Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 147 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow żaba jednak skacze arrow "Jej Perfekcyjność", inne pedryle i... Prezydent Miasta Opola
Tuesday 19 October 2021 14:36:52.35.
W Y S Z U K I W A R K A
"Jej Perfekcyjność", inne pedryle i... Prezydent Miasta Opola Drukuj Email
Wpisał: Marianna Kowalska   
26.09.2021.

 

 

"Jej Perfekcyjność", inne pedryle i… Prezydent

Miasta Opola

======================

To wcale nie wymagało wielkiego charakteru
nasza odmowa niezgoda i upór
mieliśmy odrobinę koniecznej odwagi
lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku
Tak smaku”

/Zbigniew Herbert/

Wczorajsza sobota w historii Opola zapisze się złotymi zgłoskami.

Ulicami miasta przeszedł III Marsz Równości, na czele którego stanął transseksualista Mariusz Drozdowski vel „ Jej Perfekcyjność”

Opolski Marsz zaszczyciła również delegacja Ambasady Królestwa Norwegii w Warszawie i Konsul Republiki Federalnej Niemiec z Konsulatu Niemiec w Opolu.

Pozostaję tylko w nadziei, że panie „ Wkurwio...e”, rodzime arystokratki języka polskiego nie zechciały naszym Drogim Gościom przybliżać meandrów poprawnej polszczyzny?

Po raz pierwszy również impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Opola, Arkadiusza Wiśniewskiego.

No cóż, mając na względzie Potęgę Smaku Herberta myślę, że przodkowie pana prezydenta, mundurowi pracownicy MSW ery komunizmu, poszczycić się mogli precyzyjniejszym poczuciem smaku.

W przeciwieństwie do wnuka, pokazywali się z podobiznami Marksa, Engelsa i Lenina.

Panu Arkadiuszowi pozostała tylko podobizna Jej Perfekcyjności …/ sami Państwo oceńcie/


W związku z powyższym, Wolna Polska Opole wysłała do Pana Prezydenta Miasta Opola pismo poparte kilkuset podpisami.

Marianna Kowalska

====================

Wolna Polska Opole


Pan Arkadiusz Wiśniewski

Prezydent Miasta Opola

W najbliższą sobotę ulicami Opola przejdzie kolejny Marsz Równości i Tolerancji.

W tym roku poprowadzi go Mariusz Drozdowski vel „ Jej Perfekcyjność” transseksualista, pracownik Uniwersytetu Warszawskiego.

Pan ten zabłysnął obroną przyjaciela, homoseksualisty, który imitował podcinanie gardła abp Jędraszewskiemu.

Jak sam mówił:

- Brakuje mi trochę takiego wk**nego queeru w Polsce. Takiego, który bierze czasem sprawy w swoje ręce. Jak trzeba, to – jak w USA – zakłóci mszę. A innym razem – jak u nas – zamaże homofobiczne napisy na przyczepach jeżdżących po kraju.

Impreza odbędzie się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Opola, Arkadiusza Wiśniewskiego. Dlatego zwracamy się z tym przesłaniem do Pana Prezydenta.

Panie Prezydencie, powiedział Pan, tak:

- Do tej pory tego nie robiłem, skąd zatem ta zmiana? Powodów jest co najmniej kilka, ale najważniejszy to ten, że z coraz większym oburzeniem obserwuję, jak instrumentalnie wykorzystuje się Mniejszości do doraźnej walki politycznej.

Ta narastająca od paru lat atmosfera Zła, zmobilizowała mnie do tego, aby powiedzieć KONIEC i zaapelować do Was, aby wyrazić czytelny sprzeciw wobec nietolerancji i dyskryminacji. Owszem, każda tolerancja ma swoje granice. Nie ma jednak żadnego uzasadnienia do krzywdzenia ludzi tylko dlatego, że są w Mniejszości. Historia pokazuje do czego to prowadzi. Nie powtarzajmy tych samych błędów.

My, mieszkańcy Opola, często Pańscy wyborcy pragniemy zadać Panu kilka pytań:

- kto w Opolu krzywdzi społeczność LGBT i w jaki sposób?

- w czym wg Pana objawia się „ atmosfera Zła”?

- dlaczego udostępnia Pan uczestnikom bezpłatne wejście do Muzeum Sztuki Współczesnej, podczas gdy chętni spoza społeczności LGBT za bilet wstępu zmuszeni są zapłacić?

- czy to nie jest forma dyskryminacji?

Mieszkańcy Opola, w większości rodziny z dziećmi, wyrażamy stanowczy protest wobec zawłaszczania przestrzeni publicznej przez środowiska powszechnie znane jako LGBT. Sprzeciwiamy się też porównywaniu Nas przez pana Prezydenta Miasta do twórców totalitarnych ideologii.

Swego czasu pisał Pan:

-Uważam, że Państwo powinno mocno wspierać rodziny. Pomagać rodzicom w wychowaniu dzieci. Tworzyć dla rodziny przyjazny klimat. Tak staramy się robić w naszym samorządzie – Opolu.”

Prowadzący marsz Równości, pan Mariusz Drozdowski vel Jej Prefekcyjność obok którego stoi Pan jako Prezydent Miasta Opola na swoich stronach udostępnia zdjęcia roznegliżowanych niedojrzałych chłopców z podpisem:

Poranny piękny chłopiec na dzień dobry codziennie tylko na Jej Perfekcyjnosc.

Być może Pan o tym nie wiedział. Lecz nie tak wygląda wspieranie rodzin.

Pański apel skierowany do tej społeczności: „-Chcę wyrazić SOLIDARNOŚĆ wobec słabszych i krzywdzonych i o to samo Was proszę!” nie znajduje żadnych podstaw. Społeczność LGBT jest hołubiona w mediach, przestrzeni publicznej i przez samorządy.

Pisze Pan: „-Kocham Wolność i unikam radykałów”, zatem odpowiadamy, że NIE jesteśmy radykałami. Uważamy, ze rodzina to mężczyzna i kobieta. To pogląd całkowicie umiarkowany. Radykalni są organizatorzy Marszu Tolerancji. Kto spoza tej społeczności groził zamordowaniem jednego z biskupów? Kim są ludzie protestujący z hasłami „Wypierda...ć”?

A Pan niedawno fraternizował się z nimi i pozował do wspólnych fotografii.

Proszę więc stanąć w prawdzie i przyznać się do wspierania radykalnych mniejszości żądających realizacji jej postulatów czyli całkowitego przeobrażenia społeczeństwa na ich modłę.

Grupa Wolna Polska Opole.

Zmieniony ( 26.09.2021. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.