Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 148 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Izrael 19+ arrow Żydzi Żydom zgotowali ten los. Nowe przepisy o gettach
Tuesday 19 October 2021 15:13:37.35.
W Y S Z U K I W A R K A
Żydzi Żydom zgotowali ten los. Nowe przepisy o gettach Drukuj Email
Wpisał: CzarnaLimuzyna   
27.09.2021.

Żydzi Żydom zgotowali ten los. Nowe przepisy w gettach dla niezaszczepionych


CzarnaLimuzyna https://www.ekspedyt.org/2021/09/27/zydzi-zydom-zgotowali-ten-los-nowe-przepisy-w-gettach-dla-niezaszczepionych/

Współczesne getto działa w bardzo nowoczesny sposób, w połowie wirtualne, w połowie boleśnie realne. Nad jego bramą wisi parafraza nazistowskiego hasła: szczepionka czyni wolnym. Przypomnijmyw Auschwitz nie chodziło o pracę, która miała czynić ludzi wolnymi, lecz o śmiertelną katorgę, a dziś? Wprowadzenie “szczepionek” umożliwiło stworzenie “paszportu niewolnika”, dokumentu, który czyni ludzi wolnymi od “obostrzeń”. Coraz częściej osoba, która nie posiada “zielonego paszportu”, nie może pracować, kupować, sprzedawać, podróżować – jest zamknięta w cyfrowym i realnym getcie, którego granic strzegą funkcjonariusze “nowego porządku”.

Jak w ogóle mogło do tego dojść? Tuż przedtem, przed powstaniem segregacji, na bazie ignorancji i politycznej nikczemności, nazywanej z głupiego przyzwyczajenia poprawnością, zrodziło się poparcie dla wątpliwej jakości toksycznych preparatów RNA nazwanych “szczepionkami”, a w “chwilę” potem zagościł w mediach, oficjalnie – szczepionkowy terroryzm.

Na naszych oczach rodzi się totalitaryzm zabierający ludziom nie tylko wolność, ale również zdrowie i życie. Rozkręcona kampania nienawiści ośmieliła swołocz, najniższą kategorię moralną, która zawsze w podobnych sytuacjach popiera każdy rodzaj totalitarnego zamordyzmu. Działo się to i dzieje pod różnymi szyldami: rasowej czystości, zdrowotnego bezpieczeństwa, lepszego jutra, czystej wody i dobrej pogody.

Dobrowolny przymus” już nie taki dobrowolny

Ministerstwo Zdrowia Izraela ogłosiło, że od 3 października zostanie wprowadzony szereg nowych ograniczeń. Ozdrowieńcy z naturalną odpornością po przechorowaniu  “COVID-19”, aby nie znaleźć się w getcie, będą musieli zgodzić się na jedną dawkę preparatu covidowego. Zostaną w ten sposób włączeni do systemu kontroli. Po spełnieniu tego warunku otrzymają “Zieloną Przepustkę”.

Nowe przepisy oznaczają, że około 1,2 miliona Izraelczyków, u których zdiagnozowano wirusa od początku pandemii, wraz z tymi, którzy mają pozytywny test serologiczny wykazujący wysoki poziom przeciwciał, będą potrzebować co najmniej jednego zastrzyku szczepionki, aby zakwalifikować się do Zielonej Przepustki.
Niezdolność do pracy z powodu braku Zielonego Karnetu będzie uważana za nieuzasadnioną nieobecność, która nie gwarantuje zapłaty, poinformowało w zeszłym tygodniu Ministerstwo Edukacji. Dodał, że ci nauczyciele nie będą mogli uczyć na odległość.

Co będzie dalej..?

=======================

MD: Obserwuję konwulsje Plandemii w Israel od początku – ze zdziwieniem. I dalej nie rozumiem, dlaczego Żydzi Żydom zgotowali ten los

Zmieniony ( 27.09.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.