Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 55 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Bluźnierstwa II arrow MAZZINI - PIKE (1870) a II i III WOJNA
Friday 10 July 2020 10:57:58.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
MAZZINI - PIKE (1870) a II i III WOJNA Drukuj Email
Wpisał: Epiphanius   
16.07.2011.

MAZZINI - PIKE (1870) a II i III WOJNA

 

MAZZINI - PIKE Z 1870 ROKU

 

[z książki UKRYTA STRONA DZIEJÓW Masoneria i tajne organizacje, Epiphanius, str. 116 wyd. ANTYK . W oryginale wszystkie odnośniki do literatury. MD]  (Z ROZDZIAŁ-u VIII)

 

Mazzini utrzymywał ożywioną korespondencję z Pike'm. Z naszego punktu widzenia szczególnie istotne są dwa listy: pierwszy, wysłany przez Mazziniego do Pike'a dnia 22 stycznia 1870 r. i drugi - Pike'a do Mazziniego z 15 sierpnia 1871 roku. Jean Lombard utrzymuje, że ta korespondencja przechowywana jest w ar­chiwach Tempie House, tj. siedziby Rytu Szkockiego w Waszyngtonie, jednak jest ona "off limits", czyli nieudostępniana. Niemniej wspomniany list Alberta Pi­ke'a z 15.08.1871 został jeden raz wystawiony jako eksponat w British Museum Library w Londynie. Tam zapoznał się z nim komandor marynarki wojennej Ka­nady, William Guy Carr (obecny na wystawie jako doradca USA na Konferencji w San Francisco, która odbyła się dnia 26 czerwca 1945 r.) i opublikował jego streszczenie w książce "Pionki w grze” wydanej w 1967 r. To dokument iście proroczy - zapowiadający to, co można określić jako triada ,,kryzys-wojna­- rewolucja", która zaciążyła na historii XX wieku. Zobaczmy, jak prezentuje ów tekst sam William Guy Carr:

,,Pierwsza Wojna Światowa musiała nastąpić, by umożliwić Iluminatom obale­nie caratu w Rosji i zamienienie tego kraju w twierdzę ateistycznego komunizmu. Do wywołania tej wojny Iluminaci posłużyli się agentami, którzy doprowadzili do rozdźwięków między Imperium brytyjskim a Imperium niemieckim. Po jej zakoń­czeniu należało zbudować komunizm i wykorzystać go do obalenia wielu innych rządów i do osłabienia religii.

Druga Wojna Światowa miała zostać wywołana dzięki wykorzystaniu opozycji między faszystami a politycznymi syjonistami. Wojna ta miała być prowadzona w taki sposób, by zniszczyć faszyzm, a umocnić pozycję syjonizmu politycznego - tak, ażeby umożliwić założenie w Palestynie suwerennego państwa Izrael. Podczas II Wojny Świa­towej miała powstać Międzynarodówka Komunistyczna. Jej siła miała być równa sile całego Chrześcijaństwa. Od tego momentu to drugie miało być utrzymywane pod kontrolą - aż do momentu ostatecznego kataklizmu społecznego".

 

Czy ktoś, kto posiada jakąkolwiek orientację, zaprzeczy, że Roosvelt i Churchill zrealizowali tę politykę?

 

"Trzecia Wojna Światowa ma również zostać sprowokowana przez agenturę Iluminatów; ma do niej dojść na tle zatargów między syjonizmem politycznym a  przywódcami Islamu. Konflikt ma być ukierunkowany tak, by Islam (świat arabski i świat muzułmański) oraz syjonizm polityczny (w tym państwo Izrael) zniszczyły się nawzajem. W tych okolicznościach pozostałe narody - znów podzielone i zwa­śnione - będą zmuszone z sobą walczyć, aż do zupełnego wyczerpania fizycznego, psychicznego, duchowego i gospodarczego." .

... Dnia 15 sierpnia 1871 r. Pike oznajmia Mazziniemu, że pod koniec II Wojny Światowej ci, którzy aspirują do rządzenia światem wywołają naj­większy kataklizm społeczny wszechczasów. Poniżej cytujemy fragment listu napisanego przez Pike'a, figurującego w katalogach biblioteki British Mu­seum w Londynie:

,,Podjudzimy nihilistów i ateistów i wywołamy niesłychany kataklizm społecz­ny, który dobitnie ukaże wszystkim narodom potworne skutki absolutnego ateizmu, źródła barbarzyństwa i rozlewu krwi. Wówczas we wszystkich częściach świata obywatele - zmuszeni bronić się przed światową mniejszością rewolucjonistów niszczących podstawy cywilizacji oraz liczną rzeszą zrażoną do chrześcijaństwa, którego wyznawcy będą rozpaczliwie szukać jakiegoś ideału, nie wiedząc, co powinni otoczyć kultem - otóż obywatele ci otrzymają prawdziwe światło dzięki powszechnemu objawieniu się czystej doktryny Lucyfera, która wreszcie stanie się jawna i ogólnie znana, a to pociągnie za sobą unicestwienie tak Chrześcijań­stwa, jak i ateizmu, które zostaną równocześnie ujarzmione i rozgromione!"

,,Przed swoją śmiercią w 1872 r. - ciągnie dalej Carr - Mazzini wyznaczył na swojego następcę innego rewolucyjnego przywódcę: Adriano Lemmiego. Po Lem­mim przyjdzie czas na Lenina i Trockiego. Rewolucyjna działalność wszystkich wymienionych liderów była finansowana przez międzynarodowych bankierów: an­gielskich, francuskich, niemieckich i amerykańskich. Czytelnik powinien być świa­domy, że dzisiejsi Międzynarodowi Bankierzy -: podobnie, jak ci z czasów Chrystusa - są jedynie narzędziami i agentami Iluminatów. Udało się wmówić lu­dziom, że Komunizm jest ruchem robotniczym mającym na celu zniszczenie Kapita­lizmu. Tymczasem angielski i amerykański wywiad już dawno był w posiadaniu autentycznych dokumentów, z których jasno wynikało, że to międzynarodowi kapi­taliści działający poprzez swe instytucje bankowe finansowali obie strony konflik­tu podczas każdej z wojen i rewolucji, jakie miały miejsce od 1776 roku."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.