Strona Mirosława Dakowskiego
Odwiedza nas 146 gości
S T A R T arrow Energetyka arrow Proste rozwiązania arrow Rosnące ceny gazu a nasza samoobrona
Friday 03 April 2020 22:49:22.29.
migawki
 

Trzeźwi bądźcie i czuwajcie, bo przeciwnik wasz diabeł jak lew ryczący krąży, szukając, kogo by pożarł. Sprzeciwiajcie mu się mocni w Wierze, wiedząc, że to samo utrapienie spotyka braci waszych na świecie. A Bóg wszelkiej łaski, który wezwał was do swej wiecznej chwały w Chrystusie Jezusie, udoskonali, utwierdzi i ugruntuje utrapionych. 1P 1,5

===========
Nie toczymy bowiem walki przeciw krwi i ciału, lecz przeciw Zwierzchnościom, przeciw Władzom, przeciw rządcom świata tych ciemności, przeciw pierwiastkom duchowym zła na wyżynach niebieskich. Dlatego weźcie na siebie pełną zbroję Bożą, abyście w dzień zły zdołali się przeciwstawić i ostać, zwalczywszy wszystko. List do Efezjan, 6 – 12,13
       Czy głupota jest grzechem?
 
W Y S Z U K I W A R K A
Rosnące ceny gazu a nasza samoobrona Drukuj Email
Wpisał: Mirosław Dakowski   
21.02.2008.

       Rosnące ceny gazu a nasza samoobrona 

Dziś (21.II) poinformowali (zagrozili..), że ceny gazu wzrosną o kolejne 30 %. Cały czas, od lat, obłędnie rosną, bez związku z kosztem produkcji, oczywiście. Pokazali staruszka, który bezradnie miamle, że i tak musi zapłacić, bo dom musi ogrzać.

    Po to od 17-tu lat zrywam sobie płuca i nerwy, by przekonać ludzi, że mogą się ratować. TANIO.

            Na razie drewno (odpadowe) jest tanie, można go naciągnąć wiele – i używać wysoko-sprawnych a tanich kotłów tak do ogrzania domu, jak i podgrzania ciepłej wody (t.zw. c.w.u.). Wtedy można się wypiąć na gazowatych – choć na parę czy kilkanaście lat. Nie wstydźmy się wożenia (na przyczepie czy na taczce), ja często ciągnę za sobą gałąź, gdy wracam z dzieckiem ze spaceru; ale ja jestem bez-wstydu, jak mówią niechętni. To (gałęziówka) była oznaka bidy w XIX wieku, gdy sprawność pieców była 18-20%, teraz sprawność kotłów jest 86-94%, traktujcie to jako nowoczesność. Bo nią jest, do kata!! Zobacz www.zubr-kotly.pl        Sporo klientów dzwoni i decyduje się dopiero po latach przepłacania, na żale z powodu straconych pieniędzy jest późnawo. Wyjdźmy „z ciosem” z tej dyktatury rabusiów.

Zmieniony ( 25.10.2009. )
 
« poprzedni artykuł
Top! Top!

Nasza strona korzysta z plikow cookies w celu gromadzenia anonimowych statystyk, jesli nie blokujesz tych plikow, to zgadzasz sie na ich uzycie oraz zapisanie w pamieci urzadzenia. Mozesz samodzielnie zarzadzac plikami cookies w ustawieniach przegladarki.