Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 104 gości
S T A R T arrow Kościół arrow Drogi wyjścia arrow Towarzystwa Otrzeźwienia
Thursday 09 April 2020 08:21:12.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Środa wieczór. Mały cios, po godzinie się podnieśliśmy. 

 
W Y S Z U K I W A R K A
Towarzystwa Otrzeźwienia Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
15.01.2008.

W Gietrzwałdzie, na Warmii, w 1877 r. ukazała się Matka Boża dwóm dziewczynkom. Są to jedyne objawienia Maryjne, formalnie uznane przez Kościół (biskup ordynariusz dr Filip Krementz, Niemiec), w czasie których Matka Boska mówi po polsku. W czasie szalejącego tam Kulturkampfu. Wielokrotnie podaje jako mocną broń – odmawianie Różańca św. Na podstawie tych objawień błogosławiony Honorat Koźmiński (i inni!) rozwinęli Ruchy Trzeźwościowe w całej Polsce (pod trzema zaborami). Ku zasmuceniu zaborców - i karczmarzy. Picie wódy zmalało o kilkadziesiąt procent. A praktyka odmawiania Różańca wzrosła kilkakrotnie.

Teraz, po prawie półtora wieku, szukamy Pasterza, który mocą Boga rozwinie Towarzystwa Otrzeźwienia od Trelewizji, innych gorszących nas me®diów i porno-internetu. Który stanie na czele Krucjat Różańcowych w tej intencji. Szukajmy go. I wymódlmy.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.