Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 92 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow KIBICE, sport, igrzyska arrow Wyborcza? Nie kupuję, nie czytam
Monday 18 February 2019 21:18:34.26.
W Y S Z U K I W A R K A
Wyborcza? Nie kupuję, nie czytam Drukuj Email
Wpisał: Wiara LECHA   
09.05.2011.

Wyborcza? Nie kupuję, nie czytam

http://niezalezna.pl/10206-wyborcza-nie-kupuje-nie-czytam

Od kilku miesięcy trwa obywatelski bojkot „Gazety Wyborczej”. Akcja jest rozpowszechniona na Facebooku, portalach internetowych, od pewnego czasu włączyły się w nią stowarzyszenia kibiców.

Sprzedaż „GW” systematycznie spada, o czym świadczą m.in. co miesięczne raporty branżowego portalu wirtualnemedia.pl. Według najnowszych danych sprzedaż ogółem „GW” wyniosła 272 063 podczas gdy rok temu było to 307 969. Niewykluczone, że na malejące wyniki sprzedaży i spadek przychodów z reklam ma wpływ bojkot „GW”.

Do reklamodawców „GW” masowo są wysyłane listy następującej treści:

„Ze względu na reklamę zamieszczoną na łamach Gazety Wyborczej, jestem zmuszony do rezygnacji z kupna pańskich produktów. W związku z licznymi pomówieniami jakich dokonują dziennikarze tej gazety brzydzi mnie myśl bym mógł wspierać ją finansowo kupując państwa produkty. Z poważaniem niegdyś państwa klient...”

Listy podpisywane są imieniem i nazwiskiem z podaniem adresu. Dzięki temu można sprawdzić, że jest to szeroko zakrojona akcja obywatelska a nie np. działanie medialnej konkurencji. Od marca bojkot „GW” prowadzi także organizacja poznańskich kibiców „Wiara Lecha”.

Na stronie internetowej Wiary czytamy: Lech Poznań zawsze był, jest i będzie klubem Wielkopolan, w którym ważne jest powiązanie klubu z regionem i kibicami. Lech zawsze będzie blisko swoich kibiców, bo taka zawsze była jego specyfika i na pewno nie wpłyną na to, żadne sterowane i manipulowane paszkwile tworzone przez dziennikarskie miernoty rodem z ulicy Czerskiej. Zaczynamy akcję bojkotu Gazety Wyborczej, będzie on polegał na uderzaniu w finanse Gazety Wyborczej, bo to najlepiej przemawia do zwojów mózgowych decydentów.

NIE KUPUJEMY GAZETY WYBORCZEJ
NIE OGŁASZAMY SIĘ W WYBORCZEJ
NIE WCHODZIMY NA STRONY INTERNETOWE GAZETY WYBORCZEJ

Więcej na forum, przeczytaj również oświadczenie Zarządu Lecha Poznań o zerwaniu współpracy z dziennikiem.

Informacja jest opatrzona ilustracja na której widniej przekreślone na czerwono logo GW.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.