Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 28 gości
S T A R T arrow Kultura i okolice arrow Oświata oraz naukawcy arrow Nauka a dyktat dopuszczonych do pisania ciemniaków.
Thursday 25 February 2021 00:41:42.32.
migawki

Różaniec za Ojczyznę przy grobie błogosławionego ks. Jerzego Popiełuszki

W środę 24-go, piątek 26-go i sobotę 27-go Suche Dni Wielkiego Postu.

Nie podają statystyki zgonów na covid osób, które już zaszczepiono i nabrały rzekomej odporności.

  W styczniu otworzono na tej stronie [czy przeczytano do końca i ze zrozumieniem?] dwa miliony 84 tysiące artykułów. Kolejny rekord. Propagujcie więc, proszę, szczeg. wśród znajomych przestraszonych i tracących nadzieję. Powinna im pomóc. Żebyśmy w lutym wyrównali tę liczbę, a będzie o 10% dni mniej...

  My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

                                                                                                     Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił
 
W Y S Z U K I W A R K A
Nauka a dyktat dopuszczonych do pisania ciemniaków. Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
09.12.2007.

Nauka a dyktat dopuszczonych do pisania ciemniaków.

Rzepa (internet, XII ’07) ma następujące działy „nauki”: Ekologia, Internet i komputery, Medycyna, Natura, Psychologia, Motoryzacja, Dla domu, Kosmos, Archeologia, Gadżety.

Te niedouki nie nauczyły się w szkółce, że Nauka to sztuka poznawania Rzeczywistości. Jej koroną jest filozofia, niżej Nauka dzieli się na Humaniora (historia, kulturoznawstwo, muzykologia, psychologia itd.) i Nauki Ścisłe ( fr. i ang.: Science) , czyli matematyka (królowa nauk ścisłych, głąbie!), fizyka, chemia, biologia i pokrewne. Są też (poniżej w klasyfikacji) nauki stosowane.

Ale gadżety i dla domu nie mają, bęcwale, z nauką wiele wspólnego. Jak i (cenne skądinąd) piekarstwo czy masarstwo. Fakt, że ktoś sylabizuje, nie czyni z typa Intelektualisty. Ani to, że lubi łapać karaski w stawie. Szczególnie, gdy staw (z pałacem) jest ukradziony ("prez." LW).

Toż to Ciemny Wiek nastaje!

Zmieniony ( 07.01.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.