Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 113 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Gazem!! arrow Nadaję ci imię "Nord Stream"
Saturday 31 October 2020 20:03:07.31.
migawki
 

Biedne dziewczynki z Hitlerjugend! Tak je wychowała szkoła i kremówkowy katecheta: Zabij człowieka, póki nie może się bronić.

Wielce Czcigodny Premierze i Ministrze „Zdrowia” ! Demonstranci przeciw kłamstwom kowidowym pytali : „Premierze, czy istnieje sranie bezobjawowe?” . A po karetkach policji skakał wasz prowok - zdjęcia mogę dostarczyć.

Uchwalili bezczelnie „Bezkarność konowała+” pod szydliwą nazwą „Dobry Samarytanin”. Polacy karnie noszą maseczki nawet na pustej ulicy. Tymczasem liczba stwierdzonych zakażeń rośnie. Okazuje się, że maskowanie nie działa, ale tego rząd nie przyzna za nic w świecie. Dlatego trzeba wskazać „wroga ludu”, który niweczy wysiłek całego narodu.

Co chcą nam powiedzieć celebryci, okraszający informację o złapaniu kowida: "dbajcie o siebie, noście maseczki"? Że sami zaniedbali i nie nosili, czy że ich samych to dbanie i noszenie przed niczym nie uchroniło?

A fekalia Trzaskowskiego systematycznie, po cichu dalej ubogacają Wisłę.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Nadaję ci imię "Nord Stream" Drukuj Email
Wpisał: Waldemar Maszewski   
13.09.2011.

Nadaję ci imię Nord Stream

Omijający Polskę gazociąg stanowi doskonały przykład szkodliwej dla innych państw współpracy Berlina i Moskwy w dziedzinie energetycznej

Waldemar Maszewski, Hamburg

http://www.naszdziennik.pl

Do niemieckiej miejscowości Lubmin dopłynął rosyjski gaz z Wyborga

Po raz pierwszy w sobotę o godzinie 5.00 w Lubminie (Meklemburgia-Pomorze Przednie) zmierzono ciśnienie gazu, co oznacza, że dopłynął w to miejsce rosyjski gaz z Wyborga.

Rodzicami chrzestnymi gazociągu Nord Stream będą kanclerz Angela Merkel z prezydentem Dmitrijem Miedwiediewem.
Potrzeba było trzech dni, aby po otwarciu przez premiera Rosji Władimira Putina kurka ukończonej w sierpniu pierwszej nitki gazociągu gaz dotarł do Niemiec. Jest to na razie gaz techniczny, niezbędny do zapewnienia odpowiedniego ciśnienia w rurach gazociągu.
Prasa przy tej okazji ponownie epatuje czytelników informacjami, że jedna nitka gazociągu Nord Stream jest ukończona, a gaz ziemny z Rosji do Europy Zachodniej - z pominięciem Polski - popłynie już jesienią. Według telewizji NRD, oficjalne otwarcie całego projektu z wielką pompą nastąpi w listopadzie w Lubminie. Podczas oddania do eksploatacji obydwu rur gazociągu Nord Stream obecni będą kanclerz Merkel i prezydent Miedwiediew.
Omijający Polskę gazociąg stanowi doskonały przykład szkodliwej dla innych państw współpracy Berlina i Moskwy w dziedzinie energetycznej
. W przyszłości może skutecznie zablokować rozwój polskich portów w Szczecinie i Świnoujściu. Mimo licznych protestów ani Niemców, ani tym bardziej Rosjan nic to nie obchodzi. Wręcz odwrotnie - wydają się w pełni ukontentowani zarówno politycznym, jak i gospodarczym efektem inwestycji. W trakcie otwierania kurka z gazem Władimir Putin ogłosił wprost, że dzięki oddaniu do użytku bałtyckiej rury Ukraina utraci "ekskluzywne położenie" kraju tranzytowego dla rosyjskiego gazu płynącego do Europy. To samo dotyczy także Polski.

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.