Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 62 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Krucjata Różańcowa za Ojczyznę arrow Koło Różańcowe dla ratowania Polski, Europy i Świata
Monday 18 February 2019 22:33:14.26.
W Y S Z U K I W A R K A
Koło Różańcowe dla ratowania Polski, Europy i Świata Drukuj Email
Wpisał: + Krzysztof   
01.07.2011.

 Koło Różańcowe dla ratowania Polski, Europy i Świata od godziny 19:30 do 20:00.

LIPIEC – 2011, Najdroższej Krwi Chrystusa

 

Na początku chciałbym Wam podziękować za dotychczasowe zaangażowanie się w Jerycha Różańcowe, teraz stoi przed nami nowe zadanie. Ponieważ Polska przejmuje na pół roku przewodnictwo w Radzie Unii Europejskiej od 1 lipca do 31 grudnia 2011 roku, proponuję Wam modlitwę różańcową. Po ludzku już nic nie możemy zrobić, zostaje nam tylko Różaniec Święty, na pewno nie możemy wszystkiego uratować i zmienić, ale możemy umniejszyć karę i zniszczenia. 

 

INTENCJA: „Królowo Polski, prosimy o Łaskę ratowania Polski, Europy i Świata, zachowanie pokoju i uwolnienie od cywilizacji śmierci”.

 

TERMIN: Rozpoczęcie modlitwy od 1 lipca 2011 w Święto Najświętszego Serca Pana Jezusa, zakończenie 31 grudnia 2011, modlimy się minimum jedną dowolną dziesiątką Różańca Świętego i Koronką do Miłosierdzia Bożego albo jedną całą tajemnicą w godzinie 19:30 do 20:00.  Z możliwością przedłużenia modlitwy aż do skutku, albo …oni albo my.

 

MOTYWACJA: Oni mają media, a my mamy różańce, musimy zignorować fałszywą propagandę sukcesu i kłamstwa. Dajmy urlop dziennikarzom, niech oni też się włączą do modlitwy, wyłączmy telewizory i inne media o tej godzinie i chwyćmy się za różańce, jak nawołuje ks. Małkowski, ks. Bałemba i inni wierni kapłani Kościoła Katolickiego. Ma to być szturm Polski i Polaków do nieba o pomoc w ratowaniu Polski, Europy i całego świata. Matka Boża i całe niebo liczą na nas. Pan Bóg ma swój plan ratowania, ale potrzebuje nas ludzi, aby ten plan zrealizować.

 TAK - ja też chcę się przyłączyć do KRUCJATY RÓŻAŃCOWEJ – czyli masowej modlitwy w intencji ratowania Polski, Europy i Świata. Jeśli nie masz programu pocztowego, lub nie widzisz siebie na liście, to po prostu napisz do mnie: rozaniec@apokalipsa.info.pl

 Godziny modlitwy różańcowej dotyczą godzin czasu polskiego. ULOTKA jak modlić się na RÓŻAŃCU jest TUTAJ

Dopisz się do modlitwy i rozreklamuj link do tej strony: www.apokalipsa.info.pl/2011_lipiec.htm 

 + Krzysztof z Łodzi, parafia św. Wojciecha, TAK – ja też chcę się przyłączyć

 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.