Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 14 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK po 10.IV.11 arrow Tupolew wraca do Polski
Wednesday 20 January 2021 04:41:13.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!  

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Tupolew wraca do Polski Drukuj Email
Wpisał: niezalezna   
31.07.2011.

Tupolew wraca do Polski

[KIEDY?? I które części? Oczywiście „zapomną” oddać zrabowane rejestratory. Tylko barbarzyńcy ze Wschodu mogą w ten sposób zawiadamiać Naród o zwrocie Takiego Złomu. Ruskie zawsze bawią się ofiarą jak kot z myszą... MD]

 

- Jeżeli rzeczywiście wrak TU154 M zostanie sprowadzony teraz do Polski to oznacza, że celowo czekano na zakończenie prac komisji ministra Millera tak, aby nie mogła ona zbadać szczątków i zawrzeć w raporcie wyników tych analiz.

 

31 lipca 2011 http://niezalezna.pl/13998-tupolew-wraca-do-polski

 

Wrak samolotu Tu-154M, który 10 kwietnia ubiegłego roku rozbił się w katastrofie pod Smoleńskiem, w najbliższych dniach powróci do kraju. Przewozem zajmie się radomski Zakład Transportu Energetyki – podał portal radom24.pl

Informacje radom24.pl potwierdza Roman Miękus, specjalista do spraw logistyki transportu ciężkiego w ZTE Radom – Tak, Tu-154M zostanie przetransportowany przez naszą firmę do Polski, jednak bez harmonogramu prac nie mogę podać więcej szczegółów – mówi.

ZTE zajmuje się przewozem różnych wielkogabarytowych i trudnych do transportu ładunków. Nieoficjalnie mówi się, że zakład przewoził swego czasu na Białoruś szczątki samolotu Su-27, który rozbił się w 2009 roku podczas pokazów Air Show, ale nikt w firmie nie chciał nam tej informacji potwierdzić – pisze radom24.pl.

- Jeżeli rzeczywiście wrak TU154 M zostanie sprowadzony teraz do Polski to oznacza, że celowo czekano na zakończenie prac komisji ministra Millera tak, aby nie mogła ona zbadać szczątków i zawrzeć w raporcie wyników tych analiz. Uważam, że w tej sytuacji obowiązkiem komisji Jerzego Millera, która przecież ma oficjalnie zamknąć swoje prace dopiero jutro, jest przedłużenie prac komisji o zbadanie wraku. W przeciwnym wypadku powstanie wrażenie, że pan Miller uzgodnił to z władzami rosyjskimi, tak, żeby zdjąć z Rosjan odpowiedzialność za ewentualne dowody rosyjskiej winy, które mogłyby zostać ujawnione w trakcie badań - mówi nam Antoni Macierewicz, szef parlamentarnego zespołu d.s zbadania smoleńskiej katastrofy.

Zmieniony ( 31.07.2011. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.