Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 33 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow w POLSCE 2011 arrow Towarzysz Pieronek dał głos
Wednesday 29 January 2020 00:46:43.28.
W Y S Z U K I W A R K A
Towarzysz Pieronek dał głos Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
12.04.2011.

Towarzysz Pieronek dał głos

 

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/biskup-pieronek-o-slowach-szefa-pis-ja-juz-tego-ni,1,4239179,wiadomosc.html

[----]md , bo nie warto

....Ksiądz biskup Tadeusz Pieronek zapytany przez Monikę Olejnik w Radiu ZET o to, co sądzi o słowach Jarosława Kaczyńskiego podczas przemówienia w pierwszą rocznicę katastrofy smoleńskiej, że "wszyscy, którzy udawali się do Katynia, aby oddać hołd pomordowanym, zostali zdradzeni o świcie", powiedział: "Ja już tego nie słucham, szkoda czasu".

- Powinno o coś chodzić, o żałobę, o dobro kraju, a tu ciągle chodzi o interes partyjny. Jesteśmy ludźmi, nie zwierzętami, można o coś walczyć, ale nie takim kosztem i nie takimi sposobami - mówił biskup Pieronek. - Winnych jest łatwo szukać, ale trzeba przede wszystkim najpierw przyjrzeć się sobie. Wina leży po obu stronach.

[To znaczy - po stronie morderców i po stronie pomordowanych?? Musieli go podmienić, tego nie mógł wymyślić i powiedzieć katolik MD]

==========

Ścios pisze:

Dranie powtarzający rosyjskie kłamstwa na temat śmierci polskiej elity nie są żadnymi politykami, dziennikarzami bądź „wyborcami Platformy”, bo żadna norma moralna bądź polityczna nie pozwala na kpiny ze śmierci własnych rodaków. W polskiej kulturze nie istnieje przyzwolenie na nienawiść tak wielką, by drwiła z naturalnego prawa do dochodzenia prawdy o śmierci osób bliskich. Nie ma również zgody na taką nikczemność, by Polaków żądających wyjaśnienia tragedii lżyć i oskarżać. Kto tak czyni, jest zaledwie bękartem nieznającym swego miejsca na ziemi i trzeba zrobić wszystko, by pozbawić go władzy.
Zmieniony ( 12.04.2011. )
 
następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.