Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 73 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Rozpad pałacu (na lodzie) szczepionkowych kłamstw
Thursday 01 October 2020 18:09:28.30.
migawki
 

Księga Rodzaju 1:27 - I stworzył Bóg człowieka na obraz swój, na obraz Boży stworzył go, mężczyzną i niewiastą stworzył ich.

Genesis 5:2 - Mężczyzną i niewiastą stworzył ich, i błogosławił im, i nadał imię Adam w dzień w którym zostali stworzeni.

Mateusz 19:4 - A On odpowiadając rzekł im: Nie czytaliście, że „Ten który stworzył człowieka na początku, mężczyzną i niewiastą stworzył ich”. I rzekł: dlatego opuści człowiek ojca i matkę, i złączy się z żoną swoją i będą dwoje w jednym ciele. A tak już nie są dwoje, ale jedno ciało. Co więc Bóg złączył, człowiek niech nie rozłącza.

Marek 10:6 - Ale od początku stworzenia „mężczyzną i niewiastą uczynił ich Bóg”.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rozpad pałacu (na lodzie) szczepionkowych kłamstw Drukuj Email
Wpisał: prof. Dorota Majewska   
15.04.2011.

Rozpad pałacu (na lodzie) szczepionkowych kłamstw

prof. Dorota Majewska

Właśnie jesteśmy świadkami rozpadu misternie zbudowanego palacu (na lodzie).  szczepionkowych klamstw.  Milionow okaleczonych przez szczepionki dzieci nie da sie dluzej ukrywac pod dywanem.  Amerykanska prokuratura  oficjalnie oskarzyla dunskiego naukowca, dra Thorsena, o oszustwa i kradziez  amerykanskich publicznych pieniedzy przeznaczonych na badania naukowe, i zada jego ekstradycji do USA.   Dr Thorsen jest jednym z tych „naukowcow” do wynajecia, ktorzy na zamowienie skorumpowanych urzednikow z CDC (Amerykanskiej Agencji Chorob)  wyprodukowal kilka publikacji-falszywek zaprzeczajacych zwiazkom szczepien z autyzmem, na ktorych  szczepionkowy establiszment zbudowal swoj palac klamstw.   Okazuje sie, ze to urzednicy z CDC, zeby ukryc swoje niekompetencje i oszustwa, w znacznym stopniu pisali prace-falszywki Thorsena i wyznaczali ich wnioski (to wynika z ujawnionych korespondencji miedzy CDC i Thorsenem).   Cdn, ale juz widac, ze  klamstwa  szczepionkowego establiszmentu zaczynają byc ujawiane.   Niedawno Narodowy Instytut Zdrowia  (USA) zorganizowal publiczna konferencje, na ktorej wypowiadali sie m. in. rodzice okaleczonych przez szczepionki dzieci. Wydaje sie, ze rzad amerykanski nareszcie zrozumial, ze przez cale dekady (dla zyskow koncernow farmaceutycznych) pozwalal okaleczac amerykanskie dzieci, skutkiem czego jest neurologiczne i immunologiczne uposledzenie calej generacji. Nie trzeba  przypominac jakie to ma i bedzie miec dalsze konsekwencje dla calego narodu, ktory niszczac zdrowie swoich dzieci pozbawia sie normalnej przyszlosci, i jakie będą koszty cało-życiowej opieki nad poszczepiennymi kalekami (ida one w setki miliardow $).  Z wypowiedzi polskich rodziców pod petycja do MZ wynika to samo.

 

http://www.ageofautism.com/2011/04/autism-researcher-poul-thorsen-indicted.html

 

Pozdrawiam,
DM

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.