Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 56 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Niemcy niszczą szczepionki
Friday 18 October 2019 21:57:31.27.
migawki
Człowiek, kapłan, który w Ogrodach Watykanu przyjmuje błogosławieństwa szamanek, tańczy i kiwa się wokół „świętego Ognia” czy „śniętego Węża”, nie jest katolikiem, nie jest heretykiem. Jest APOSTATĄ, czyli kapłanem Szatana.
A w Polsce w wielu parafiach obchodzi się "święto kremówki". Nie dziwi więc, że realizacja proroctw, rewolta w Watykanie umyka uwadze owieczek i co głupszych pastuchów. Hermeneutyka ciągłości ?
===============================
 
W Y S Z U K I W A R K A
Niemcy niszczą szczepionki Drukuj Email
Wpisał: GieWu   
18.08.2011.

Niemcy niszczą szczepionki

jap, PAP  2011-08-17 http://wyborcza.pl/1,76842,10130562,Niemcy_niszcza_szczepionki.html

[Nawet GieWu  - po fakcie – przyznaje, że „pandemia super-grypy” była humbugiem i rabunkiem... MD]


Niemieckie władze planują zniszczenie niewykorzystanych szczepionek przeciwko świńskiej grypie o wartości 250 mln euro - twierdzi środowy "Frankfurter Allgemeine Zeitung".

 

W niemieckich magazynach zalega jeszcze 30 mln dawek preparatu Pandemrix, zakupionego przez poszczególne Landy w czasie pandemii grypy A/H1N1 dwa lata temu. Niemcy kupili wówczas w sumie 34 mln dawek szczepionki, płacąc za nie 303,2 mln euro. Pomimo kampanii zachęcającej do szczepień ostatecznie bardzo niewielu mieszkańców Niemiec zdecydowało się na przyjęcie Pandemrixu. Pandemia grypy A/H1N1 wybuchła wiosną 2009 r. Wirus zabił ponad 16 tysięcy ludzi na całym świecie. Mimo presji koncernów i opinii społecznej polski rząd szczepionek nie kupił.


Więcej... http://wyborcza.pl/1,76842,10130562,Niemcy_niszcza_szczepionki.html#ixzz1VNMhBLcG

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.