę: opowiada on historię rodzin, które wychowują dzieci dotknięte poważnymi chorobami.


Serdecznie zachęcam do oglądania!

td p { margin-bottom: 0cm; }p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { }

Dane do przelewu:


Centrum Życia i Rodziny
ul. Nowogrodzka 42/501, 00-695 Warszawa

Nr konta: 32 1240 4432 1111 0011 0433 7056, Bank Pekao SA

Z dopiskiem: „Darowizna na działalność statutową Centrum Życia i Rodziny

 

Zmieniony ( 15.09.2021. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.