Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 21 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK po 10.IV.11 arrow czelność pisania o Panzer-BRZOZIE
Wednesday 20 January 2021 05:06:25.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
czelność pisania o Panzer-BRZOZIE Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
31.07.2011.

„Komisja”: powtarza kłamstwa MAK. Ale czelność pisania o Panzer-BRZOZIE jest niezwykła. Wbrew fizyce, geometrii i logice. To nie tylko nieuki i tchórze, ale i zdrajcy. Jak wiadomo (obeznanym  w logice, co ostatnio rzadkie), najsłabsze ogniwo określa jakość całości Łańcucha.       A kto cię powołał, łobuzie, i na jakiej podstawie? A miałeś dostęp do ORYGINAŁÓW , np. Rejestratorów? Bez tego NIC nie wolno orzekać

======================

Donald Tusk: Przyjmuję rezygnację Ministra Obrony Narodowej Klicha. O 15 miesięcy za późno.  A Gruppenführer KAT kiedy odejdzie? Czy przygotowano już pojedynki z monitorowaniem każdego kąta, kibla też (24/24, oczywiście) ?
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.