Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Drogi wyjścia arrow Towarzystwa Otrzeźwienia
Friday 04 December 2020 20:48:19.31.
migawki
 

12.12.2020 Dzień wielkiej modlitw różańcowej za Polskę – procesje różańcowe w naszych parafiach.

Wezwanie do postu i modlitwy w czasie Adwentu 2020 roku

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy: - W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Towarzystwa Otrzeźwienia Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
15.01.2008.

W Gietrzwałdzie, na Warmii, w 1877 r. ukazała się Matka Boża dwóm dziewczynkom. Są to jedyne objawienia Maryjne, formalnie uznane przez Kościół (biskup ordynariusz dr Filip Krementz, Niemiec), w czasie których Matka Boska mówi po polsku. W czasie szalejącego tam Kulturkampfu. Wielokrotnie podaje jako mocną broń – odmawianie Różańca św. Na podstawie tych objawień błogosławiony Honorat Koźmiński (i inni!) rozwinęli Ruchy Trzeźwościowe w całej Polsce (pod trzema zaborami). Ku zasmuceniu zaborców - i karczmarzy. Picie wódy zmalało o kilkadziesiąt procent. A praktyka odmawiania Różańca wzrosła kilkakrotnie.

Teraz, po prawie półtora wieku, szukamy Pasterza, który mocą Boga rozwinie Towarzystwa Otrzeźwienia od Trelewizji, innych gorszących nas me®diów i porno-internetu. Który stanie na czele Krucjat Różańcowych w tej intencji. Szukajmy go. I wymódlmy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.