Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 102 gości
S T A R T arrow Kościół arrow FATIMA arrow Sprawa Fatimy: Podmiana Siostry Łucji. Część III
Friday 22 October 2021 17:34:40.35.
migawki
"Tajemnica stanu": Jaki procent pojedynczo zaszczepionych przyjęło drugą szprycę.
 
W Y S Z U K I W A R K A
Sprawa Fatimy: Podmiana Siostry Łucji. Część III Drukuj Email
Wpisał: dr Piotr Chojnowski   
14.10.2021.

 

 

Oszustwo w sprawie Fatimy:

Podmiana Siostry Łucji.

Część IIIMateriał jest ostatnim wycinkiem pierwszej publicznej prezentacji dr Piotra Chojnowskiego :

"Fatima Fraud -Live Part III" :

Link do materiału źródłowego na youtube :

https://www.youtube.com/watch?v=uZTIIFLQuW4

    Link do wersji z nałożonymi polskimi napisami na bitchute : bitchute https://www.bitchute.com/video/R4bcd07BFjj3/

    Link do pliku z napisami : https://pastebin.com/8g6Kk2P6


========================

Poniższy tekst jest jedynie zapisem komentarzy z powyższych filmów. Kto chce poznać sprawę bliżej, powinien obejrzeć uważnie któryś z tych filmów.

Linki do poprzednich podstawowych części są tu:

Siostra Łucja i jej sobowtór. Analiza faktów, przyczyn i skutków podmiany. Najnowsze technologie .

Oszustwo w sprawie Fatimy: Część II.


M. Dakowski

=========================


Mamy zamiar przeanalizować odtajnione dokumenty [rządu USA], dotyczące Konklawe [roku 1958], by sprawdzić co się wydarzyło. Ponieważ jest jasne, że był to punkt zwrotny dla Siostry Łucji, jak zobaczymy dalej.


Zwróćcie uwagę na datę, czy nie wywołuje u was dreszczy, 11 październik roku 1958. Mamy 2 odtajnione dokumenty z Departamentu Stanu USA, od ambasadora USA we Włoszech do Sekretarza Stanu Johna Fostera-Dallasa. To poufny, tajny komunikat. To jest wkrótce po tym jak Pius XII umiera [9 października roku 1958]. Komunikat mówi : "Podczas rozmowy z oficerem ambasady, watykańskie źródło wyraziło prywatną opinię, że następny Papież będzie 'wybrany' poza Konklawe, przez porozumienie pomiędzy kardynałami".


Zellerbach jest ówczesnym ambasadorem USA we Włoszech. Jest on pochodzenia żydowskiego. Pisze tak : "Kardynałowie Siri, Ruffini, Ottaviani mogą być 'nieszczęściem dla Kościoła', gdyż ci trzej kardynałowie mają nierealistyczne podejście do wielkich problemów, z którymi mierzy się dzisiejszy świat. Źródło powiedziało, że wybór któregokolwiek z tych trzech, może zależeć od wpływu kardynałów amerykańskich. Władze USA zrobiłyby właściwie, gdyby wywarły dyskretny wpływ na niektórych amerykańskich kardynałów".

Kim byli ci trzej kardynałowie? To byli tradycjonalistyczni elektorzy : Siri, Ruffini, Ottaviani. W konsekwencji Jan XXIII zostaje wybrany.

 

Tu inny odtajniony dokument, w którym ambasador pisze do Sekretarza Stanu : "Zauważyłem z rozbawieniem, że w wielu magazynach piszących o kandydatach, Papież jest przedstawiany jako 'nie upolityczniony'. Nigdy nie spotkałem bardziej świadomego politycznie człowieka, a więcej niż 10-letnia służba jako Papierski Legat i Nuncjusz wydają się stanowiskami politycznymi". Ambasador mówi o Janie XXIII.


Pomyślmy co zdarza się Siostrze Łucji po tym, jak Jan XXIII zostaje wybrany. W tym czasie już jej przesłanie zostaje zmieniane.


1. 25 stycznia 1959 roku. Jan XXIII zwołuje Sobór Watykański II jako jedno z pierwszych swoich działań.


2. 8 luty 1960 roku. Portugalska agencja informacyjna w Rzymie wypuszcza komunikat (moja matka mi o tym wydarzeniu opowiadała), otrzymany z anonimowego źródla w Watykanie,

mówiący, że "najpewniej Trzecia Tajemnica Fatimska, nie zostanie nigdy publicznie ujawniona". Pamiętajmy, że Trzecia Tajemnica Fatimska miała być ujawniona do roku 1960. Zadajcie sobie pytanie, czy jeśli zadaniem Siostry Łucji, zleconym przez Matkę Bożą, było przekazanie światu Trzeciej Tajemnicy Fatimskiej, czy pozwoliłaby by ta tajemnica nigdy nie zostałaby ujawniona?


3. 11 październik 1962 roku. Jan XXIII otwiera Sobór Watykański II i czyni te nieszczęsne komentarze, potępiające "proroków zagłady". Kim są ci prorocy zagłady? To Matka Boża z Fatimy, Siostra Łucja.


4. 13 październik 1962 roku. Data łącząca Sobór Watykański II z Fatimą i Cudem Słońca. To pierwsza wstępna, robocza sesja Soboru, gdzie zostali wybrani członkowie 10 roboczych komisji. Sobór Watykański II rozpoczyna się tego dnia.


Podsumujmy kolejność zdarzeń:


1. Siostra Łucja nie występuje publicznie od wywiadu w 1957 roku aż do 13 maja 1967 roku, kiedy ma miejsce 50-ta rocznica Fatimy z Papieżem Pawłem VI.


2. Co niezwykłe, Siostra Łucja, która pojawia się w 1967 roku wydaje się być wesoła i w dobrym zdrowiu. Nawet gestami zachęca tłum do większego aplauzu. Zobaczcie zdjęcia z 1967 roku.


3. Rok 1968. Papież Paweł VI zmienia Ryt Wyświęcania Biskupów, Kapłanów i Diakonów.


4. 3 kwietnia 1969 roku. Papież Paweł VI obwieszcza Nową Mszę (Novus Ordo Missae).


5. 27 grudnia 1969 roku. Siostra Łucja pisze list, w którym w mocnych słowach żąda, całkowitego posłuszeństwa dla Papieża Pawła VI. Czy myślicie, że list jest autentyczny? Spójrzcie na zdjęcie. Siostra Łucja, unosi ręce, by wzbudzić u zgromadzonych ogromny aplauz dla Papieża Pawła VI. [To zachowanie nie pasuje do zachowań prawdziwej Siostry Łucji].


Kolejnymi dziwnymi wydarzeniami są wywiady w 1992 i 1993 roku. Wywiady, które przeprowadzał Carlos Evaristo. Zostały one sfilmowane i są dostępne na Youtube. Jak myślicie, jakie treści się tam pojawiły. Że kara jest blisko, że należy czynić pokutę, że Rosja powinna się nawrócić? Błąd! Możecie zobaczyć na nagraniach, że "Siostra Łucja" oznajmiła, że :


- Trzecia Tajemnica Fatimska nie miała być ujawniona w 1960 roku


- Trzecia Tajemnica Fatimska była przeznaczona tylko dla Papieża a nie do publicznej wiadomości


- Rosja nie musi być wymieniona z nazwy podczas Konsekracji


- Niebo przyjęło konsekrację Rosji przez Papieża Jana Pawła II w 1984 roku


- Żydzi są wciąż "narodem wybranym Boga"


- Triumf Niepokalanego Serca [Matki Bożej] już się wydarzył


- Triumf Niepokalanego Serca jest wciąż toczącym się procesem (chociaż nie widać tego w rzeczywistości)


[Więcej dziwnych zachowań]. To jest na Youtube, musicie to zobaczyć. ["Siostra Łucja"] jest na Mszy beatyfikacyjnej Hiacynty i Franciszka [w roku 2000]. Przyjmuje tam Komunię św. z rąk Papieża Jana Pawła II. Kiedy Jan Paweł II podaje jej Hostię, ona próbuje chwycić jego rękę, tak jakby była nawykła do przyjmowania Komunii św. na rękę. Papież prosi by przyjęła Komunię św. do ust. Natychmiast po przyjęciu Komunii, zaczyna całować rękę Jana Pawła II a później pyta ochroniarza Papieża czy może stanąć obok niego przy ołtarzu, podczas gdy będzie on udzielał Komunii. Tak postępuje kobieta, która otrzymała Najświętszy Sakrament od Anioła [podczas objawienia w Fatimie]? Która, [oddawała cześć Bogu] leżąc na ziemi? W tym samym roku miała ona wywiad z Janem Pawłem II, który był filmowany. Podczas niego trzymała rękę Papieża przez 2 godziny.Podsumowanie dowodów historycznych :


- Ostrzeżenie Matki Bożej, że życiu Łucji groziło niebezpieczeństwo ówcześnie, jak i w przyszłości


- Ciąg zdarzeń, które skupiają się w późnych latach 50-tych i wczesnych 60-tych


- Wiele różnych źródeł ogłaszających, że Trzecia Tajemnica Fatimska zostanie ogłoszona w roku 1960


- Mocny wywiad z ks. Fuentesem w roku 1957, który został zdementowany przez Diecezję Coimbra


- Bezpośredni związek między Fatimą a pierwszym roboczym posiedzeniem Soboru Watykańskiego II


- Wiele nieścisłości w zachowaniu i wypowiedziach Siostry Łucji po roku 1967


Dowody na podstawie zdjęć.


Zebraliśmy ponad 100 zdjęć Siostry Łucji z różnych okresów czasu. Podzieliliśmy je na 4 kategorie:


- Osoba A - Siostra Łucja jako dziecko (0 - 18 lat)


- Osoba B - Siostra Łucja w latach 1920, 1940, wczesnych 1950 (18 - 40 lat)


- Osoba C - Siostra Łucja jednego dnia, 13 maja 1967, kiedy była w Fatimie (60 - 70 lat)


- Osoba D - Siostra Łucja po 1981 roku, kiedy Jan Paweł II złożył jej wizytę (powyżej 75 lat)


Z kim konsultowaliśmy zebrane zdjęcia? Z dwoma certyfikowanymi chirurgami plastycznymi, z periodontologami, z artystą kryminalistyki śledczej, szkicującym portrety oraz okulistą. Te informacje podajemy po raz pierwszy.


Chirurg plastyczny dr Julio Garcia, certyfikowany chirug plastyczny. Członek Amerykańskiej Akademii Chirurgii Kosmetycznej, członek Amerykańskiego Stowarzyszenia Estecznej Chirurgii Plastycznej, szef chirurgii plastycznej w szpitalach Humana Sunrise i Valley. Ma także dyplom studiów artystycznych z Uniwersytetu North-Western i jest w amerykańskiej radzie ds. przeciwdziałania starzeniu. Jego wnioski odnośnie zdjęć. Nigdy nie słyszał o tej sprawie wcześniej, patrzył więc tylko na dowody. Stwierdza on :


"Moim zdaniem Osoba B (Siostra Łucja z lat 1940) i Osoba C (Siostra Łucja z roku 1967), mają pewne wspólne cechy, ale mam dużą pewność, że nie są one tą samą osobą".


Odkrycie nr 1 - niespójności odnośnie podbródka.


Widzicie podbródki [na zdjęciach]? Czy to ta sama osoba? [Różnice te może wytłumaczyć jedynie implant podbródka]. Ale nikt nawet nie próbuje wytłumaczyć niespójności tezą, że Siostra Łucja miała implant podbródka. Wyraźnie różne podbródki. Niemożliwe do wyjaśnienia, chyba, że osoby są różne, lub miały implant podbródka.

Osoba C i D - zdjęcia po roku 1967.


Osoba C i D mają o wiele bardziej wydatny wystający podbródek w stosunku do profilu Osoby B prawdziwej Siostry Łucji (na górze ekranu). Rozbieżność nie może być wyjaśniona ani przez proces starzenia, ani przez zabiegi dentystyczne. W miarę starzenia człowiek traci tłuszcz i kości, co sprawia, że z czasem podbródek staje się mniej wydatny.


Podbródek i szczęka nie mogą zostać zmienione w sposób jaki jest widoczny na zdjęciach przez zwykłe zabiegi dentystyczne,. To mogłoby się stać tylko kiedy szczęka lub kości twarzy były złamane. Dlaczego mówią, że to ta sama osoba od tak długiego czasu?


Porównanie zdjęć profilowych [Osoby B i D]. Te zdjęcia wybrał chirurg plastyczny.


I inny zestaw. Siostra Łucja II na dole, Siostra Łucja I na górze.


Odkrycie nr 2 - rozbieżność bruzdy powieki.


Chirurg plastyczny stwierdził, że "jest czymś niezwyczajnym by nie można było wykryć bruzdy górnej powieki, gdy osoba jest młoda oraz zaobserwować taką bruzdę, gdy ta sama osoba starzeje się. Jednak na zdjęciach z lat 1940, praktycznie niemożliwe jest wykrycie jakiejkolwiek bruzdy na górnej powiece, chociaż na zdjęciach po roku 1967, bruzda górnej powieki jest widoczna na prawie każdym zdjęciu".


Tu kolejne porównanie. Siostra Łucja II jest na dole - lewe zdjęcie to rok 1967, prawe to 1999.


Kolejne fotografie [brak bruzdy u osoby B i bruzda u osoby C].


Raport chirurga szczękowego (dr Joseph Mascaro).


"Nie ma dobrego wyjaśnienia [rozbieżności], niż to, są to dwie różne osoby".


Organizacja "Prawda o Siostrz Łucji", zleciła dr Mascaro, szanowanemu chirurgowi szczękowemu z ponad 40-letnim doświadczeniem, analizę i wydanie opinii, odnośnie pełnej kolekcji zdjęć oraz materiałów wideo, dwóch Sióstr Łucji. Dr Mascaro wskazał nie tylko, że profile obu osób są prawie całkowitymi przeciwieństwami, ale też, że różnice między nimi, nie mogą być wyjaśnione zabiegami stomatologicznymi, lecz są spowodowane odmienna strukturą szkieletową twarzy. Na podstawie tych medycznych faktów dr Mascaro wydaje opinię : "Łucja I i Łucja II nie są i nie mogą być tą samą osobą. Te opinie przedstawiają wysoki stopień pewności medycznej" [fraza używana w amerykańskich sądach, oznaczająca ponad 90% pewności - tłum].


Z raportu dr Mascaro. "Po przeprowadzeniu analizy zdjęc i materiałów wideo przez okres kilku miesięcy, jest oczywiste, że Łucja I (osoba A,B) i Łucja II (osoba C,D) nie są tą samą osobą. Wniosek ten potwierdza kilka cech anatomicznych, w szczególności tych, które dotyczą porównania profili."


Profil z cofniętą i profil z wystającą do przodu szczęką dolną.


"Usta i zęby Łucji I mają skłonność do rozszerzania się od wewnątrz do przodu. Innymi słowy, obszar jej ust wystaje do przodu w stosunku do jej innych cech twarzy. To jest fundamentalna cecha struktury szkieletowej Łucji I. Ta struktura szkieletowa nie mogłaby znacząco się zmienić, nawet gdyby usunięto jej wszystkie zęby i wstawiono sztuczną szczękę. Zupełnie inaczej jest w przypadku profilu Łucji II, przedstawiającego prawie całkowicie odwrotne cechy. To profil z wystającą do przodu szczęką dolną o wklęsłym wyglądzie."


Kości szczękowe, cofnięta szczęka górna, wystająca do przodu szczęka dolna u Łucji II."Ta wystająca do przodu szczęka dolna i podbródek Łucji II, są prawie równoległe do czubka jej nosa. Do miejsca, gdzie zaczyna się wnętrze jej nozdrzy. Podczas gdy dla Łucji I, podbródek jest cofnięty względem czubka jej nosa. Większość wnętrza podbródka Łucji I jest pionowo wyrównana do czubka jej nozdrzy."


Ekstrakcja zębów i sztuczna szczęka.

 

Struktura szkieletowa nie zmieni się znacząco po tym kiedy zęby zostają usunięte i wstawiona jest sztuczna szczęka. Sztuczna szczęka, która wydaje się być w miarę dobrze dobrana [u Łucji II],

dodatkowo potwierdza wniosek, że te zdjęcia przedstawiają dwie różne osoby. Obecność sztucznej szczęki będzie utrzymywać pionowy rozmiar szczęki dolnej i zapobiegać nadmiernej jej rotacji.

W przypadku gdy pionowy rozmiar [szczęki] jest zachowany, nie ma dobrego wytłumaczenia wysunięcia szczęki dolnej Łucji II, w stosunku do szczęki dolnej Łucji I.”


Dodatkowo, wysokość twarzy Łucji II nie jest zbyt odbiegająca od wysokości twarzy Łucji I, co ponownie potwierdza opinię, że usunięcie wszystkich zębów nie może spowodować zmiany typu profilu, a w szczególności wysunięcia szczęki dolnej.”


Różnica szkieletowa, nie z powodu zabiegów dentystycznych.


Wydatnie wystająca do przodu dolna szczęka, jest spowodowana budową szkieletową, nie przeprowadzeniem zabiegów dentystycznych.”


Wniosek.


"W czasie mojej kariery zawodowej, przeprowadziłem setki chirurgicznych cięć kości szczęki (precyzyjnie planowany podział szczęki by zmienić ułożenie kości) oraz tysiące ekstrakcji zębów. Wiem, jakie mogą być spodziewane zmiany dla twarzy pacjenta, w wyniku ekstrakcji zębów i wstawienia sztucznej szczęki. Łucja I i Łucja II nie są i nie mogą być tą samą osobą. Te opinie przedstawiają wysoki stopień pewności medycznej" [fraza używana w amerykańskich sądach, oznaczająca ponad 90% pewności - tłum].


Odkrycie nr 3 - różna odległość między brwiami [a okiem].


Z raportu chirurga plastycznego. Odległość między brwiami a okiem powinna się zmniejszać z wiekiem, nie zwiększać. [Po lewej stronie] zdjęcie Siostry Łucji w latach 1940]. [Po prawiej] zdjęcie Siostry Łucji w roku 1967, 20 lat później. U Łucji II odległość jest większa. Matematyczne pomiary proporcji twarzy wskazują, że odległość między dolną częścia brwi a górną częścią powieki, u Łucji I jest znacząco mniejsza niż u Łucji II. Matematyczna analiza twarzy jest tu przedstawiona po raz pierwszy. Widać, że odległość ta staje się większa, gdy spodziewane jest, że będzie się zmniejszać [z wiekiem]. Jak to możliwe?


Tu przedstawione są różne proporcje [pomiaru twarzy]. To co przekracza wartość odchylenia standardowego od średniej, jest oznaczone na żółto i czerwono. [Na górze Łucja I, na dole Łucja II]. Widać ochylenie standardowe jest dużo powyżej lub poniżej średniej wartości. To matematyka, a nie odczucie ani teologia.


Odkrycie nr 4 - szerokość nosa.


Z raportu chirurga plastycznego. Szerokość nosa osoby C i D w stosunku do [szerokości] ust jest większa niż w przypadku tych samych pomiarów u osoby B. Widzicie szeroki nos Łucji II.


Matematyczne pomiary proporcji twarzy wskazują, że Łucja I ma węższy nos niż Łucja II, w przypadku liczenia proporcji szerokości nosa do szerokości ust oraz do odległości między źrenicami. Szerokość nosa, po osiągnięciu dojrzałości, nie zmienia się z wiekiem. Skąd więc mogą brać się różnice?


Tu są kolejne statystyki, wskazujące standardowe odchylenie powyżej lub poniżej średniej.


Odkrycie nr 5 - anomalie w fotografiach.


To jest co dr Garcia nam wskazał, a my sprawdziliśmy w badaniu. "Przynajmniej jedno zdjęcie nosi ślady manipulowania, w szczególności zdjęcie osoby C, fotografia 6, na której oświetlenie osoby C jest niezgodne z pozostałą częścią zdjęcia."


To jest najsłynniejsze zdjęcie z roku 1967, ze spotkania Siostry Łucji z Papieżem Pawłem VI, opublikowane 13 czerwca 1967 roku, w miesiąc po zdarzeniu. To gazeta, w której pojawiło się zdjęcie - "Głos Fatimy" ("Voice of Fatima"), ta gazeta była wydana przez "Shrine of Fatima".

Co stało się z Siostrą Łucją? Nie ma jej tam [na lewym zdjęciu].


[Więcej modyfikacji zdjęcia]


[Palce z błoną pławną]


[Bardzo niezręczne wklejenie palców]


[Czy Bracia Masoni odcięli Papieżowi Pawłowi VI końcówki palców czy to dowód na modyfikację zdjęcia? Co zrobiliście z Siostrą Łucją dos Santos?]


W miarę dalszych badań, liczba anomalii w fotografiach, mówiąc bardzo delikatnie, zwiększała się.


Tu Siostra Łucja [zdjęcie na lewo], rozmawiająca bardzo blisko, w przyjacielski sposób z Papieżem Pawłem VI. W tle wielki tłum. Zauważcie flagę. Zapamiętajcie osoby, które rozmawiają, śmieją się.

Zdjęcie źródłowe [po prawej stronie]. Widzicie flagę [na kolejnym zdjęciu]? Flaga jest w tej samej pozycji, dokładnie tej samej pozycji [na obu różnych zdjęciach].


Wiecie ile Siostra Łucja tam przebywała? 3 minuty, tego dnia [13 czerwca] 1967 roku.

Kolejne zdjęcie. Całkiem zwyczajne [zdjęcie], prawda? Widzieliście to zdjęcie twarzy [z okładki książki "Lucie raconte Fatima"] już wcześniej? To samo ujęcie w książce jak w poprzednim zdjęciu, to samo, które było wklejone w miejsce kamery. Czy to wygląda prawdziwie? Lekko zmodyfikowali tło, ale widać dokładnie ten sam wyraz twarzy. Do końca nie wiemy w jaki sposób nastąpiły modyfikacje, w tamtym czasie nie było programów do obróbki zdjęć jak Photoshop.


Mój przyjaciel przyglądał się tej twarzy Siostry Łucji, jest wyraźnie widoczne, że była modyfikowana. Pozycja oczu jest dziwna. Odbili obraz twarzy, by zdjęcie było bardziej przekonujące. Dodatkowo jest tu też "latająca brew". Czy widzicie "latającą brew", [wystającą poza obrys twarzy]?

Kolejny raz to samo zdjęcie. Dziwne rzeczy dzieją się z oczami. Widzicie błysk [tylko w lewym oku]?


Raport Lois Gibson, artystki kryminalistyki śledczej.


Jest ona w Księdze Rekordów Guinessa, za zidentyfikowanie największej liczby przestępców, przy użyciu szkiców. Ona jest w stanie odtworzyć twarze nawet z samej czaszki. Jest jednym z najlepszych ekspertów w swojej dziedzinie. To jest to co napisała, gdy przygotowywała raport :

"Każdy z tych kryminalistycznych raportów jest zupełnym potwierdzeniem. Mogłabym zrobić ich o wiele więcej. Każdy z tych trzech jest rozstrzygający. Więc czuję, że te raporty są zupełnie przekonujące."


Gibson stwierdza, że “obie Siostry Łucje mają zupełnie różną strukturę twarzy i dlatego jest niemożliwe by to była ta sama kobieta.”


Bazując na zdjęciach Łucji I z dzieciństwa i z lat 1940-tych, tak powinna wyglądać [na szkicach] Łucja I w późniejszych latach (w wieku 60 i 80 lat). By przeczytać raport Lois Gibson, wejdz na stronę sisterlucytruth.org


Kolejny raport to raport z rozpoznawania twarzy.


To jest ze Stanowego Uniwersytetu Michigan ("Michigan State University"). Jedynego uniwersystetu, który posiada laboratorium rozpoznawania twarzy. "Osoba A i osoba B to jedna i ta sama osoba" (Łucja I jako dziecko i Łucja z lat 1940). "Osoba C i D z dużym prawdopodobieństwem to jedna i ta sama osoba. Osoba B jest różna od osoby D" (starszej Siostry Łucji). Według naszej hipotezy, osoba A i B to prawdziwa Łucja, osoba C i D jest podstawiona."


Raport z rozpoznawania twarzy firmy Animetrics [tworzącej oprogramowanie do rozpoznawania twarzy].


Oprogramowanie tej firmy zidentyfikowało osoby, które podłożyły bombę podczas maratonu w Bostonie. "Analiza twarzy mocno sugeruje, że zdjęcia osoby B i osoby C, pochodzą od dwóch różnych osób. Różnice : długość nosa, długość rynienki podnosowej, różny kształt brwi, różny kształt ust."


Raport osoby, mającej talent do rozpoznawania twarzy.


Niektórzy ludzie mają niezwykła umiejętność by pamiętać, identyfikować i analizować twarze. Ta kobieta [Dragica Brayovic] jest najlepszym takim talentem w Australii. Uczetniczy w badaniu na Univesity New South Wales. Stwierdza w raporcie, że "osoba A i B to jedna i ta sama osoba, osoba C i D to inna osoba [niż A i B]"


Raport okulisty.


Chcieliśmy by nasze materiały zanalizował okulista. Nasz ekspert powiedział : "Jestem zaproszony na międzynarodową konferencję okulistyczną 20 najlepszych światowych okulistów w Nowym Yorku. Mogę zaprezentować ten problem." Tak więc materiały zostały pokazane 20 najlepszym okulistom na świecie.


Wiecie co to jest zez? To przypadłość, która sama się nie naprawia. Większość specjalistów od zeza potwierdziło, że Łucja sprzed 1967 roku ma zeza. Widać, że jej prawie oko jest odchylone.


Zdaniem większości specjalistów od zeza, Łucja po [1967 roku] nie ma zeza. I stan ten nie polepsza się z wiekiem. Leczenie na to schorzenie nie było dostępne [do okresu czasu, kiedy problem przestaje się pojawiać na zdjęciach Łucji].


Dowody z analizy pisma odręcznego.


Dostarczyliśmy setki stron zapisków Łucji do jednego z najlepszych ekspertów od analizy pisma odręcznego [Barta Bagetta]. On stwierdził : "Wszystkie listy, wszystkie sygnatury po roku 1967 są fałszywkami."


Stwierdził to analizując setki stron z lat 1920-tych, 1930-tych, 1940-tych. A tu jest coś czego się nie spodziewałem. Ekspert stwierdza, że Trzecia Tajemnica Fatimska, wypuszczona przez Watykan, jest autentycznym tekstem Łucji [pod względem cech pisma odręcznego], co prawdopodobnie oznacza, że jest to tylko część. To jest tylko wizja, prawdopododnie to jest niepełne [zawsze wizji towarzyszyło wyjaśnienie - tlum], to zagadka, którą musimy rozwiązać.


Kwestionowane próbki pisma [odręcznego] po roku 1960.


Rozbieżność odnośnie małej litery "h".


Część litery "h" spójnie schodzi poniżej dolnej linii [w próbkach sprzed 1960 roku]. Ta sama część litery "h" jest zawsze powyżej dolnej linii [w próbkach po 1960 roku].


Rozbieżność odnośnie dużej litery "S".


Hak w górnej części litery "S" [w próbkach sprzed 1960 roku]. Ta sama część litery "S" jest zawsze bez haka [w próbkach po 1960 roku].


Listy z lat 1967, 1969, 1980 są fałszywkami. To są zmyślne fałszywki. “Pewne pociągnięcia są tam podobne w stosunku do znanych zapisków Irmy Lucii. To byłoby spodziewane, gdyby celem autora było zamodelowanie lub skopiowanie stylu autora pisma odręcznego. Jak wszystkie podrobione dokumenty, niewiekie mikro ruchy i sposoby łączenia, często pokazują szczegóły i błędy, które nie są naturalnym sposobem pisania [oryginalnego] autora. W tym przypadku różnice są znaczące i wskazują na innego autora niż znana Irma Lucia.”


Porównanie sygnatur. [podpisów]


Znane : rok 1940, [1941]. Kwestionowane : rok 1967, 1969. Widzicie różnice? Pętle w podpisach.


Wnioski.


Próbki pisma odręcznego po roku 1960 są z pewnością pisane inną ręką (w stosunku do próbek sprzed roku 1960). Wyraźna, zauważalna rozbieżność powstaje w roku 1967 i później.


Zwróćcie uwagę na list - fałszywkę z 1969 roku, [w którym Łucja II] żąda posłuszeństwa dla Papieża Pawła VI.


Początek rozbieżności w próbkach pisma odręcznego, zgadza się perfekcyjnie z rozbieżnością wydarzeń historycznych i dowodów zdjęciowych. Jakie jest najlepsze wytłumaczenie? Inna osoba udawała Siostrę Łucję!

=================

"Kiedy wyeliminujesz wszystko co niemożliwe, wtedy cokolwiek pozostanie, jakkolwiek byłoby nieprawdopodobne, musi być prawdą" - Sherlock Holmes.


Jeszcze nie skończyliśmy działać. Gromadzimy nowe dokumenty, nowe raporty, będziemy starać się o próbki DNA - nie powinienem tego mówić, to nie będzie proste.

Módlcie się za nas. Jeśli możecie wesprzyjcie nas. Oddajmy sprawiedliwość drogiej Siostrze Łucji, prawdziwemu posłańcowi Boga i Matki Bożej, jesteśmy to jej winni. Dziękuję za uwagę.

Zmieniony ( 14.10.2021. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.