Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 19 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK po 10.IV.11 arrow Rząd ukrywał zapis skrzynki ATM
Wednesday 20 January 2021 05:40:00.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rząd ukrywał zapis skrzynki ATM Drukuj Email
Wpisał: niezalezna.pl   
26.07.2011.

Rząd ukrywał zapis skrzynki ATM

http://niezalezna.pl/13699-rzad-ukrywal-zapis-skrzynki-atm

 

- Zespół parlamentarny badający przyczyny katastrofy jest w posiadaniu maila, który 7 maja 2010 r. w imieniu całej załogi ATM PP Sp. z o.o. rozesłał do wybranych odbiorców prezes firmy Tomasz Tuchołek. Stwierdza w nim, że zapis polskiego rejestratora ATM-QAR został z powodzeniem odczytany. Przez rok i dwa miesiące rząd Tuska ukrywał nagranie przed rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej, ich pełnomocnikami prawnymi i polskim społeczeństwem - mówi w wywiadzie dla "Gazety Polskiej" Antoni Macierewicz.

Dziś odbywa się konferencja wojskowych śledczych na temat opinii dotyczącej rejestratora Tu-154M, który zawiera m.in. informacje o parametrach lotu i działaniu urządzeń samolotu. Chodzi o tzw. trzecią czarną skrzynkę produkcji polskiej firmy ATM.

Jak jednak ujawnił w rozmowie z "Gazetą Polską" Antoni Macierewicz, rząd Tuska dysponował odczytami tego rejestratora już ponad rok temu.

Zespół parlamentarny badający przyczyny katastrofy jest w posiadaniu maila, który 7 maja 2010 r. w imieniu całej załogi ATM PP Sp. z o.o. rozesłał do wybranych odbiorców prezes firmy Tomasz Tuchołek. Stwierdza w nim, że zapis polskiego rejestratora ATM-QAR został z powodzeniem odczytany. Przez rok i dwa miesiące rząd Tuska ukrywał nagranie przed rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej, ich pełnomocnikami prawnymi i polskim społeczeństwem. Rząd nie chciał dopuścić, by niezależni eksperci mogli zbadać materiał dowodowy, zanim rząd uzgodni wszystko ze stroną rosyjską - powiedział "GP" Macierewicz.

Przewodniczący sejmowego zespołu ds. katastrofy smoleńskiej dodał: Pojawia się pytanie: co z tym zapisem przez ponad rok się działo. Czy synchronizowano je z rosyjskimi zapisami czarnych skrzynek? Na to pytanie powinien odpowiedzieć minister Miller. Nie spodziewam się jednak usłyszeć takiej odpowiedzi. Minister Miller przywiózł do Polski w czerwcu 2010 r. sfałszowane zapisy czarnej skrzynki, lecz własnym podpisem poświadczył ich wiarygodność. Zapewne więc zrobiłby to samo z zapisem skrzynki ATM.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.