Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 98 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Smoleńsk 2011 arrow Dystrybucja Zeszytów Smoleńskich przez ANTYK
Monday 18 February 2019 21:22:45.26.
W Y S Z U K I W A R K A
Dystrybucja Zeszytów Smoleńskich przez ANTYK Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
01.09.2011.

Dystrybucja Zeszytów Smoleńskich przez ANTYK

 

[otrzymałem mail’em, powielam MD]

Wydawnictwo Antyk zdecydowało się na przyjęcie roli oficjalnego przedstawiciela i dystrybutora Zeszytów Smoleńskich, o które tak często była nasza księgarnia dopytywana.


 Zeszyty można zamówić klikając na poniższe linki:


 http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016436-23010001.html
 http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016437-23010001.html
 http://ksiegarnia.antyk.org.pl/x_C_I__P_23016438-23010001.html

 Jest to reprint Zeszytów Smoleńskich ukazujących się w drugim obiegu tzw. III RP. Wydawnictwo Antyk - kierując się wyrażoną w tym czasopiśmie zgodą redakcji Zeszytów na przedrukowywanie - postanowiło udostępnić tę rzadko występującą i trudno dostępną publikację - decyzję przyspieszył fakt dziwnej śmierci "Tomasza" jednego ze współpracowników Zeszytów Smoleńskich, który w Zeszytach przedstawił w jaki sposób doszło do wybuchu w samolocie oraz wskazał na podstawie czego należy przyjąć jako pewnik taki rozwój wypadków. Materiał na ten temat opublikowano w Zeszytach na długo przed tym, jak Zespół Parlamentarny ujawnił, iż samolot rządowy na wysokości 15 metrów uległ destrukcji oraz na długo przed informacjami na temat dwóch eksplozji/wstrząsów do jakich doszło tuż przed katastrofą.

 W Zeszytach nr. 3 ukazać się miał kolejny z materiałów "Tomasza" na temat tego wybuchu ale jego nagła śmierć wprowadziła pewien chaos w cyklu wydawniczym i w decyzjach redakcji, która szukając dróg wyjścia z tej sytuacji zaproponowała wydawnictwu reprezentowanie Zeszytów Smoleńskich i wyraziła zgodę na drukowanie i dystrybucję Zeszytów przez ANTYK (z zachowaniem przez redakcję możliwości wydawania i kolportowania tego periodyku poza Wydawnictwem Antyk).


Redakcja poprzez przyjęcie bardziej ujawnionej formy działania ma nadzieję, że
dziwne i niewytłumaczalne wydarzenia w rodzaju "śmiercionośnych wirusów", przynajmniej będą mniej anonimowe i będą mogły być powiązane z zajmowanym stanowiskiem w sprawie smoleńskiej.


> Pozdrawiam serdecznie
> Marcin Dybowski 502 225 232

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.