Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 145 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Uśmiechnięta twarzyczka BESTII, która morduje arrow W pełni zaszczepiona mistrzyni olimpijska Wilson w szpitalu z powodu COVID. "Wielka pobudka".
Tuesday 19 October 2021 13:14:22.35.
W Y S Z U K I W A R K A
W pełni zaszczepiona mistrzyni olimpijska Wilson w szpitalu z powodu COVID. "Wielka pobudka". Drukuj Email
Wpisał: pływaczka Madison Wilson   
21.09.2021.

W pełni zaszczepiona mistrzyni olimpijska Madison Wilson w szpitalu z powodu COVID-19.

"Wierzę w to, że to będzie wielka pobudka".

https://nczas.com/2021/09/21/w-pelni-zaszczepiona-mistrzyni-olimpijska-w-szpitalu-z-powodu-covid-19/Mistrzyni olimpijska z Tokio, australijska pływaczka Madison Wilson, została przewieziona do szpitala w Neapolu z powodu COVID-19, mimo że była w pełni zaszczepiona. Do Włoch przyjechała na zawody International Swimming League.

Mimo że jestem podwójnie zaszczepiona i podjęłam odpowiednie środki ostrożności, to jednak złapałam wirusa. Kilka ostatnich miesięcy było szalonych i myślę, że wyczerpanie fizyczne i psychiczne mogło sprawić, że stałam się bardziej podatna na zakażenie” – napisała Wilson w mediach społecznościowych.

„Niedawno uzyskałam pozytywny wynik testu na Covid, a teraz trafiłam do szpitala w celu dalszej opieki i obserwacji” – dodała mistrzyni olimpijska.

„Jestem bardzo nieszczęśliwa, ale wierzę w to, że to będzie wielka pobudka. Covid to poważna sprawa, a kiedy nadchodzi, bardzo mocno uderza. Byłabym głupia, gdybym powiedziała, że się nie bałam” – uważa.

27-letnia pływaczka zdobyła na igrzyskach w Tokio złoty i brązowy medal w sztafetach. Olimpijskie złoto wywalczyła też na IO w Rio de Janeiro w 2016 roku.

Zmieniony ( 21.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.