Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 108 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow demografia a rzeź niewiniątek arrow Koszmarny absurd w Kanadzie: zasiłek macierzyński za zabicie dziecka
Tuesday 27 October 2020 13:03:47.30.
migawki
 

30/31.10 Jasna Góra – comiesięczne Czuwanie Krucjaty Różańcowej za Ojczyznę

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”.

 

Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Koszmarny absurd w Kanadzie: zasiłek macierzyński za zabicie dziecka Drukuj Email
Wpisał: PiotrSkarga.pl   
08.09.2011.

Koszmarny absurd w Kanadzie: zasiłek macierzyński za zabicie dziecka

PiotrSkarga.pl
2011-09-06 http://www.piotrskarga.pl/ps,7811,2,0,1,I,informacje.html

Kanadyjski system ubezpieczeń zmusza obywateli do finansowania nie tylko aborcji, ale nawet zasiłku macierzyńskiego dla kobiet, które celowo uśmierciły swoje nienarodzone dzieci.

Obrońcy życia w Kanadzie są oburzeni, że kobietom, które uśmierciły swoje dzieci płaci się przez kilka miesięcy zasiłek macierzyński w pełnej wysokości. Zgodnie z wytycznymi dot. ubezpieczenia pracowniczego, kobiety, które dokonały aborcji po 19. tygodniu ciąży, mają prawdo do płatnego siedemnastotygodniowego urlopu macierzyńskiego, tak samo jak matki, które urodziły dzieci. Jeśli aborcji dokonano przed 19. tygodniem ciąży, kobieta może korzystać ze zwolnienia chorobowego przez ten sam okres.

Cała sytuacja jest dość śmieszna – mówi Mary Ellen Douglas z organizacji pro-life Campaign Life Coalition. – Dlaczego mamy płacić komuś, kto zabija swoje dziecko, a następnie oczekiwać, że zapłaci się jeszcze za świadczenia, jeżeli dziecka już nie ma?

Kanadyjska Federacja Podatników pierwsza zakwestionowała skandaliczne przepisy w 2008 roku. John Williamson, dyrektor wykonawczy CTF powiedział, że tymczasowe zasiłki macierzyńskie zostały wprowadzone poprzez ustawę z zamiarem umożliwienia rodzicom opieki nad ich nowonarodzonym dzieckiem. Stwierdził, że rozszerzenie tych korzyści na kobiety, które dokonały aborcji jest „wynaturzeniem systemu ubezpieczeń pracowniczych”.

Szef oddziału organizacji pro-life w Quebecu CQV, Georges Buscemi jest oburzony systemem. – Czy to sprawiedliwe, by domagać się od podatników, aby dobrowolnie płacili nie tylko za zabójstwo dziecka, ale również za kilka miesięcy „urlopu macierzyńskiego” dla kobiety, która uśmierciła swoje dziecko? – pyta.

Buscemi ostrzegł Amerykanów, że także w ich kraju może zostać wdrożony podobny system, jeśli ponownie wybiorą na prezydenta Baracka Obamę. Przestrzegł przed „socjalistycznymi bzdurami” i wprowadzaniem „pod płaszczykiem miłosierdzia i współczucia” kosztownej i złej polityki.

Źródło: LifeSiteNews.com, AS

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.