Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 67 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Drogi wyjścia arrow Towarzystwa Otrzeźwienia
Friday 10 July 2020 10:44:27.29.
migawki

 Pielgrzymka 2020. Piesza Międzynarodowa Pielgrzymka Tradycji Katolickiej Warszawa-Jasna Góra

Proszę o gorące modlitwy o zdrowie ks. prof. Stanisława KOCZWARY.

12.07.20 Warszawa  Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy za Ojczyznę 

Dotarła do mnie informacja, że niektórzy tradycyjni katolicy mają zamiar celowo unieważnić swoje karty do głosowania. Prosimy nie róbcie tego!

Zwycięstwo Trzaskowskiego to zwycięstwo zła w jawnej postaci. To promocja LGBT, "małżeństwa" homoseksualne, a w dalszej perspektywie adopcja dzieci przez te pary. Czy tego chcecie?

Nie wybierajcie z szamba! Cejrowski. 1 min. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Towarzystwa Otrzeźwienia Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
15.01.2008.

W Gietrzwałdzie, na Warmii, w 1877 r. ukazała się Matka Boża dwóm dziewczynkom. Są to jedyne objawienia Maryjne, formalnie uznane przez Kościół (biskup ordynariusz dr Filip Krementz, Niemiec), w czasie których Matka Boska mówi po polsku. W czasie szalejącego tam Kulturkampfu. Wielokrotnie podaje jako mocną broń – odmawianie Różańca św. Na podstawie tych objawień błogosławiony Honorat Koźmiński (i inni!) rozwinęli Ruchy Trzeźwościowe w całej Polsce (pod trzema zaborami). Ku zasmuceniu zaborców - i karczmarzy. Picie wódy zmalało o kilkadziesiąt procent. A praktyka odmawiania Różańca wzrosła kilkakrotnie.

Teraz, po prawie półtora wieku, szukamy Pasterza, który mocą Boga rozwinie Towarzystwa Otrzeźwienia od Trelewizji, innych gorszących nas me®diów i porno-internetu. Który stanie na czele Krucjat Różańcowych w tej intencji. Szukajmy go. I wymódlmy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.