Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 15 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow w POLSCE 2011 arrow BOJKOT ! 10.IV. Dzień bez TVN i tych drugich .....
Wednesday 20 February 2019 06:16:04.27.
W Y S Z U K I W A R K A
BOJKOT ! 10.IV. Dzień bez TVN i tych drugich ..... Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
07.04.2011.

BOJKOT ! 10.IV. Dzień bez TVN i tych drugich .....

 

bojkot http://www.niepoprawni.pl/blog/3095/10iv-dzien-bez-tvn-i-tych-drugich-telewizji-1

Polacy maja dość kłamstw o smoleńskiej katastrofie , dość napaści na rodziny ofiar i nadmiar hipokryzji władz lejącej się z monitorów.

Notka jest parafrazą pewnej akcji na facebooku.

Polacy mają dość napastliwych i fałszywych programów o katastrofie smoleńskiej. I coraz śmielej o tym mówią. "Męczą Cię już podłe oskarżenia: Kaczyński to , Macierewicz tamto, PiS owo? Nie chcesz dać się poniżać? Masz dość polowania  na Ciebie jak na winnego? Tak? To świetnie! Jest idealne rozwiązanie! Weź udział w inicjatywie na rzecz zdrowia psychicznego i emocjonalnego!" - "Dnia bez TVN i tych innych telewizji" do... świętego spokoju.

Okazja zdarza się 10 Kwietnia 2011. To może być pierwszy od 12 miesięcy dzień normalności. Tym bardziej, że będziesz musiał oglądać  twarzy hipokrytów oblanych  "bulem" na oficjalnych " uroczystościach! Na czym polega wydarzenie i jak będzie wyglądał ten dzień?  Proste. Schowaj telewizyjnego pilota.

"Celem tej inicjatywy nie jest obrażenie kogokolwiek, czy zmniejszanie wagi tragedii. Celem tej inicjatywy jest WYTCHNIENIE, pokazanie, że w Polsce powinno być miejsce również dla ludzi, którzy chcą żyć w spokoju .Bez zakłócania nastroju żalu i żałoby Bez ciągłej  awantury. Choćby przez jeden dzień.

Bez kłamstw o tym co się stało.
Bez wmawiania co masz myśleć o tym.
Bez fałszywych informacji.
Bez słuchania fałszywych opinii.
Bez wrogich emocji.
Bez kłótni.

Poprzyj ten pomysł swoją postawą swoim czynem!  Tylko uważaj,- niebawem zostaniesz wyklęty przez Platformę Obywatelska PSL i PJN  a  Stefan Niesiołowski powie o zaprzaństwie Twojej  i twojej Rodziny! I o hańbie. I będziesz miał zakaz wstępu do Pałacu.

PS. gazet też nie musisz kupować i nie powinieneś.

 

Zmieniony ( 07.04.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.