Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 86 gości
S T A R T arrow O POLSKĘ arrow Oszustwa wyborcze partyjniackie- przepisy arrow Rozkaz do telewizji: przemilczeć przestępstwa PKW!!
Sunday 29 November 2020 14:15:54.31.
migawki
 

                                                                                                                              29.11.20 Siedlce – Msza Święta i Pokutny Marsz Różańcowy

Ci niby-rządzący - prezes, premier [nie liczmy dokooptowanych urzędników, jak Niedzielski itp.] w panice miotają się, zachowują się jak przerażeni idioci czy wariaci podczas pożaru na strychu, gdy schody już się spaliły. Piszą o tym nawet ich sojusznicy. Kto wie, co - czy kto - ich tak przeraża? [proszę o krótkie sugestie, ale bez sloganów].

=================

Połajanki w łże-prawicy:

- W negocjacjach nie można być, za przeproszeniem, "miękiszonem", trzeba być twardym, trzeba potrafić dbać o interesy własnego kraju, Polski - mówił Ziobro w kontekście prowadzonych przez premiera Morawieckiego negocjacji wokół budżetu UE i mechanizmu praworządności.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Rozkaz do telewizji: przemilczeć przestępstwa PKW!! Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
12.09.2011.

Rozkaz do telewizji: przemilczeć przestępstwa PKW!!

Wiemy, że pomimo obecności dziennikarzy wszystkich "wiodących" stacji telewizyjnych, wszystkie potem przemilczały w dziennikach nasze zawiadomienie do prokuratury na PKW i wniosek o nowy termin wyborów. Zmowa. Domyślamy się... że byłby zbyt wieki szum

A ma nie być. Społeczeństwo ma wiedzieć to co ma wiedzieć i ani grama więcej. W tej zmowie wzięły udział zarówno TVP, TVN jak i Polsat. Wiemy także, że to nie nasza megalomania, że przemilczano naprawdę ważne wydarzenie z powodu którego wczoraj w nocy było spotkanie w Sejmie wszystkich świętych z udziałem sędziów Trybunału Konstytucyjnego, na którym tęgie głowy zastanawiały się "co z tym fantem zrobić" czytaj: jak to zneutralizować.

Wiemy także, że temat cieszył się niebywałą popularnością w Internecie. Byliśmy na głównych stronach w Onet, WP, Interia, Money, rp, Wprost. Nasze serwery się zagrzały, zaskrzypiały i przez ponad godzinę faktycznie nie dały rady. Poniżej skan [żałuję, tylko w oryginale... MD] , jak wyglądała w momencie publikacji tej notki relacja z naszej wczorajszej konferencji prasowej na stronach tvp.info

http://tvp.info/informacje/polska/tusk-z-kaczynskim-o-pannach-czyli-kampanii-cd/5214486">http://tvp.info/informacje/polska/tusk-z-kaczynskim-o-pannach-czyli-kampanii-cd/5214486

 

  Działamy w warunkach poważnego zagrożenia prawnych podstaw funkcjonowania państwa, działań przestępczych najwyższych organów państwowych w okresie wyborów przy współudziale wszystkich największych stacji telewizyjnych.

Dlatego też z pewnością będziemy podejmować kolejne prawne i medialne kroki, by przełamać blokadę informacyjną i doprowadzić do przestrzegania przez polskich polityków prawa, które sami stanowią.

To misja, do której zachęcamy naszych czytelników. Nie bądźmy wegetującymi amebami bez rozumu, a z masą nibynóżek!

Dla przypomnienia:

http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/25920,konferencja-ne-przestepstwa-pkw-powinny-spowodowac-uniewaznienie-wyborow

http://telewizja.nowyekran.pl/post/25938,relacja-wideo-konferencja-ne

=====================

Z następnego artykułu ŁŁ:

Musimy doprowadzić do TEGO by WYBORY W POLSCE zostały rozpisane jeszcze raz i odbyły się praworządnie oraz demokratycznie pod nadzorem obserwatorów z OBWE i innych światowych ponad-rządowych i pozarządowych organizacji. Bardzo prosimy wszystkich o nagłaśnianie tej sprawy.

Jeżeli to się nie uda - być może trzeba będzie wyjść na ulicę.

 ŁŁ

 Ps. Otrzymaliśmy jeszcze niepotwierdzone, ale znamienne informacje, że mniejszym mediom lokalnym (TV i Radio) grozi się utratą koncesji, jeśli będą zajmować się tą sprawą.

=================================

Komentarz M. D. : Jak znam WSI-oków, to po ew. zwycięstwie PO sprawę chcą przemilczeć, ale... po ew. zwycięstwie PiS-u - oj, joj, jak głośno będą krzyczeć, że „to bezprawie”... Takie sobie „wyjście” przygotowali. 12. IX.2011

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.