Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Inne polityczne arrow Mów do ...(??!) arrow Droga wyjścia
Wednesday 27 January 2021 05:32:06.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Droga wyjścia Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.01.2008.

Oh, nie, Kotek: na drodze politycznej NIE MA WYJśCIA! To opanowali różni "Władcy" i mafiozi i rządzą przez swych wykonawców (przydupasów). W tym dziale można sobie ponarzekać, lub się frustrować. Nie bądźmy zbyt długo naiwnymi, bo się ockniemy w rzeźni. Drogi wyjścia możemy szukać tylko pod Kościół, dalej Drogi wyjścia. Publikuję tam różne propozycje, można wśród nich wybierać - ew. dodawać swoją (bardzo proszę!).

Politykę opanowały dwa bóstwa współczesnych neo-pogan: Moloch i Mamon. Moloch - pamiętacie  - pożera własne dzieci (lub je pali w swym brzuchu). [Zob. Chesterton]. A Mamon daje rozkosz liczenia zadrukowanych papierków.

No dobrze, a kto nie wierzy w Boga? A, tu sprawa jest prosta: niech się nawróci, niech usiłuje się nawrócić.. .. Rozwiązania ostateczne są zawsze najprostsze. Z Panem Bogiem!

Zmieniony ( 05.01.2008. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.