Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 17 gości
S T A R T arrow Społeczeństwo arrow Zdrowie a Szczepienia arrow Szczepienia nie będą obowiązkowe !
Friday 10 April 2020 01:40:22.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
Laudetur Iesus Christus!  Chcą uderzyć w Wielki Czwartek, bo zauważyli, że nie ma oporu:  Ani MODLITWY.

Konieczne egzorcyzmy, bo to ewidentnie sprawa Złego. Jeden biskup je dziś [Wielka Środa] odprawia w intencji otrzeźwienia rządu i parlamentu. I będzie kontynuował w następnych dniach. Parę sekretariatów kurii metropolitalnych  ma wyłączone telefony z powodu wirusa [!!!] W innych – nie odbierają telefonów. Módlmy się. 

Wielki Czwartek, 14-ta: To jednak ośmielili się uderzyć w Pana Boga: zakazują Mszy, nawet na ledwo 50 osób, w Wielkanoc! Na Sądzie będzie im to policzone, a zapewne - i wcześniej.

 
W Y S Z U K I W A R K A
Szczepienia nie będą obowiązkowe ! Drukuj Email
Wpisał: Prof. Dorota Majewska   
15.09.2011.

Szczepienia nie będą obowiązkowe !

 

 

Prof. Dorota Majewska

 

Szanowni Państwo,

 

Wygląda, ze solidarność oraz presja rodziców na MZ i Sanepid  przyniosly pozytywny skutek.  Możecie sobie pogratulować zwycięstwa.  Juz nie mozna bedzie  terroryzować w Polsce rodziców za wybór nieszczepienia ich dzieci.  Nie mozna jednak spoczywać na laurach, bo jak wiemy z doswiadczen innych narodow, producenci szczepionek stale wymyslaja nowe formy nacisków na rodziców i politykow, zeby zwiększyć sprzedaż szczepionek (ten biznes przynosi im dziesiątki miliardów $ rocznie). Np. w Kalifornii producenci szczepionek  przekupują legislatorów, zeby ustalili prawa, ktore de facto zniosa prawa rodzicielskie. Chodzi o to, zeby to nie rodzice, ale niedojrzałe 10-12 latki, ktore nie rozumieja zagrozen dla ich zycia i zdrowia ze strony szczepień, same decydowały w szkole pod nieobecność rodziców o tym, czy dac sie zaszczepić.  To jest groźne zjawisko, które może zawitać i to Polski, wiec trzeba dzieci uświadamiać i ostrzegać. 

Pozdrawiam

DM

 

 

"Wczoraj (13.07.2011) w tvp Info o godz. 2245 w wiadomościach wystąpił rzecznik GIS z informacja, że jeszcze za tej kadencji sejmu będzie zostanie zmieniona ustawa i szczepienia nie będą obowiązkowe. Stwierdził również, że obowiązek szczepień test anachroniczny i Sanepid nie będzie karał za odmowę szczepień, lecz będą uświadamiać rodziców jakim dobrodziejstwem są szczepienia.


Informacja o szczepieniach od 28 minuty."
http://tvp.info/info-dziennik/wideo/13072011-2245/4753640 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.