Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 20 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow SMOLEŃSK po 10.IV.11 arrow Wynajęty Dźwiękowiec a KATASTROFA
Wednesday 27 January 2021 05:36:34.31.
migawki
 

My obecnie zachowujemy się często jak w ariergardzie pobitej armii, a przecież to Awangarda Zwycięstwa, kiedy nastąpi ten przełom - zależy od nas.

To całe aj-waj o szczepieniach celebrytów celowe: By ludziki poczuły zazdrość i zaczęły się pchać do szczepień.

rzecznik Ministerstwa Zdrowia Wojciech Andrusiewicz: "mówimy o pewnym zbiegu czasowym zgonu i szczepienia".

Ja mam zamiar się zaszczepić. Ale tylko przez telefon. Tak, jak mnie leczą, tak będę się szczepił.

                                                               Yes! Yes! Yes! Polska ma pierwszą kobietę GMO! POLSKA WIELKI PROJEKT rozpoczęty!

Była "pomroczność jasna", teraz jest "dobrowolność obowiązkowa"

Skuteczność penicyliny nie została udowodniona w kontrolowanych badaniach klinicznych, lecz w praktycznym jej stosowaniu w leczeniu rannych żołnierzy podczas II wojny światowej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Wynajęty Dźwiękowiec a KATASTROFA Drukuj Email
Wpisał: Ktoś   
18.08.2011.

Wynajęty Dźwiękowiec a KATASTROFA

 

Ktoś:

W ostatnim Uważam Rze (27/2011), na str.46 w wywiadzie z reż. Jerzym Zalewskim (Oszołom, Obywatel Poeta) "Rój pośmiertnie aresztowany" natrafiłem na jego wypowiedź, która może się przydać poszukiwaczom:

"...w roku 1992 realizowałem film "Szpiedzy - świadkowie historii"... Pułkownik Garstecki, oficer kontrwywiadu PRL, w mieszkaniu będącym miejscem spotkań Polskiego Porozumienia Niepodległościowego opowiadał o środkach inwigilacji tej grupy... Dźwiękowiec, wynajęty razem z kamerą i mikrofonami z typowej dla tych czasów "firmy posiadającej sprzęt", bez zażenowania wskazał miejsce, w którym był założony podsłuch i to była pewna informacja, gdyż sam go zakładał...


TEGO SAMEGO DŹWIĘKOWCA SPOTKAŁEM JAKO OPERATORA TAK ZWANEJ KAMERY PREZYDENCKIEJ OBSŁUGUJĄCEJ LECHA KACZYŃSKIEGO, a krwiożerczy Kaczyński albo go nie namierzył jako esbeka, albo przejął instytucję z całym inwentarzem, licząc na to, że "wolność was wyzwoli"...."

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.