Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 30 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Rekombinowany DNA wirusa HPV we krwi osoby zaszczepionej
Thursday 06 August 2020 00:10:48.29.
W Y S Z U K I W A R K A
Rekombinowany DNA wirusa HPV we krwi osoby zaszczepionej Drukuj Email
Wpisał: Prof. Maria Majewska   
10.09.2011.

Rekombinowany DNA wirusa HPV we krwi osoby zaszczepionej

 

Doskonale wie o tym Merck, który nie przyznaje się, że  jego szczepionki zawierają  DNA HPV, a firmowe ulotki wręcz kłamią, że  go  nie zawierają.

Prof. Maria Majewska

Amerykańscy badacze odkryli, że wszystkie z 13 zbadanych próbek szczepionek HPV (Gardasil/Silgard) , zakupionych w różnych krajach, w tym w Polsce, zawierają rekombinowany DNA wirusa HPV. Znaleziono  to DNA także we krwi nastolatki, która zastała zaszczepiona ta szczepionką, w dwa lata po szczepieniu (po którym dziewczynka ta zachorowała na młodzieńcze przewlekłe zapalenie stawów).

Obecność DNA  wirusa  HPV we krwi osoby zaszczepionej jest  zjawiskiem niespotykanym w naturze  i nie towarzyszy naturalnym infekcjom tym wirusem, którego obecność normalnie ogranicza się do komórek nabłonka.  Natomiast szczepionkowe DNA  może się przedostawać z krwi do wszystkich innych komórek i może wbudowywać się do DNA gospodarza z nieznanymi skutkami. Może się np. replikować i powodować mutacje, raka, choroby auto-immunologiczne itp. Nie znane są jego dalekosiężne wpływy na organizm. Narodowy Instytut Zdrowia USA (NIH) na podstawie badań uważa obce DNA za  hazard biologiczny, z którym trzeba się obchodzić bardzo ostrożnie.  Doskonale wie o tym Merck, który nie przyznaje się, że  jego szczepionki zawierają  DNA HPV, a firmowe ulotki wręcz kłamią, że  go  nie zawierają.

To może w pewnym stopniu tłumaczyć doniesienia z VAERS dotyczące  tych szczepionek:  380 przypadków  patologicznych  cytologii ,  137  dysplazji, 41 przypadków raka szyjki macicy  w dodatku do 102 zgonów i 760 przypadków trwałego okaleczenia po tych szczepionkach.  (Realne liczby tych przypadków  są prawdopodobnie od 10 razy do 100 razy większe).

Bezpieczeństwo tych szczepionek nie zostało zbadane, a milczące ofiary tych szczepień dowodzą, jak bardzo są one groźne.

 

http://www.ageofautism.com/2011/09/lab-finds-hpv-dna-in-blood-of-gardasil-recipient-2-years-post-vaccination.html#more

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.