Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 77 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Autyzm to encefalopatia poszczepienna
Thursday 23 May 2019 11:10:28.27.
migawki

 

 

    Ostatnie parę wieków satanizmu, magii i zboczeń u władzy.

Regina Poloniae, Mater Gratiarum, ora pro nobis

 
W Y S Z U K I W A R K A
Autyzm to encefalopatia poszczepienna Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
03.05.2011.

Autyzm to encefalopatia poszczepienna

Prof. Dorota Majewska

Właśnie wróciłam z konferencji dotyczącej autyzmu w USA.  Autyzm to najpierw ostra, potem chroniczna  encefalopatia poszczepienna, co do tego nie ma juz żadnych wątpliwości,  bo wszystkie kliniczne objawy i markery autyzmu pokrywają się z objawami oraz fizjopatologia zapalenia mózgu oraz chronicznego zatrucia  dzieci toksynami zawartymi w szczepionkach.  Potwierdza to również chronologia indywidualnego rozwoju autyzmu najczęściej wkrótce po jakichś szczepieniach. Dobrze, żeby ktoś przetłumaczył to video dra Stollera i udostępnił je polskim rodzicom, którzy nie znają angielskiego. 

 

Z ostatnich badan wynika, że ok. 20% dzieci autystycznych udaje sie wyprowadzić z ciężkiego stanu kuracja odtruwająca i kompensująca niedobory witamin i innych nutrientów, oraz eliminująca gluten i kazeinę, ale nigdy nie staja się one całkowicie "zdrowe", najczęściej pozostaje im ADHD, obsesyjne zachowania oraz stany niepokoju. Pozostałym dzieciom autystycznym tez można trochę pomoc kuracjami odtruwającymi i intensywna terapia.  Ponieważ MZ [to taki urząd, ministerstwo „zdrowia” MD] zmusza do szczepień, powinno ono płacić za leczenie poszczepiennego kalectwa dzieci. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=BpPW0lV0WbU

 

pozdrawiam

DM

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.