Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 184 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow EJ (jądrowa) postęp, przeżytek? arrow MOSSAD MORDUJE ATOMISTÓW IRAŃSKICH. CZY TYLKO IRAŃSKICH?
Saturday 04 April 2020 21:54:37.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
==================
youtube czy gugle od Prima Aprilis uniemożliwiło mi komentowanie pod filmikami, nawet moimi. Proszę o kontakt każdego, kto potrafi to ominąć. 
 
W Y S Z U K I W A R K A
MOSSAD MORDUJE ATOMISTÓW IRAŃSKICH. CZY TYLKO IRAŃSKICH? Drukuj Email
Wpisał: sigma   
04.08.2011.

MOSSAD MORDUJE ATOMISTÓW IRAŃSKICH. CZY TYLKO IRAŃSKICH?

Ostatnio giną jeden po drugim atomiści irańscy. Jest to nowa metoda powstrzymania Iranu przed produkcją bomby atomowej. Izrael nawet zbytnio się nie wypiera odpowiedzialności. Zaś generałowie izraelscy nalegają, żeby zacząć bombardować Iran.

Darioush Rezaei , 35-letni naukowiec pracował nad przełącznikiem wysokich napięć, kluczowym elementem wywołującym eksplozję potrzebną do wywołani wybuchu bomby nuklearnej w laboratorium w Teheranie. Został zastrzelony na oczach żony i córeczki w lipcu 2011. Zamachowcy zbiegli.
To już trzeci irański fizyk nuklearny, który został zabity od początku 2010 roku. W styczniu 2010 jeden z najlepszych atomistów irańskich, Masoud Ali Mohammadi zginął w wybuchu samochodu- pułapki . W listopadzie 2010 nieznani sprawcy zamordowali prof. atomistę Majid Shahriari.
Czwarty namierzony fizyk, Fereidoun Abbasi, cudem uniknął śmierci. Oboje z żoną zauważywszy, że pasażer przejeżdżającego motocykla przyczepia ładunek do jego samochodu, wyskoczyli z niego. W wybuchu zostali tylko ranni. Jest szefem irańskiej Atomic Energy Organization.

Latem 2010 atak cybernetyczny przy użyciu komputerowego wirusa Stuxnet sparaliżował nuklearny program Iranu

W czerwcu 2011 w katastrofie rosyjskiego Tu-134 śmierć poniosły czołowe osobistości rosyjskiego sektora atomowego. Nie musze chyba dodawać, że świeżo zbudowana i niedawno włączona elektrownia jądrowa w Iranie jest rosyjskiej produkcji.

Zginęło kierownictwo biura konstrukcyjnego „Hydropress”, budującego reaktory atomowe [ dyrektor – generalny konstruktor S. Ryżow, główny konstruktor N. Trunow, zastępca dyrektora N. Baniuk]. Zginął główny technolog "ОКБМ Африкантов" (A. P. Trofimow) z Niżnego Nowgoroda, jednego z wiodących biur konstrukcji atomowych na terenie całej Rosji, OKBM wchodził także w skład konsorcjum „Atomenergomasz”. Zginął szef zarządu tego konsorcjum W. Lialin.

Zginął szef kompanii „Miejskie Centrum Ekspertyz” oddziału moskiewskiego (I. Sajenko) – firmy zajmującej się audytem finansowym i konsultacjami. Sam Sajenko dowodził okrętami podwodnymi Floty Północnej i był członkiem Sztabu Generalnego Sił Zbrojnych FR; w energetyce pracował od 2005 r.
W katastrofie pod Pietrozawodskiem zginęła ścisła czołówka konstruktorów i projektantów „Rosatomu”, głównego rosyjskiego koncernu produkującego wyposażenie, zabezpieczenia i elementy całej infrastruktury rosyjskich elektrowni atomowych oraz posiadającego szerokie światowe kontakty w branży atomistyki, gdyż zawieranie umów na wykonywanie i budowę zespołów elektrowni atomowych i sprzedawanie swoich usług obejmuje, w wypadku przedsiębiorstw „Rosatomu”, terytorialnie całą Azję, północną Afrykę, Europę Wschodnią i Amerykę Środkową, nie mówiąc o tym, że na rynku wewnętrznym, rosyjskim, „Rosatom” nie ma w zasadzie żadnej konkurencji i jego monopolistyczna pozycja od 2008 r. jest niepodważalna.
Dane na temat ofiar katastrofy Tu-134 czerpałam z:
http://lamelka222.salon24.pl/318031,rozpad-atomu...

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.