Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 9 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Polska po 10 IV arrow Kibice Legii dopingowali piłkarza Tuska
Monday 28 September 2020 03:25:36.30.
migawki
 

                        27.09.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę

Przypominamy, że NIE MA obowiązku noszenia maseczek ani w przestrzeni publicznej, ani w pomieszczeniach zamkniętych (także w kościołach), o ile osoba nienosząca maseczki ma na przykład stany lękowe, lub "trudności w oddychaniu", przy czym NIE MUSI posiadać żadnego zaświadczenia w tej sprawie.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Kibice Legii dopingowali piłkarza Tuska Drukuj Email
Wpisał: niezalezna.pl   
22.06.2011.

Kibice Legii „dopingowali” piłkarza Tuska

http://niezalezna.pl/12346-kibice-legii-%E2%80%9Edopingowali%E2%80%9D-pilkarza-tuska

 

Donald Tusk biegający za piłką, BOR-wcy obstawiający boisko, a w pobliżu kibice Legii Warszawa z transparentem "Donald matole, twój rząd obalą kibole". To się zdarzyło naprawdę.

Mecz z dziećmi z Ełku rozegrano na stadionie Agrykoli. Jego zabezpieczenie było porównywalne do imprez podwyższonego ryzyka. BOR-owcy spisali się jednak lepiej niż ochroniarze Zubrzyckiego. Nikt nie wbiegł na boisko, a pojawiło się wielu, którzy chcieliby powiedzieć premierowi co myślą o jego akcji z zamykaniem stadionów.

Na Agrykolę przyszli kibice Legii Warszawa. Protestowali przeciwko działaniom rządu. Wywiesili transparenty: "Donek wróć do Pacanowa" i "Europa z was się śmieje, gdzie są drogi i koleje". W czasie meczu krzyczeli m.in.: "Donald matole, twój rząd obalą kibole", "Gdy zamknąłeś nam stadiony będziesz z tego rozliczony", "Są tu kibole, więc zamknij też Agrykolę", "Matołowi nie podawaj", "Donald, czy już zapomniałeś, jak w Bydgoszczy rozrabiałeś", "Zamiast zająć się drogami, kopiesz piłkę z dzieciakami".

O mandatach za transparenty i okrzyki nic nam nie wiadomo. Na razie. Mecz wygrała drużyna Donalda Tuska. Lepszy piłkarz niż premier?

W sprzedaży jest jeszcze numer miesięcznika "Nowe Państwo" poświęcony kibicom i napisany przez samych kibiców, zarówno aktywnych, jak i "pikników". Zbiór publicystyki kibolskiej, jakiego jeszcze w polskiej prasie nie było. Odtrutka na propagandę "Gazety
Wyborczej", nagonkę rządu Tuska i bełkot telewizyjnych celebrytów.

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.