Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 60 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Autyzm to encefalopatia poszczepienna
Sunday 23 February 2020 17:55:32.28.
migawki
 

Wy jesteście solą ziemi. A jeśli sól zwietrzeje, czym będzie solona? [Mt. 5:13]

 
W Y S Z U K I W A R K A
Autyzm to encefalopatia poszczepienna Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
03.05.2011.

Autyzm to encefalopatia poszczepienna

Prof. Dorota Majewska

Właśnie wróciłam z konferencji dotyczącej autyzmu w USA.  Autyzm to najpierw ostra, potem chroniczna  encefalopatia poszczepienna, co do tego nie ma juz żadnych wątpliwości,  bo wszystkie kliniczne objawy i markery autyzmu pokrywają się z objawami oraz fizjopatologia zapalenia mózgu oraz chronicznego zatrucia  dzieci toksynami zawartymi w szczepionkach.  Potwierdza to również chronologia indywidualnego rozwoju autyzmu najczęściej wkrótce po jakichś szczepieniach. Dobrze, żeby ktoś przetłumaczył to video dra Stollera i udostępnił je polskim rodzicom, którzy nie znają angielskiego. 

 

Z ostatnich badan wynika, że ok. 20% dzieci autystycznych udaje sie wyprowadzić z ciężkiego stanu kuracja odtruwająca i kompensująca niedobory witamin i innych nutrientów, oraz eliminująca gluten i kazeinę, ale nigdy nie staja się one całkowicie "zdrowe", najczęściej pozostaje im ADHD, obsesyjne zachowania oraz stany niepokoju. Pozostałym dzieciom autystycznym tez można trochę pomoc kuracjami odtruwającymi i intensywna terapia.  Ponieważ MZ [to taki urząd, ministerstwo „zdrowia” MD] zmusza do szczepień, powinno ono płacić za leczenie poszczepiennego kalectwa dzieci. 

 

http://www.youtube.com/watch?v=BpPW0lV0WbU

 

pozdrawiam

DM

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.